Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreams###

"sponsor" nie pozwala mi odejść i zacząć związek uczuciowy !!

Polecane posty

Gość wspolczuję ci
najlepiej by bylo gdybys mu kase zwrocila i kopla go w zad. Zapewne jednak to duze pieniadze i nie bedziesz w stanie. Natomiast teraz masz odpowiedz dlaczego znalazl sobie mlodsza dziewczyne z latwym ukladem. Gosc nie nadaje sie do komunikacji z rownolatkami. Teraz go mierzi ze wpakowal w cos co nagle mu ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndjbIPSUJHU
laska ty masz niby 20 lat, studiujesz i od 2 lat masz sponsora? To od razu jak zaczelas studia zaczelas sie sprzedawac? I tak studiujesz, ze siedzisz na kafe praktycznie caly czas?? Asiu wymysl cos oryginalniejszego, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
ndjb.. :D ja cały czas siedze na kafe ? No nie wiedziałam :D A czy ty wiesz, że istnieja takie cuda jak iPody ? Myslisz, że siedze przy komputerze stacjonarnym ? :D Zapytam inaczej .A jak inni studiując maja czas na prace czy nawet wychowywanie dzieci ? Moje zajęcie na uczelni wynoszą 18 godzin tygodniowo bo hello nie myl z polskimi uczelniami gdzie studenci spędzaja dlugie godziny dziennie ;) Tu jest inny system nauczania ... współczuje ci raczej nie bede wstanie mu oddac pieniędzy :( Sam m-czny czynsz mojego mieszkania to ogromna suma .Tu wynajem jest koszmarnie drogi !! Zapytałam sie go , że jesli w jakis sposób zalezy mu na mnie to dlaczego wolał mi opłacac czynsz niz zaproponował wspólne mieszkanie ? I odpowiedział, że nie chce z nikim mieszkac... Krótko i na temat ... Wiec sama widzisz jaki to człowiek . On mnie chce po "swojemu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
ndjblPSU a i zapomniałam.. w tym roku koncze 21 lat . A poznałam Go 3 m-ce po przyjezdzie do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndjbIPSUJHU
i ten IPod ma polskie znaki :D:D:D opowiadaj swoja bajeczke dalej hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
:D zartujesz, prawda ? O MATKO :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuję ci
podejrzany ten twoj typek. A sprawdzials go?, nie ma on jakis zobowiazan? np dziecko, zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wspolczuje ci nie sprawdzalam ale wiem , ze nie ma zony i dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutfffffaaaaa
ten IPod ma polskie znaki opowiadaj swoja bajeczke dalej hahahah----------> :o :o :o wiesz w ogole cokolwiek na temat iPadow, iPhonow itd? bo swoim pytaniem przekroczylas juz wszystkie szczyty glupoty. kretynko, polskie znaki mozna sobie sciagnac zarowno na iPoda lub iPhona. Powiem wiecej, tylko sie nie zdziw - w kazdym nowoczesnym smrtfonie zakupionym nawet w Arabii Saudyjskiej dolacza sie polska czcionke, poniewaz KAZDY telefon te opcje posiada. Ales sie laska skompromitowala.... :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×