Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duza mama 100 plus

Mamy wazace ponad 100 kg

Polecane posty

tez zupełnie nie złośliwie... ale jak was nie bolą stawy? jak nie macie zadyszki i jak wam się dobrze śpi? bo naprawdę cięzko mi w to uwierzyć. nie jestem mała. mam 178 cm. najlepiej wyglądam przy wadze 69 kg. w ciążę zaszłam ważąc 72. przytyłam dużo. zostało mi tydzień do porodu i ważę 94 kg i jest mi CHOLERNIE CIĘŻKO!!! podnosząc się z łóżka kolana bolą jak cholera, zaczęłam chrapać, podeprę się na nadgarstku - boli! śpię to sapię, duszę się, tracę oddech - a gdzie dopiero zaczynać ciążę od ponad 100 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam tralalalalala
Plastikowa- nie pogrążaj się. Osoba z wagą 100 kg NIE MOZE WYGLĄDAC DOBRZE, bo zawsze z taka wagą będzie GRUBA czy tego chcecie czy nie. Wiec lepiej zabierzcie się za siebie schudnijcie a nie piszcie bzdury zeby tylko wytlumaczyc swoją OTYŁOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam tralalalalala
aha i 100kg to OTYŁOSC, a nie żadna nadwaga:D nadwaga to 70-80kg a 100kg i wiecej- to otyłosc jakiego wzrostu bys nie była nawet 180cm, bo to nie jest normalna waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra setka
wiesz co to bmi? To sprawdz jak sie zmienia przy tej samej wadze, a innym wzroscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonicawciazy:P
też jestem przyszłą mamą która ma +100. Zaczęłam z wagą 103, jestem na półmetku i nic nie przytyłam w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam tralalalalala
nie rozsmieszaj mnie:D wpisz sobie w kalkulator bmi wagę 100kg i zobacz ile wzrostu bys musiała miec żeby miec "tylko" nadwagę a nie otylosc. 182cm wzrostu to już ogromna nadwaga na granicy otyłosci nie mówiąc o nizszym wzroscie http://bmi.pasiasty.pl/index.php prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra setka
prosze bardzo, tez mam odp.strone http://zdrowie.flink.pl/kalkulator_bmi.php waze 100 kg podzielone przez wzrost w metrach do kwadratu, czyli 3,35 (1,83 do kwadratu) wynik - bmi 29, 85 i spojrz teraz do tabelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra setka
granica nadwagi i otylosci tak, jak mowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gduygiulhg
ja id ac rodzic ważyłam równo 100 kg. Przed ciążą odchudzałam sie na dukanie w 3 msc. schudłam 20 kg. niestety po ciąży już wszystkiego nie zrzuciłam i obecnie ważę 90kg. Znów zaczynam dukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgbsgs
ja przed ciąża ważyłam 97 kg do porodu szłam ważąc 118 kg, miałam cesarkę, chociż bardzo chciałam naturalnie rodzić. Niestety musisz się przygotować na to że lekarze dadzą ci do zrozumienia, że lepiej by było jakbyś ważyła mniej, poza tym nie wiem jak po naturalnym ale po cesarce osoba z taka wagą dostaje specjalne zastrzyki w brzuch. Własnie ze względu na wagę. Dzisiaj wiem że jakbym zdecydowała sieęna drugie dziecko to nigdy z taka wagą wejściową, myślę że maksymalnie 80 kg nie więcej, chociaż im mniej tym lepiej. Otyłość mamy stwarza wiele zagrożeń dla dziecka. I w ciąży jak tak dużo ważysz nie powinnaś przytyć więcej niż ok 12-13 kg tak naprawdę, ale to tez nie takie proste jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra setka
mnie nie o to chodzi, by gloryfikowac otylosc. Wiadomo, ze lepiej byc szczuplym, niz grubym. Ale prosze tez nie kazac wszystkim wygladac pod jeden rozmiar... Tak sie nie da. Nie chce juz przytyc (nie jestem teraz w ciazy), a gdybym jeszcze z 5 kg stracila, byloby dobrze. Ale nie bede wariowac by zrzucic 20... To nie ma dla mnie wiekszego sensu. Katowanie sie dla czyjegos widzimisie. Zawsze bylam "obla", taka mam tendencje. Prace mam "siedzaca" i jesc lubie ;) spacer to za malo by to nadrobic. Ale ze zdrowiem w porzadku, cholesterol w normie. Nie bede sie przejmowac tendencjami w modzie na chudzielcow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra setka
