Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elisabett

Tworzymy historię... (dopisz dalszy ciąg)

Polecane posty

Gość napalonyyyyyyy
mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten...
mm... czegoś takiego jeszcze w buzi nie miałam - pomyślała Julka. I zaczęła delikatnie ssać czarną pałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metr mułu
Gdy nagle zainteresowala go wystajacy sznureczek za który zaczął ciągniąć zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba toska
A ze zęby byly próchniate ,powypadały i potoczyły się do kanalizacji . A tam pewien obszczymurek , żłopał alpagę i krzyknał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A sznureczek
okazał się końcówką spirali .wyciągnąwszy go spróchniałymi zębami ,Julka okazała się gotowa do prokreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba toska
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjabxhauajbdj
Wsadził więc jej pytonga, ale nie mógł dopchac do końca. Czuł ,że w środku jest coś jeszcze, zajrzał tam świeac telefonem i zauważył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borubarrrr
40 rozbojnikow i Alibabe schowanych w macicy. Zdruzgotany oznajmil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaka anaka
nagle wpadła do pokoju ,babka mówiac że dzwonił wnuczek ,potrzebuje 300 tys zł ,bo miał wypadek i przyjdzie w jego imieniu kolega dać mu kase czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo ciekawy
Zdruzgotany oznajmił, że niektórzy nie czują tej historii i walą wpisy z doopy, jak ten powyżej, autorstwa anaka anaka. Schował więc komórkę w odbyt, uprzednio włączając wibracje i ponownie naparł pałą w pochwę Julki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzmocilla
kutas jednak, miast w pochwie wylądować, omsknął się i z całym impetem wdarł sie w odbyt Julki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjk;yio
tam z nieszczelniej bateri telefonu komórkowego wylała sie cała zawartość , wrzasnął odskakując od julki z poparzonym kutasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shhaixhua
By choć trochę usmierzyc ból ,wpakował swojego wciąż twardego kutasa prosto do ryja niczego nieswiadomej emerytce idącej ulicą. W tym samym czasie prezydent Obama lapczywie masowal sie po jajach oglądając tą scenę na monitoringu w centrum dowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo ciekawy
Zaraz, zaraz - ocknął się z niespodziewaną myślą w głowie. Przecież ja telefon wsadziłem sobie w doopę, a nie Julce. Więc co mnie poparzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia kicia
przyszedł murzyn i ja wyruchał w gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więc co mnie poparzyło?
zajrzał jeszcze raz ,tym razem świecąc oczami ,i o Jezusie Nazareński toż to Julki macica rozgrzana do czerwoności ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
...na baterie, które się pomału rozładowywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swir nie z tego kafe
Postanowił dać Alibabie swoją maszynkę i latarkę żeby zgasił w końcu to ognisko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzekł więc "sezamie otwórz się", wargi sromowe otworzyły wejście do posiadłości. Tymczasem czerwony kapturek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdygdy...
masturbował się pod prysznicem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilkowi nie podobalo sie zbytnio lezenie w cieplej wodzie u stop czerwonego kapturka. ... co to za przyjemnosc, patrzec jak ona robi sobie dobrze... sama... przeciez on tyle moze..... tymczasem od czasu do czasu zarabia tylko kopniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo nawet się zastanawia
dlaczego ten chomik tak gapi się na żarówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rusza wypelnionymi slina polikami.... a druciki w zarowce tak przedziwnie drgaja... schodza sie i rozchodza.... tancza ze soba.... pobiegnie zaraz do swojej chomi i porusza nia troche... juz minal miesiac od ostatniego porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotmistrz Gęgawa
A ten był istnym polem bitwy. Wody płodowe a to odchodziły, a to się cofały niczym wzburzone odmęty Wołgi. Ważyły się losy - będzie cesarka, czy jej nie będzie. A na koniec przyleciała recepcjonistka z dramatyczną informacją - chomicza rodzina nie figuruje w systemie eWUŚ. NFZ pozwie was do sądu jebane chomiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwie dla chomiczej rodziny, do akcji wlaczyl sie lekarz ginekolog. co prawda nieznosne halasy oderwaly go od uroczej pacjentki... lecz nie zostala sama.... czuwa przy niej jak zawsze... zaangazowana w badanie;) wykwalifikowana pielegniarka. na nia zawsze doktor moze liczyc. nie jeden raz stanowili zgrany trojkat z pacjenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotmistrz Gęgawa
Bo ta pacjentka, to była lafirynda - uzurpatorka. Nie było tygodnia, żeby nie kładła się na oddział - a to chyba jestem w ciąży, a to spirala mi się poluzowała, a to rura mi się zatkała i trzeba przepchać. Cały szpital jednak wiedział, że powodem częstej bytności pani Bożenki, był mikropenis ginekologa, za którym wprost szalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borubarrrr
Jednak ten mikropenis mial swoja tajemnice... Wydarzylo sie to mianowicie gdy Bozenka miala lat 8 i poszla na lake...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwlwbkl
Bożenka swojego gina znała już podwórka,jednak w tedy mogła brać go do ust i przy tym nie miała krępacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×