Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Annabeth

Euphoria-dom przyjęć Sosnowiec

Polecane posty

Gość Annabeth

Hej. Poszukuję osób którzy organizowali na tej właśnie sali wesele, ponieważ planuje zorganizować tam swoje, a nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jej temat. Chciałabym się dowiedzieć czy jedzenie jest smaczne i czy jest jego wystarczająca ilość na stołach, jaka jest obsługa i czy z właścicielami można się dogadać w nurtujących Młodą Parę kwestiach. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherbatsky
Cześc, również szukałam informacji na temat tej sali, ale jest ona nowa podejrzewam więc, że nic nie znajdziesz. Lepiej poszukaj |bombaj tandoorii" bo to jedna właścicielka i sala znajduje się w tym samym budynku co restauracja. Ja również szukałam sali na swoje wesele, oglądałam salę na kazimierzu, ale mi nie pasowała. Byłam na targach ślubnych w Spodku i stamtąd miałam ulotkę Euphorii - na targach w ogole nie zwróciłam na nich uwagi. Spodobała mi się sala i byłam ciekawa czy wygląda tak samo na żywo, bo ssama już wiem ile daje dobre zdjęcie .. Ale tutaj nie rozczarowałam się, wszystko było ok, a właścicielka jak dla mnie kapitalna babka. klepnęliśmy sobie od razu termin i w sumie mamy z głowy. jeśli nadal interesują Cię te informacje to taka jest moja opinia: - menu - masz polskie potrawy przeplatane z indyjskimi daniami - próbowałam paru przekąsek i są obłedne - chociaż to kwestia gustu, tutaj są dobre opinie o jedzeniu, więc tym się nie martwię. - cena też jest ok, w porównaniu do innych sal weselnych - wygląd - sala jest przepiękna, byłam w okresie po bożym narodzeniu, jak były jescze bombki i muszę się kiedyś wybrać przed jakimś weselem by zobaczyć weselne dekoracje, - właścicielka bardzo fajna, konkretna - ja bylam dość zgubiona w tym wszytskim, także przydadzą się jej rady odnosnie ustawienia stołów, itd. poleciła nam również dj'a który będzie u nas grał. konkretne menu wybierane jest jakiś mniesiąc przed weselem, także tu się jeszce nie wypowiem, ale z tego co pamietam masz menu na stronie Nie wiem co Ci jescze doradzić, idź i sama zobacz :) Jak dla mnie jest wszystko ok, a jestem dość wymagająca i nieraz zrzędliwa, ale jak już kurczę sobie coś wymarzymy to niech to będzie jakoś fajnie zrobione, a nie chciałabym się martwić o jakieś głupoty w trakcie zabawy... Mam nadzieje, że pomogłam :) Jakbyś miała jeszce jakieś pytania to pisz, może pomogę. Sama szukałam długo jakiś opinii i wiem, że jest kiepsko. Jesli tam już byłaś to opisz swoje spostrzezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaD6611
Korzystaliscie z preparatu o nazwie Euphoria? Bo szukalam informacji dotyczacych tego produktu i nie wiem co myslec. Mozecie cokolwiek powiedziec mi o tym prepearacie? Warto go kupowac, slyszeliscie o zamiennikach? Tutaj przeczytalam troche informacji o Euphoria: http://www.listalekow.pl/euphoria/ - myslicie, ze mozna sie tym sugerowac? Nie w smak mi sie przejechac i wydac bezsensownie pieniazki, dlatego pytam Was o rade. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czy nadal nie ma tu nikogo kto wie coś na temat wesel organizowanych w Euphorii? czytalam dobre opinie na temat jedzenia w bombaj tandoorii, ale nie wiem czy podczas imprez weselnych jest ono równiez smaczne i w dostatecznej ilości? Proszę o komentarz, bo chcialabym jak najszybciej podjać decyzję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia z pizzerią Maxipizza. Jadałem u nich w Krakowie, ale też w Kielcach. Akurat dużo jeżdżę służbowo, więc często jest tak, że jestem w jakimś nowym mieście i szukam lokalu gdzie bym mógł dobrze i szybko zjeść. Adres do nich i link do zamówień online jest na www.maxipizza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie różne imprezy to zdecydowanie polecam Sale Atena, też w Sosnowcu - właściciele w porzadku i da się dogadać, zawsze świeże jedzenie no i nigdy nie oszczędzają na obsłudze, zawsze jest wszystko na tip top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dosłownie 2 tygodnie temu byliśmy u znajomych w Dąbrowie Górniczej w takim zajeździe Kwadrat. Pierwszy raz tam byliśmy ale było świetnie, jedno z najlepszych wesel na jakich byłam. :) na prawdę fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi Ci o tej zajazd Kwadrat http://www.kwadratdg.eu/ ? To faktycznie fajne miejsce, sama chce tam wesele organizować :) na początku 2020 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martines

