Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania na diecie

16 tygodni=-17kg, z 74kg na 57kg do 1 czerwca,racjonalne odżywianie i ćwiczenia.

Polecane posty

Gość Ania na diecie

Witam was serdecznie, mam 22lata i ważę 74kg przy wzroście 166cm, czyli totalna porażka. Jako nastolatka nigdy nie miałam problemów z wagą, zazwyczaj było to 57kg i w tej wadze czułam się bardzo dobrze. Później przytyłam do 62kg,zaszłam w ciążę,w ciąży przytyłam tylko 10kg,ale po porodzie wróciłam do wagi 63kg. I dopiero wtedy zaczął się mój dramat z wagą w ciągu kilku miesięcy przytyłam do 72 kg, we wrześniu 2012 zaczełam się odchudzać,dieta białkowa,trochę ćwiczeń i schudłam do 65kg byłam najszczęśliuwszą osobą na świecie, byłam tak szczęśliwa,że przestałam ćwiczyć i trzymać dietę,a nawet zaczęłam się obżerać i dzisiejsza waga to 74kg. Nigdy tyle nie ważyłam i wiem,że muszę z tym skończyć. Zaczęłam odchudzanie od poniedziałku,waga 74kg i do pierwszego czerwca czyli w 16 tygodni chcę schudnąć 17kg i wiem,że mi się uda. Jeżeli chodzi o dietę to nie mam żadnej konkretnej,po prostu zdrowa dieta, małe porcję, zero gazowanych napoji,fast foodów,słodyczy. 5 posiłków, dużo owoców, reguralny odstęp między posiłkami, nie jem 2 godziny przed snem. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to 5 razy w tygodniu ćwiczenia z ewa chodakowską mam jej 4 płyty,filmiki są też na youtube, mam jeszcze zamiar dołączyć rowerek stacjonarny,ale jeszcze zobaczę jak to będzie. Mam nadzieję,że ktoś do mnie dołączy i będziemy wspolnie sie motywowaś. Ja zrobiłam sobie tabelkę na 16 tygodni z wagą i wymiarami, ważenie i mierzenie co tydzień,mam nadzieję,że efekty będą i latem będę taka szczupła i pewna siebie jak 4 lata temu. Zapraszam wszystkie chętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dołącze. Ja ważę 74 przy wzroście 165cm. Do czerwca chcialabym pozbyć się 14 kg więc mamy podobne cele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawde jestem na innym watku ale chetnie udziele sie tez tu. mam 170/ 60 kg minus 5 mniej i bedzzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę powodzenia. Ja też się odchudzam i pisze na innym topiku, ale jeśli mogę to będę się udzielać też tutaj. Odchudzam się praktycznie od 2 lat, jak schudnę 6-7 kg to za jakiś czas tyje i wracam od nowa do diety. Niestety słaba wola i wieczorne podjadanie to moja zguba, dlatego tyje. Mam podobne założenia do Twoich, tylko ja nie jem 3-4 godziny przed snem, no i ćwiczenia nie są moją najmocniejszą stroną niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiecznie na diecie... a ja mam dzis urodzinkii :) 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fit-aminka witaj, mamy bardzo podobne cele i bardzo dobrze:) razem damy radę:) gosha09 ty masz idealną wagę,ale liczy się to jak się czujesz w swoim ciele. Kalina82 niestety tak jest,schudniemy kilka kg a później spowrotem jeszcze z nadmiarem,masakra, ja mam za sobą 30 minut z ewą chodakowską,ale łydki bolą:) gosha 100 lat:) oby twoje marzenia się spełniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara252
Dzień dobry:) a sobie do Was przyszłam:) ja drugi dzień na diecie insulinowej czy jak to inne kobitki mówią dr.Pappe.Waga tragedia..... 95 przy wzroście 163:/ czyli BMI tuż przed umieraniem,tylko o dziwo mam wcięcia ,gdzie trzeba i tyję równomiernie,co nie zmienia faktu że bardziej przypominam wieloryba ,niż kobietkę. Jubilatko" Sto lat.Sto lat":) tralala (podaję tort-bez kalorii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u Was laseczki słychać? dietki się trzymacie? ja w miarę, chociaż mam ochotę na czekoladę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby dużo dziś nie zjadłam ale jakaś ciężka się czuję, jutro będę już wpisywała swój jadłospis,wy piszcie swój będziemy od siebie zgapiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczyny słychać? Miałam wczoraj pisać ale córka nie chciałą iść spać. Chciałam sie zapytac czy bierzecie jakieś tabletki odchudzające dodatkowo? bo ja nie tylko piję multiwitaminę w pastylkach i mam zamiar kupić zwyklą wit. c bi kiedyś czytałam,że ta witamina odpowiada za jedrność skóry i powinno sie ja brać przy odchudzaniu,a teraz jeszcze taki sezon,ze witaminki nie zaszkadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a używacie jakiś specjalnych kremów i kosmetyków? ja do kąpieli żel pelingujący, po krem nivelaziuone na cellulit ale jak się skończy to zwykłego balsamu będę tylko używać i mam jeszcze taką maść z masy perłowej na blizny,to używam na rozstępy,bo niestety je mam. