Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreams###

"sponsor" nie pozwala mi odejść i zacząć związek uczuciowy !!

Polecane posty

Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
Dupa ją z nędzy wyprowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
na moim miejscu zrobiłybyście to samo, więc lepiej pomóżcie, zamiast cudować z moralnością. żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
kretynko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
komus sie nudzi :-O kretynko jesli cie studia grosze kosztowały to teraz mozesz sobie pisać jaka to ty zaradna bylas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
oj dziewczyny co takie jestescie. Uwielbiam popuszczac szpary komu sie da:) a jak kase przygrucham to mam podwojny orgazm lechtaczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hinduska biala :]
laaaalll rozmowa na poziomie minusowym :D:D:D:D dziewczyny zalosne jestescie ,i pomine fakt ze tylkiem zarabiacie majac dwie rece i glowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
no a skad mam wziac te funty, ja sie od gnoju wyrwalam Rozrzucalam go na polu i mnie natknelo ze jade za granice. tam sie ustawie. Mam lat 20 , do 30 duzo kasy od sponsora wyciagne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
kretynko przeciez napisalam ci ze mam jednego sponsora. Ty mi odrazu od prostytutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwojakosrako
autorko nie przejmuj sie ta kretynką.Ona pewnie jest pasztetem wiec zazdrosci tym dziewczynom , które maja wiecej mozliwości .... A nie praca w sadzie za grosze haha Sama bym sobie takiego zwiazku poszukala :P Ps.jak sie poznaliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka dla Mirka
Szybko uwinełaś się z karierą. Podatek odprowadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
siedzial sam w restauracji i podeszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankanty
dwojako- a szukasz sponsora, ladna jestes?, reprezentujesz cos soba? moze bym cos przygruchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ciekawa
ja też kończę studia za granica, biore pożyczkę studencka które są bardzo korzystne.gdybym musiała się kurwić (sorry ale sponsor to tez kurestwo nie ważne że sypiasz z jednym, sprzedajesz sie i tyle) to nie zaczynałabym tych studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy sie pluje kur****
w twarz to mowi ze deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
podszywie zgadłes z restauracją :D Tylko, że to nie ja podeszlam do niego... dwojako pracowalam w restauracji do której przychodzil. Podrywal mnie i zaproponował randke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leennaaa
Może wyjedź wróć do Polski i zacznij żyć z ukochanym?? A jeżeli naprawdę ten Twój Cię kocha to zasługuje na prawdę bo ten drugi bedzie santażowac i tak już się nie ujedzie na 2 fronty. Raczej tamten się zakochał w Tobie i przyzwyczaił dlatego nie chce oddac innemu.powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
i wowczas wypucowalam mu dżordża. Teraz pucuje mu porfel:))ach jak wroce do siebie do koluszek dolnych ale bede bogata:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leennaaa
szkoda że mnie się taki nie trafił tylko wszystko pod górę..kazdy tutaj pisze ze się puszcza itp. a co jak zakłąda sie rodzine jak mąż pracuje a żona w domu to jak można to nazwać? tez prostytucja?? Róznie bywa w zyciu..to mozna powiedziec ze jej partner ktory pomaga finansowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko na maroko
znalam dziewczyne , ktora miala podobna sytuacje. Chlopak sie dowiedzial i nigdy jej nie wybaczyl. W jej otoczeniu rozpowiedzial. Kolezanka wyprowadzila sie z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko na maroko
lenaaa- dziwne zapatrywania masz. Kazdy jednak moze myslec po swojemu. Autorka piszac tutaj sama skazala sie na lincz. Nikt nie mowil ze bedzie latwo. Co do jej sytuacji, to chlopakowi bym powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżeństwo, rodzina to
puszczalstwo??? lenko to kim była twoja mama, prostytutka?Czy heros kobieta , ktora pracowala zawodowo? Z ciekawosci pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
ale jak wyjezdzałas to nie dowiadywalas się ile musisz zaplacic za studia,czynsz utrzymanie itd...? wydaje mi się to prowokacją.chyba siedzisz przed kompem i się nudzisz dlatego wymyslasz historyjki.kto o zdrowych zmysłach jechałby na slepo w ciemno na studia zagranice i nic by nie wiedział?zwlaszcza mając 18 lat.chyba masz rodziców,majac 18 lat nie bylas jeszcze taka zupełnie dorosła,choc prawnie tak. poza tym-za studia zagranicą wręcz dostaje się jakas kase i panstwo w ktorym mieszkasz pomaga w utrzymaniu,no chyba ze to Ukraina. a nie ty niby wyjechalas i musisz się sama utrzymywac,tak nie jest! no ale jezeli,załozmy ze to prawda W CO NIE WIERZĘ to mopja rada-opieraj się tylko na prawdzie bo kalmstwo predzej czy poniej wyjdzie na jaw. co z tego ze oklamiesz teraz swojego chłopaka jak on i tak się dowie a czym pozniej tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżeństwo, rodzina to
niestety pieniadze z nierzadu to najlatwiejsza forma zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
podszedł do mnie wtedy w tej restauracji, miałam fuksa, że się ubrałam jak lubię, tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
lena mój chłopak nie jest obywatelem Polski więc raczej nie bedzie chciał wyjechac do mojej ojczyzny niestety ;) Gdy powiedziałam sponsorowi, że chce zakonczyc ten "zwiazek" to pierwsze co zapytał sie dlaczego ...odpowiedziałam mu szczerze, że poznałam kogos i że nie chce dłużej być Jego prywatną dziwką .To wiesz co mi odpowiedział ? Że wcale nie traktuje mnie jak dziwki tylko jak wspaniala dziewczyne, której pomaga finansowo .Ty napisałas podobnie ;) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
tak , tak. Worek z kartofli i bylam cudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bak_ra
Dreams, kurew*** to jest kurew***. I zawsze trzeba za to zapłacić, chociaż niekoniecznie w pieniądzach. Życzę, aby się chłopak dowiedział. Dziwka to nie zawód, to sposób myslenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
lenaaaa- kur** kur*** lba nie urwie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
w ruru 100zl w paszczu 200zl. lenaa czy dobrze sie cenie, jak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara0909876
Możesz szukać zwykłej pracy, albo zarabiać przez Internet. Wejdź na http://wyplata.com/ poczytaj co tam jest napisane. Ja sama dostałam taką wypłatę. Chwilę trzeba poczekać, ale pieniądze zawsze się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×