Jeśli poszukujecie informacji na temat sal weselnych, całej organizacji ślubu i wesela to zapraszam na http://blog-slubny.pl mnóstwo informacji na temat tego co może się wydarzyć podczas uroczystości, o czym pamiętać i co należy wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd te wszystkie dobre opinie na temat organizacji wesela w Euphorii, stąd postanowiłam dodać moją (wszystkie dobre znajdują się na fb i są opatrzone nazwiskiem, być może to znajomi i ciężko się nimi sugerować, ponieważ mijają się z prawdą) opinię, ale również i kilku innych osób - uczestników wesela. Obsługa faktycznie miła, jeżeli ktoś chce wesele niewysokich lotów w przydrożnej sali (wygląd zewnętrzny świadczy sam za siebie) jak na te warunki - w porządku, czysto, estetycznie, ale szału nie ma. Jedzenia faktycznie dużo, także wszystkie opinie dotyczące ilości, które zamieszczone są na fb, się zgadzają, ale nie zostaje go tyle, ponieważ nikt nie jest w stanie zjść jego nadmiaru, ale dlatego, że jest ono nie bardzo jadalne. Zimna płyta pamięta jeszcze czasy prl-u, wszystko wygląda nieestetycznie i rzucone w nieładzie, szynki krojone jakby od siekiery, raz 6 mm, raz 1 mm... wszystkie sałatki, szynki, galaretki, jakby zebrane z kilku dni ze stołówkowego jedzenia. Człowiek jest głodny, ale nie ma ochoty spróbować niczego z zimnej płyty. Jedzenia orientalne, którymi tak się chwalą - również nietknięte praktycznie na żadnym stole, po kilku godzinach leżenia wyglądają bardzo nieestetycznie. Kieliszki, w których podawany jest szampan - obklejone, nie wiadomo jak trzymać, talerze z różnej zastawy, czasem ubite, sztućce bardzo wysłużone. Zastawa, w której podawane były dania - na każdym stoliku inna, tak jak gdyby brakowało im tych samych naczyń. Pierwsze danie i zupa - porażka, krem pomidorowy ewidentnie w smaku z dodatkiem keczupu i jakiejś zupy z proszku, niejadalne, zwyczajna woda z keczupem, danie główne z menu weselnego dostępnego na stronie, mniej więcej w porządku, zjeść można tylko szaszłyki i zapiekane ziemniaki, rolada ze szpinakiem wstrętna w smaku. Odnośnie szaszłyków, wszyscy z mojego stołu bili się o nie lub dzielili swoimi własnymi kawałkami, jedyne co można było zjeść, ponieważ zapieczenie chyba niwelowało smak, co powodowało, że były zjadliwe. Soki - dramat, rozwodniony nektar, u góry woda, na dnie gęsty sok. Słodki stół - biedny, trzy patery ciast, brzydko ułożony, ciasta bardzo niesmaczne, sernik w smaku z dodatkiem perfum, jabłecznik twardymi skórkami okalającymi pestki, jedna osoba się zadławiła. Dwa kolejne ciepłe posiłki również niesmaczne, mięso z sosem oraz ryżem okropne, ryż o smaku cynamonu podany z sosem o wyglądzie zeschłego budyniu. Potrawy nie tylko niejadalne i brzydko podane ale również złe jakościowo - mnie pierwszy raz w życiu po weselu bolał całą noc żołądek i jelita. Generalnie jeżeli chcecie się wstydzić za wesele - nie organizujcie go tam, jeżeli chcecie tanio, ponieważ wasz budżet nie pozwala na zbyt wiele (100 osób w cenie 22 tys. z tortem, który posiadał u mnie włos i biednym słodkim stołem) i dużo, ale niekoniecznie dobrze jakościowo i względnie schludnie oraz w miłej atmosferze - to polecam. Z zewnątrz - nie zabrałabym gości do baraku stojącego przy ulicy, brak jakiegokolwiek ogródka. Toalety czyste i po remoncie. Miejsce tanie, ale uważam, ze w tej samej niskiej cenie, bo 200 lub 220 zł za osobę, można znaleźć coś o wyższym standardzie, które idzie z duchem czasu. Dodatkowo na gości kapie z klimatyzacji i na suficie na plastikowych kasetonach widać zacieki po zalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×