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania i reszta dziewczyn Ja już po śniadaniu - kromka chleba ze śledzikiem plus zielona herbata. Kawa też wypita a teraz zaparzyłam dzban czerwonej herbaty, i bedę się nią delektować ze 2 godziny. Zauważyłam dzisiaj spadek na wadze ale podam go dopiero w poniedziałek przy oficjalnym ważeniu. Ja nie biorę żadnych tabletek na odchudzanie, ale fajnie że mi przypomniałaś o witaminie c, bo już o niej słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też piję czerwoną i zieloną herbatę,kiedyś gdzieś na jakiejś stronie widziałam pztrepis na mieszanke odchudzającą z herbat ale nie mogę sobie przypomnieć wiem że była tam chyba czerwona herbata, jakas przeczyszczająca i jeszcze coś,postaram sie to znaleźć to moze się nam przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja n aśniadanie miałam tosta, później zjem jabłko,na obiad napewno ryba,a później jeszcze nie wiem,miałąm jechać na zakupy i trochę lodówkę zaopatrzyć w dietetyczne produkty ale nie mam kiedy bo rano koleżankla zadzwoniła,że wpadnie a 2 lata sie nie widziałyśmy,także zakupy pzrekładam na jutro. Mam zamiar napewno kupić musli,jogurty naturalne, tak myślę,żeby zrobić sałatke z kaszy gryczanej bo nie jest bardzo kaloryczna a jest dobra,ale jeszcze pomyślę,do jutra mam czas. A ty masz już plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pomysłu na obiad, kurde no. Ale często jem to co domownicy tylko w mniejszej ilości. Może zrobię kluseczki na mleku z ziemniakami, tylko ja zjem bez. Jak zupa to bez śmietany, gotowana na udku które też zjem. Na drugie często kasza jęczmienna, ryż, mało ziemniaków. Jem też makaron i przyznam się że biały, tylko wiadomo niedużo. Lubię warzywa na patelnię czy mieszankę chińską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweeeee29
hej dziewczyny, to ja tez sie przylaczam do wlki z tluszczem;] waze 81 kg. w zeszlym roku schudlam do 76 i bylo ok, no i zczely sie swieta.. od swiat przytylam 5 kg.. jedzac bez opamietania.. moim marzeniem jest 70/72 kg. mam 178 cm. latem jedziemy z cala rodzina meza ( wujki , ciotki, kuzyni ) na miesieczne wakacje, i ja poprostu musze!!! dobrze wygladac;) one wszystkie wygladaja jak cycaste modelki z playboya.. a ja jak zatluszczony klops..i to mnie chyba najbardziej motywuje.. od pn . mam nadzieje ze od pn bo czekam na karte z silowni, zaczynam cwiczenia na powaznie:) co do diety, to poprostu jem mniej, polowa obiadu, itd. chociaz dzis na sniadanie zjadlam coreczki tosta z dzemem z pomaranczy..nie wytrzymalam, ja jestem jak cpun jak cos w domu mam to tak mnie reka swierzbi poki tego nie zjem..dlatego wszystko wyrzucam do kosza, czipsy itp, albo oddaje mezowi do pracy, no i jem z nudow, co tu duzo mowic..przez weekend pracuje, takze w soboty i niedziele przewaznie mnie nie ma na kafe. co do menu na dzis to u mnie na obiad , kolo 16, tez dzis ryba , grilowany losos, gotowane warzywa, i 2 lyzki kaszy kus kus kolo 13, wczorajsza zupa z brokulem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj eweee,będziemy się wspierać. Obiady to najgorsze co może być,też nigdy nie mam pomysłu,i zazwyczaj jem to co właśnie jest na obiad tylko mniej,nie obżeram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewee ty to masz teraz naprawdę mega motywację,do wakacji będziemy super laski, moim największym marzeniem jest schudnąć do 57kg,tyle ważyłam jakieś 4 lata temu i byłam super laska:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na diecie No więc mam 163cm waga obecna 93kg:( startowałam z 107kg zgubiłam juz 22kg:) było 86kg niestety motywacja padła obżerałam się jak świnia i przybyło 7:( Obecnie jestem na diecie która trwa 10 dni. 1,2 kefir 3,4 ser biały 5,6 jajka 7,8 mięsko 9,10 warzywa tego obecnie sie 3mam:) Nigdy nie byłam na diecie jedynie mż bądź 1000kcl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dzieciaczki :) 2 córeczki jestem z Centrum Polski :) moje niunie maja.. jedna w czerwcu 5 lat druga w czerwcu rok:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×