Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cisza, ja i czas!

Wywiad z młodą Pazurową

Polecane posty

Gość niedoświadczone dziewuszysko
miała dostęp***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na 2 etaty..,
aż nie chce mi się wierzyć, że są takie osoby jak ta kobieta. Zamiast dodać, że ma to wszystko bo mąż ją mocno wspiera to ona, że jest ambitna, aktywna i ma studia :D Mało kto teraz studiów nie ma, moja mama w wieku 50 lat zrobiła studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytam i nie
oglądam takich gniotów jak wypowiedzi czy wywiady z Panią P. :) po co się denerwować, lepiej sobie maseczkę zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też widziałam ten wywiad i podzielam zdanie autorki. w ogóle nie trawię tej kobiety, a zauważyłam, że na TVN ostatnio bardzo mocno ją promują i wiecznie zapraszają do programów śniadaniowych, wypowiada się w każdym temacie, a jak dla mnie nie jest osobą kompetentną do niektórych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l;,m;l,m
najwieksza fanka ty masz piatke dzieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczytana w Party
Autorko jesteś? A czytałaś wywiad z nią w Party? Ona jest PERFEKCYJNĄ Panią Domu, a jej mąż ma koszule poukładane według kolorów!!!!! I ma dwójkę dzieci, 25 lat i nie narzeka, bo wiedziała od samego początku, na co się zdecydowała. Jej mama ma 4 dzieci i ani razu nie wyszła z koleżanką na kawę, chyba raczej nauczyła swoje dzieci harówy i pozbycia się egoizmu!!!!! A ja ma się miliony na koncie, to i można zacisnąć zęby i poudawać, że nie jest się zmęczonym przy dzieciach. Ciekawe, za ile lat przeczytamy z nią artykuł o tym, jak to wpadał z depresję, bo nikt jej przy dzieciach nie pomagał, ani w domu, jaka to ona jest przemęczona. A może mąż jej nakazał takiego wywiadu w TV, niby taki PR?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnsjsj
Haha zazdoscicie bo same musicie stac przy garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm przypuszczam że jej mąż, chociaż go nie cierpię jako aktora jak już mówiłam :p raczej nie zechce sie legitymować pustą laską, która pierdzieli co jej ślina na język przyniesie i nie zdobywa bynajmniej sympatii widzów :o tak że jeśli dalej będzie robiła takie popisy związek moze na tym ucierpieć :) No bo jak długo Weronika była dobra??? Aż nie przyniosła wstydu panu Czarusiowi i nie zepsuła reputacji, aż nazwisko nie zaczęło sie źle kojarzyć...:p tak że ten ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×