Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Zasypianie na narządach rodnych.

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot

Kładziesz głowę na penisie, albo sromie. No i zasypiasz.:( Kto tak spał?:( Wygodnie?:( Przypominam, że temat ten nie jest tematem dla homofobów.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Lubiękiedy...może więcej szczegółów przedstawisz?:( Czy wolisz owłosienie w okolicach intymnych?:( Czy preferujesz leżeć na czystych czy brudnych?:( Czy gdy na penisie i jądrach leżysz, to czy lubisz jak wokół sperma jest? Czy leżąc w okolicy pochwy chcesz mieć śluz naokoło?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina marcel
tak sobie myślę przedmiocie, czy nad wymyślaniem tamate pracuje cały zespół ludzi czy tylko Ty sam? i kolejne ważne pytanie: przedmiocie czy uprawiałeś lub chciałbyś uprawiać felching???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Marcelina ja sam. I co w tym dziwiącego?:( Czy wytłumaczysz mi co to "felching"? Ale pewnie chciałbym. Tylko muszę jeszcze wiedzieć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
S_M "Jak mi leży na penisie..." rzeczywiście bardzo czule to napisałeś.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii owłosienia jest mi wszystko jedno... jak są włosy jest wygodniej, bardziej miękko, można sobie poduszkę wymościć. Byleby nie za długie te włosy... A Ty jak wolisz? Wolę jak spermy nie ma, bo się włosy kleją i ciężko rozczesać :( A Ty jak wolisz? Nie leżałam w okolicy pochwy :( A Ty? Wolisz w okolicy pochwy czy penisa leżeć? Doktora? Tak, lubię, mam w sobie wiele tolerancji... nawet dla homofobów... to źle? :( Ludzki... Jak się randka udała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Arnold są różne źródła, a Ty jak klon klona powielasz ten zwrot. Szkoda że nie "wujek google". Już wiem co to jest. Polubiłbym to. Wypijać spermę z pochwy, albo odbytu samicy- kwintesencja seksu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedmiocie ależ nic takiego nie napisałam :)Twoje tematy są.... powiedzmy jedyne w swoim rodzaju :P ,,Nie zalecaj się do mnie ,, a po czym to wnioskujesz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Arnold- w "dupie" to mam czy się zawiodłaś czy nie"- biorąc pod uwagę Twoje zamiłowanie do odbytu odbieram to jako swoiste wyznanie mi miłości:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yktorn
spalem i na mnie tez spala nic w tym nadzwyczajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×