Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreams###

"sponsor" nie pozwala mi odejść i zacząć związek uczuciowy !!

Polecane posty

Gość dreams###
nie chce by mu powiedział przede wszystkim z tego powodu, że spotykam sie juz z chłopakiem i nadal nie zerwałam z esponsorem . Więc to juz nie moja przeszłość ale zdrada ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
ale to juz twoj problem, prawda? Swoja droga zaklamana jestes. I wspolczuje facetowi takiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
czyli jednak kurwa z Ciebie. i nie o zawód mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
dlaczego współczujesz? mam problem, to od razu gorsza? ty się nigdy na kafe nie radziłeś? :O ludzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
dlaczego wspolczuje? Bo go oklamujesz. Ba zdradzasz i chcesz uniknac odpowiedzialnosci. i uwazasz, ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
nie rozumiesz. ja chcę właśnie rozwiązać tą sytuację, nie chcę go już zdradzać, ale tamten mnie szantażuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
no to powiedz facetowi prawde. O to caly czas mi chodzi. Rozumiem, ze chcesz ukryc prawde, ale niestety nie da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
tak to mój problem ! I wiem, że zachowuje sie nie fair ale to nie moja wina, że nie pozwala mi odejść spokojnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
19.41 PODSZYW ale jak mu powiem prawde to Go stracę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym zrobić ci kupę na
zapomnij, już o tym chłopaku, sponsor mu powie, jezeli ty tego nie zrobisz, zerwiesz sponsor sie zemsci, i powie chlopakowi, nie powiesz, chlopak sie dowie, pewnie od sponsora, bo placi ci tania dziwko i wymaga, wiec tak czy tak masz przejebane, metka dziwki na cale zycie :) nikt cie nie pokocha kiedy sie dowiedza ze dawalas dupy za kase zaczna cie traktowac tak jak nalezy cczyli jak kurwe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
według ciebie 30 latek to stary facet ? Nie jeden 20+ chciał by tak wyglądać jak ON :D Jest obywatelem kraju w którym studiuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
według ciebie 30 latek to stary facet ? Nie jeden 20+ chciał by tak wyglądać jak ON :D Jest obywatelem kraju w którym studiuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
No kurwa!!! Płaci to wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
gdybym ci napisała ile mi płaci za seks to sam z chęcią byś mu loda z połykiem zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
generalnie rozumiem go, płaci wymaga, szanuję go, mam nawet miłe wspomnienia, ale mimo wszystko chcę z tym skończyć, ale się boję :( uważam, że zmieniłam się na lepsze, każdy popełnia błędzy, wy też pewnie macie sporo za uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
Czemu w taki dziecinny sposób się tłumaczysz ? "Ktoś zabija ludzi, to i jak mogę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1990
Po co powiedzialas "sponsorowi", ze masz innego. Moglas wymyslec cos innego, ze juz dluzej nie chcesz, bo cos....wtedy by nie wiedzial I nie bylo by Klopotu. Poza tym Myslisz, ze dowie sie kto jest Twoim facetem? Nie oszukuj jesli kochasz, ale postaraj sie ukryc to. ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
A co do tego tekstu o zrobieniu loda z połykiem, to nie mierz innych ludzi swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oqszem to twoja sprawa ze
Bylas/ jestes prostytutka. To twoja sprawa, iz sie nie szanujesz, ale przynajmniej miej szacunek do swego chlopaka. On ma prawo poznac prawde I wybrac, czy mimo Wszystko byc z toba czy nie. Moze akurat sie nie bedzie brzydzil? Powiedz mu, prawda i tak wyjdzie na jaw, ale chyba lepiej jak sie dowie of ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym zrobić ci kupę na
nigdy nie sprzedam sie za żadne pieniądze, nawet za laptopa nawet za dzinsy :) ty jestes pustym workiem na sperme idacym na łatwizne, szlaufem zranisz tego chłopaka, tak jak krzywdziłaś go do tej pory zdrada, obciaganiem i calowaniem sie z nim po tym jak polykalas sperme innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym zrobić ci kupę na
Ewelka1990 wsadź swoje rady w dupe :o ranicie suki facetów szczerze ci radze wsadź sobie swoją miłość w dupe bo nawet jeżeli ukryjesz przed chłopakiem prawdę, prędzej czy później wyjdzie ona na jaw, zostawi cię bo żaden facet tego nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
powiedziałam mu, bo mi zapłacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
Ewelka Przeciez On wie gdzie ja mieszkam i gdzie studiuje ! Nie raz pod uczelnie zajezdzał i odwiedzał mnie w domu . Jak mogłam mu nic nie powiedziec o chłopaku ? No pomysl :( Zreszta nie wiedziałam, że bedzie tak utrudniał sprawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wpisy o godz.19.57 i 20.04 PODSZYWY przestan sie podszywac to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
sama sie zaczernij kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
kretynko moze ty sie przebadaj ? Ja tylko ze sponsorem uprawiałam seks przez 2 lata więc nie myl mnie z kurwą , która daje dupy dziennie wielu facetom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1990
Ok. Racja. Myśle jednak, ze lepiej powiedzieć mu prawdę! Chyba jedyna opcja, która może uratować sytuacje. Jeśli "sponsor" powie....nie sadze, ze bedzie Cię chciał jeszcze kiedykolwiek zobaczyć. Nie wyzywajcie dziewczyny, bo różnie bywa i rożnych wyborów sie dokonuje....czasem nie myśli sie o skutkach. Może spróbuj pogadać ze sponsorem i mu wytłumaczyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
kretynko Własnie po to studiuje by także miec na wszystko w przyszłości . A nie liczyć na pieniądze męża czy rodziców :-O A z Ciebie wredna szmata za przeproszeniem ! Ciekawe jak bys studiowała i musiała zapłacić kilka tysięcy funtów za czesne na rok to pewnie bys juz inne podejscie miała smieszna poleczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
A jak Ci nie wyjdzie, to możesz zostać kurwą na cały etat. Praktykę i odpowiednie podejście do tej pracy już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
Ewelka ale ja z nim rozmawiałam wiele razy starając sie udowodnic, że zalezy mi na chłopaku . On sie w jakis głupi sposób zaangazował w ten związek -który nie ma szansy na przetrwanie ze względu na brak uczuc z mojej strony -z Jego chyba tez.... Wiem, że miło spedzał ze mna czas - i nie jedynie w kwestii seksu...Tak naprawdę to dla kogos stojącego z boku to wygladalismy jak para . Ale przez te 2 lata płacił mi wiec dziewczyna Jego nie byłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×