zdrowka, kobietki i zdrowych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście obrzydliwe
Jak można sobie coś takiego zrobić??? Mój mąż ma 183 cm wzrostu i waży 100kg i jest gruby-sam to przyznaje. Stara się ograniczać słodycze ale ogólnie jego rozwala brak ruchu i nieregularne jedzenie-śniadanie o 6, drugie śniadanie zje lub nie i obiad o 19 :O a czasem później. W pracy 8h siedzi, dojazdy po 2h samochodem, do tego dobiega 40,więc się otłuścił. Jak kobieta może sobie coś takiego zafundować to nie wiem :O Ja mam 162 cm wzrostu i ważę 63kg i też na pewno chuda nie jestem. Mam i na czym usiąść i czym oddychać. Ktoś pytał o seks-ja to się zastanawiam czy faceci się was nie brzydzą? Takie fałdy u kobiety są obleśne. U faceta to się inaczej rozkłada bo ma więcej tkanki mięśniowej (przynajmniej mój mąż-kiedyś podnosił ciężary). a takie wstrętne grube babsko :O a feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam tralalalalala
o boziu 29.85:D no to rzeczywiście jest się czym chwalic bo taki wynik mozna juz zaliczyc do otyłosci. poza tym zobacz na innym kalkulatorze bmi tam juz bedziesz miała jako otyłosc a nie nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setko wystarczy pół kg
Setko wystarczy 0.5kg i już masz otyłość. Prawidłową wagą przy tym wzroście byłoby 83kg :O zresztą spójrz na jakikolwiek kalkulator gdzie zaznacza się płeć. grubasko oszukujesz sama siebie. i to nie kwestia mody a zdrowia i estetyki. dobrze ktoś napisał,to jest obrzydliwe jak tak się wygląda. kiedyś taka grubaska zasłabła na przystanku. jak przyjechało pogotowie to facet zaczął prosić panów na przystanku żeby mu pomogli z tym wielorybem :O wtedy mi się wydało to nietaktowne,bo jej nie szanował,ale ona sama siebie też nie szanowała skoro tak się spasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastikowa
schudłam tralalalalala jakbys zobaczyla moje zdjecie to bys sie zdziwila wiec to ty sie nie pograzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety nie ważą ponad 100kg
Ponad 100kg to ważą świnie i tyle w temacIe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety nie ważą ponad 100kg
Plastikowa ty masz wciecię w talii? u ciebie to nawet pewnie trudno stwierdzić gdzie jest talia wszędzie tłusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgkkagx
A wy myslicie, ze wszyscy sa grubi bo wpierdalają chuj wie ile. Jak ktoś ma tendencje do tycia to musiałby nic nie jesc żeby chudnąć a jak ma do tego problemy hormonalne to już kaplica Poza tym Meaa i inne kobiety- nie porównujcie ciąży do otyłości czy nadwagi bo to zupełnie co innego. Inny środek cięzkości i inaczej rozłożone kilogramy. na cienkich nóżkach wielki brzuch- to ciąża. Na grubych nogach gruby brzuch, do tego kg rozłożone również na ręce, biodra, twarz na całe ciało a nie wszystkie kg w brzuch- to jest znaczna róznica w odczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 162cm i 64kg
I martwiłam się grubymi udami :O Dziewczyny jak no jak można ważyć 100kg? Nie mówię że każda ma wygladac jak anorektyczka,ale żeby ważyć 100kg? Nawet przy 183cm wzrostu :O I nie wierzę że wszystkie tu piszące to takie koszykarki. Plastikowa-wrzuc swoje zdjęcie to się zdziwimy-możesz przecież zrobić bez twarzy. to że masz mniej w pasie nie znaczy,że masz wcięcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastikowa
