Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreams###

"sponsor" nie pozwala mi odejść i zacząć związek uczuciowy !!

Polecane posty

Gość sdcs
hahah taa masz racje nie jeden chciałby byc na miejscu faceta miec w huj kasy i dymac slicznotki, ale nie działa to w druga strone jest mało lasek ktore chciały by byc dziwkami ... nie wierzysz rozpytaj sie po rodzinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok chcesz to skonczyc
ale z czego bedziesz zyc? ;) ten twoj chlopak bogaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcs
no i mysle ze szczerosc ponad wszystko. kazdy facet chciałby wieidzec znac taka przeszłosc swojej laski . ty jestes dziwka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wifigdansk Wiedziałam i co z tego ? Żebys zobaczyła tylko w jakich warunkach mieszkaja studenci z Polski i nie tylko to bys o głupoty nie pytała :-O Kazdy kto tu przyjezdza na studia to wie , że lekko nie bedzie zwlaszcza gdy rodzice nie pomoga... Mozna połączyc studia z praca ale i tak co zarobisz to jedynie na wyzywienie i obskurne lokum starczy. O akademikach sie nawet nie wypowiadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok chcesz to skonczyc
Wiele jest takich co by chcialo tak zarabiac a nie maja warunkow. Z czego bedziesz zyla jak odejdziesz od sponsora? Prace dla studentow nie sa dobrze platne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
znajde prace i zamieszkam z chłopakiem wiec koszt czynszu za mieszkanie odejdzie czyli jakiej 2000f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
ewentualnie pozyczka studencka .Moze jakies stypendium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok chcesz to skonczyc
Dziewczyna ma racje w tym, w jakich warunkach niektorzy zyja... Yyy Myslisz o odejsciu od sponsora, konsekwencja tego jest odciecie przyplywu gotowki. Nie wiadomo co z tym chlopakiem bedzie, moze wam wyjsc a moze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcs
dziwka i tyle. mozesz se dorabiac do tego jakas ideologie ale masz to we krwi, pewnie po matce. ozenisz sie bedzie ciezko w zyciu i nie pojdziesz na 2 etat tylko zaczniesz dawac dupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok chcesz to skonczyc
Dziewczyno pozyczki studenckie / stypendia nie zrobia z ciebie bogatej.... Rozmawialas juz z chlopakiem o tym, ze bedzie musial cie utrzymywac? Jakos nie wierze, ze przyzwyczaisz sie do mniejszej kasy a taka bedziesz miala jak odejdziesz od sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok chcesz to skonczyc
Jej matki w to nie mieszaj :) przyzwyczailas sie do pieniedzy... Co zrobisz jak ich nie bedziesz miala? Na twoim miejscu nadal spotykalabym sie ze sponsorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usprawiedliwiasz swoje
lenistwo i chec latwego zysku. Jakos ludzie pracuja, studiuja. Nie ida na latwizne. Powiem tak; przyczepil sie do mnie facet na dwa pierwsze spotkania umowilam sie z nim na kawe. Fajnie sie gadalo, wesoly, przystojny. Na 3 spotkaniu zaproponowal pomoc finansowa; jestes taka zajeta, masz tyle nauki, a ja mam kase z ktora nie mam co robic:/ nie wiedzialam do czego on zmierza. gdy wypalil o sponsoringu naszych wyjazdach prezentach itp galy wyszly mi na wierzch. Zapyatlam czy on mnie traktuje jak dziwke, alez nie oczywiscie ze nie. Chcialby spedzac duzo czasu w tak super towarzystwie. Dostalam jakiegos takiego szalu ,ze mu tak wyplacilam z liscia ze gdy sobie to przypominam to czuje nadal jak mnie reka piecze.Swojej decyzji nie zlauje. Moge smialo patrzec w swoje odbicie w lustrze. Nie musze klamac, kluczyc, kombinowac. Gdybym poszla ta sama droga to mozliwe ze dzisiaj bym miala ten sam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko myslisz ze kiedy
a ty to dopiero pierdolnieta widac jestes 🖐️ idz kurwo na trase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko myslisz ze kiedy
przecież ta szmata skrzywdziła tego biedaka a on nawet o tym nie wie, jebana suka, rozumiem gdyby miała chore dziecko, a ta na kosmetyki i inne bzdety dupa zarabia :) teraz cierp jak jestes pojebana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
