Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łoreło

Jecie warzywa?

Polecane posty

Gość łoreło

Zauważyłam, że moja dieta jest bardzo uboga w warzywa. Właściwie jem tylko do obiadu jakiś groszek z puszki, czy gotowaną marchewkę. A jak jest u Was, zwłaszcza teraz zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie się nad tym za bardzo nie zastanawiałam, ale... na kanapki zawsze kładę jakiegoś ogórka, pomidora, paprykę, sałatę lub rzodkiewkę (co tam mam akurat), codziennie lub co drugi dzień jem zupę, w której też są przecież warzywa, do obiadu surówka albo jakiś dodatek na ciepło (buraczki, marchewka z groszkiem, kalafior, brokuły itp.). No i mniej więcej raz lub dwa na tydzień piję sok z marchewki jednodniowy, ale nie wiem czy to się ma liczyć :D aha... raz na tydzień lub dwa zrobię jakąś sałatkę na kolację więc też są tam warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu pęczek drutu
do kanapek pomidor, ogórek, rzodkiewka do obiadu zawsze surówka, no chyba że jest zupa na kolację bardzo często sałatka np. z rucoli, albo z innej sałaty z pomidorami, ogórkiem, oliwkami, papryką :) także jemy jemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoreło
Sawa- dzięki za wypowiedź :) Całkiem inspirująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoreło
Kurcze, tylko te pomidory i rzodkiewka takie bez smaku zimą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez cały rok jem warzywa. Oczywiście w sezonie najwięcej bo lubię jak ogórek pachnie i smakuje...ogórkiem :D Warzywa są dodatkiem do kanapek,lubię na świeżo schrupać ogórka czy rzodkiewkę .Praktycznie każdy posiłek obiadowy ma warzywa (w zupie lub jako surówka do mięsa/ryby itd). Teraz kiedy co tu mówić świeże warzywa nie są najlepsze to więcej kupuję warzywnych mrożonek czy też wsuwam przetwory (korniszonie,kiszone,sałatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×