Przy wzroście 180 cm waga 80 kg nie jest żadną nadwagą, jak ktoś ma grube kości i szerokie biodra to tym bardziej. Ja w 3 tygodnie po porodzie wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży nie stosując żadnych diet, zatem chyba wszystko u mnie działa jak powinno z tą moją "nadwagą" :) Moja koleżanka ma 183c m i 75 kg wagi - wierzcie lub nie, ale ma zapadnięty brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 162cm i 64kg
Plastikowa myślałam że ważysz ponad 100kg. 80 to górna norma przy takim wzroście. ale wyobraź sobie że masz teraz dodatkowe 20kg-jak byś się czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastikowa
Właśnie oglądałam zdjęcia z tegorocznych wakacji, gdzie byłam już w ciąży i o dziwo mam wcięcie w talii! :) a o ile się nie mylę wątek dotyczy zachodzenia w ciąże przy 100 kg, więc jak chcecie sobie pogadać o nadwadze to może na innym wątku się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastikowa
Powiem tak, ja przy 80 kg zaszłam w ciąże dość nieoczekiwanie szybko :D wiec przy 100 kg pewnie też się uda. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 162cm i 64kg
Plastikowa ale ty zaszłaś mając 80 a nie 100,więc nie ma co gdybać. skoro tak trzymasz się tematu to ciebie on nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez Cos powiem
Dziewczyny ja 3 lata temu wazylam dobrze ponad 80 kg przy wzorscie 155 cm.Wiec wyobrazcie sobie jak ja wygladalam.Postanowilam sie wziasc za siebie.W ciagu 10 miesiesiecy ciezka praca zrzucilam wage do 55.Pol roku pozniej zaszlam w ciaze.Waga podskoczyla do 73 kg.maly juz jest z rok czasu z nami i waze 62 kg i nie potrafie patrzec na siebie.Czuje sie gruba.Wiec dopeiro teraz widze jak ja waze 20 kg mniej niz sprzed 3 lat i jak sie czuje,wiec jak ja wteyd musialam wygladac.Nie mam juz tak silnej woli jak kiedys,kiedys tyle schudlam,a teraz glupie 5 kg to problem.Wiec wspolczuje kobieta ktore maja 100 kg i wiem ze to juz jest bardzo wielka waga i ciezko podjac decyzje odchudzania bo przed wami duuuzo pracy.Mi sie udalo.A i zaznaczam ze przez rok staralam sie z mezem o dziecko jak bylam gruba,jak schudlam to znow postanowilismy dzialac i udalo sie za pierwszym razem.Wiec cos jest w tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli macie pytania to pytajcie.Jestem lekażem położnikiem,są rużne dziewczyny czym grubsza tym jest problem z porodem ale mżna urodzić dzircko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli macie pytania to pytajcie.Jestem lekażem położnikiem,są rużne dziewczyny czym grubsza tym jest problem z porodem ale mżna urodzić dzircko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubiutka  mama
Witam temat stary ale muszę parę słów od siebie. Jestem w 5 miesiącu ciąży i zaczelam z waga 147 kg teraz jest 150 kg czuję się świetnie pomimo mdłości do 3 miesica teraz doskwiera trochę kręgosłup który przed ciąża nigdy mnie nie bolał pomimo nadwagi. Jedynym problemem dla kobiet z taka waga jak moja to znalezienie odpowiedniego gabinetu w którym fotel ginekologiczny pod nami się niezerwie :):) Pierwsze dziecko rodziłam 12 lat temu w USA i tam kobiety otyle to norma i każda bez problemu zachodzi w ciążę. I często mówią lekarze że otyle kobiety szybko nieczuja ruchów dziecka byłam w 3 miesiącu czułam delikatne smyranie teraz już normalne ruchy maleństwa. Także życzę wszystkim grubiutkim kobitkom powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko a ja miałam 90 kg kiedy zaszłam w ciąże, bardzo sie bałam . To bardzo niebezpieczne dla dziecka i dla Was . Dlaczego tak ryzykujecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×