Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Zomo No coż, to może jednak pozostanę przy kajaku, jak już będziesz długo pod tą wodą, to wtedy Cie uratuję i w zamian za to zostaniesz moim niewolnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
jest tak zimno a Wy o tych kajakach, brrr plywalam sobie troche po jeziorze dwa lata temu kajakiem i maz siedzial bez roboty bo mi sie tak podobalo ze za nas dwoch zaiwanialam powinnam byla zostac wioslarką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks to Ty kup browara ja kupię popcorn i będziemy oglądać z kamerą wśród zwierząt jak zomo pacyfikuje grizli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksyzed...Ja mówie o prawdziwych survivalach.:P Jabędę pływał na pęcherzach zakupionych w masarni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
no tak tylko ze niedzwiedz moze biec z predkoscia 60km/h, a eM zdaje ledwo powloczy nogami po asfalcie;) grizzlowato to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
ja jestem na Kamczatce, kolchoz IX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm w takim razie eM musi się zamaskować jak Rambo i wtedy zaatakować misia :) No chyba, że to będzie pani miś, to może ją spróbować uwieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
panie misiowe wylaza jakos w tym czasie z malymi z gawry i sa sto razy grozniejsze od zaspanych i skolowanych swiezym powietrzem panow Moze lepiej przewartosciowac plany na wegetarianskie i poszukac dorodnego liscia łopianu na tratwe?;) czy co tam rosnie pod tymi sekwojami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej, w XVIII w., zamieszkiwało Amerykę ok. 100 000 grizzli, teraz w USA żyje ich tylko 1,2 tys. Rozmnażają się powoli, wydając na świat potomstwo co trzy lata, poruszają się z szybkością do 17-28 km/h, wędrują daleko w poszukiwaniu pożywienia, a zimą tracą do 30% masy ciała. Nie jest tak źle eM ma szansę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Boyle ma szansę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liście łopianu nie zdadzą egzaminu, chyba, że do podtarcia tyłka w tej wędrówce. :P Poza tym njun nie pozbawiaj mnie szansy uratowania eM, aby został moim niewolnikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Niestety nie możemy pana zatrudnić- proces rekrutacyjny przeszedł pan wzorowo, ale nie ma pan kredytu na mieszkanie i nie będziemy mogli pana poniża, wymagać rzeczy absurdalnych i mieszać pana z błotem, bo nie jest pan w przejebanej sytuacji. Zimno żegnam ty antyspołeczna parówo." :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mojej wyspie leje :/ Proponuję więc browara bez golonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×