Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania na diecie

16 tygodni=-17kg, z 74kg na 57kg do 1 czerwca,racjonalne odżywianie i ćwiczenia.

Polecane posty

Jagodzianka jestem pełna podziwu,ze schudłaś 22kg,to naprawdę dużo. Ile czasu Ci to zajęło,ćwiczyłaś czy sama dieta? Moja córka w marcu 2 latka skończy i najgorsze jest to dojadanie po niej,żeby nie wyrzucać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na diecie jakoś 4mies:) co do zjadania dobrze rozumię:) mam w domu niejadka koszmar. Robie kanapki i bach do kosza, obiadów nie je, chce płatki ruszy 2 razy juz się najadła. Masakra z tym dojadaniem, ja juz nie dojadam:) w sumie co to za różnica czy ja zjem czy kosz?:) Jedynie taka że ja utyja czyli mi zrobi krzywde koszowi nie :) ja zjem a i tak to...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My naszczęście nigdy nie mieliśmy problemu z jedzeniem, je co jej dam:) ja już po obiadku,rybka zjedzona. Teraz idę do córeczki bo zaraz wstanie,napiszę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe panie szczególnie Jagodzianke, ktora można powiedzieć 'znam' już trochę z tematu o świnkach, które wkrótce będą smukłymi łaniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe panie szczególnie Jagodzianke, ktora można powiedzieć 'znam' już trochę z tematu o świnkach, które wkrótce będą smukłymi łaniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweeeee29
hej dziewczyny, wlasnie wrocilysmy ze spaceru, zima na calego.. Ania , to prawda motywacja jest , gorzej z realizacja, te cholerne podjadanie mnie gubi, dzis znowu paczka czipsow, kupuje takie dzieciece chrupki corce, paczka ma 97 kal, dzis juz jedna wtrabolilam,,,i 3 mini ciasteczka tez z jakies 50 kal.. coreczka ma 2 latka i 2 miesiace, i ostatnio zamienia sie w nienawidzacego mnie szatana..z jedzeniem tez kiepsko, kiedys doslownie musialam jedzenie jej zabierac, a teraz wciskam, i tak je tylko ryz i nautralny jogurt, moze to jesc na snidanie obiad i kolacje.. Jagodzianka, pysznie brzmi ten twoj nik, jagodzianki w ustach nie mialam ho ho i jeszcze troche, alez bym sobie zjadla ..zazdroszcze tych 22 kg:) chociaz ja po urodzeniu wazylam 103 kg..;] takze teoretycznie to mniej mnie o tez 22 kg;] aha, jeszcze kilka slow o sobie, mam 29 lat, w maju 30 brrrrr pochodze z Bialegostoku , aczkolwiek 8 lat mieszkam juz na ''wygnaniu'' pod Londynem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweeeee29
dziewczyny!!! co z wami???!! jak dietka:)??? idzie???:D jestem tylko na chwilke, chcialam zobaczyc czy sa nowe wpisy, ale widze dzis slabiutko:) mam nadzieje ze po weekendzie nadrobimy;) bylo ok caly dzien, do pracy wzielam reszte pieczonego lososia, ryz i warzywa gotowane, ale w domu , wlasnie teraz z braku czegokolwiek w lodowce zjadlam kanapke z serkiem brie..boze a ja tak go wielbiam..no nic..mam nadzieje ze po weekendzie spadnie mi chociaz pol kg, juz sie nie moge doczekac 79.9 na wadze:D wstaje dzis o 1 30 rano brrr, takze dobrej nocki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,widzę,że nie tylko ja nie miałam czasu w weekend,ale to nić,najważniejsze,ze waga poszła w dół:) dzisiaj 71,9kg czyli 2,1kg w dół:))) jestem bardzo szczęśliwa,a wam jak idzie? ja dzisiaj ćwiczę turbo spalanie z płytą chodakowskiej już nie mogę się doczekać:) piszcie co tam u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×