Dupczenie to łatwy pieniądz, nie dasz rady w normalnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko myslisz ze kiedy
a ty to dopiero pie**olnieta widac jestes idz k**wo na trase to do Ok chcesz to skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usprawiedliwiasz swoje
przyzwyczailas sie do latwych pieniedzy. Nie dasz rady w normalnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
no ale chyba po to studiuje by miec dobrze płatna prace w przyszłości a bardziej to swój biznes... Mam oszczędności więc z głodu nie umrę . A może znajde dobrze płatna prace . I nie mam zamiaru być na garnuszku chłopaka !! Zalezy mi na nim i nie obchodza mnie jego pieniadze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usprawiedliwiasz swoje
urozy szymus- tak samo pomyslane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko myslisz ze kiedy
z drugiej strony pocierpi pocierpi i znajdzie jakąś inna, normalna, albo gejem zostanie to go szymuś bedzie przez ciebie ruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdel mama oczywiscie
chcesz zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko myslisz ze kiedy
trzeba było od razu do roboty a nie kutasa ciągnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
no wiem ze w pracy mi latwo nie bedzie. W razie potrzeby znajde kogos kto mi pomoze. Ja sie bede nadstawiala on mi bedzie placil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
no ale ja uwielbiam ciagnac kutasy, zwlaszcza ciapatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
gdy chlopakowi braknie kasy to wroce do sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty chyba jej zazdroscisz
Sluchaj, chcesz zaczac nowe zycie? Niech alfons pojdzie do twojego nowego chlopaka i mu opowie o tym jak byl twoim alfonsem ( jezeli ma odwage) Ty mozesz sie wyprzec tego ze on ci placil. Po prostu powiedz ze byliscie razem a on teraz sobie wymyslil ten szantaz bo jest zazdrosny. Twoje slowo przeciwku jego slowu. Wyprzyj sie wszystkiego o co cie oskarzy ( lacznie ze zdrada) Twoje zycie bylo w klamstwie caly czas wiec mozesz sklamac ten raz aby zakonczyc z klamstwem na zawsze. Wybacz sobie, przyzeknij ze juz wiecej tego nie bedziesz robic i zyj szczesliwym zyciem w milosci bez biczowania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech kazdy robi co mu sie
podoba. Nie chcesz miec wiecej kasy to odejdz od sponsora, znajdz sobie jakas prace i zarabiaj grosze jak inne studentki. One tak moga, maja wsparcie finansowe od rodziny. A ty? Bedziesz chodzila w tanich szmatkach byle byc fair wobec swojego chlopaka? Milosc kurwa ;) Duzo lasek pracuje w ten sposob, nawet nie maja jednego sponsora, tylko puszczaja sie na godziny i jakos nikt nie wie, czym sie zajmuja, a ze sie z tym kryja... Takie rzeczy zostawia sie dla siebie czego i tobie radze autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
usprawiedliwiasz swoje tak ludzie studiuje i pracuja i mieszkają w 10 OSÓB w pokoju ... Gdzie kazdy rypie sie z każdym :-O Ledwo im starcza czasu na nauke podczas tej pogoni za kazdym funtem i w rezultacie gówno mają z tego studiowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
to wyjechalas za pracą czy na studia? bo najpierw ze na studia a potem ze w restauracji pracowalas. a jakie to studia dzienne czy zaoczne? tak dopytuje bo cos mi się nie chce wierzyc w tą historyjkę,oczywiscie nie musze to moze byc prawda ale za duzo tu braku logiki i sprzecznjosci. gdy się wyjezdza na studia jeszcze raz powtarzam-panstwo jeszcze wspomaga.jest cos takiego jak stypendium itd...a wiedzac ze bedziesz klepala biedę po co wyjezdzalas? u nas tez mozna studiowac na dobrych kierunkach i dostac dobrą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nedzne prowo
haha nie karmcie tego trola. Zadna sponsorowana laska nie podchodzila by tak latwo do utraty zrodla dochodow... ;) Profesjonalistka z koziej dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×