Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość knab

Superpaczka.pl opinie

Polecane posty

Gość knab

Witam Chce nadać paczkę o dość dużej wadze ok 15 kg, normalnie dość drogo by mnie to wyniosło, ale znalazłam taniego kuriera www.superpaczka.pl. Co mnie najbardziej interesuje to, że oferują bardzo niską cenę 18zł za 31kg i brak formalności reklamują się jako firma kurierska bez umowy, bez rejestracji i bez kolejek. Zastanawiam się tylko jak wygląda dostawa czy ktoś ma doświadczenia z tą firmą, jak szybko dostarczają przesyłki? Dziękuje za wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayll
Nie polecam, paczka wysłana, jednak pobranie gdzieś zaginęło bagatela 700 zł DPD kurier miał te zlecenie ale zwalają na superpaczkę.pl i znajdź winnego !!! Szczerze odradzam 100% już wolę poczciwą starą Pocztę Polską niż ten wytwór czyjegoś sprytu i wyrafinowania żerującego na zwykłej potrzebie ludzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej zgadzam się z ą opinią. NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM. Prawdopodobnie ta firma handluje danymi osobowymi i dlatego po przyjęciu wpłaty nie zleca przesyłki firmie kurierskiej, a potem przeciąga zwrot wpłaconej kwoty. Superpaczka jest dla mnie w 100 procentach firmą niewiarygodną. Miałem z nimi do czynienia tylko raz i wyszło mi to bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×