Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreams###

"sponsor" nie pozwala mi odejść i zacząć związek uczuciowy !!

Polecane posty

Gość dreams###

Mam 2O lat i studiuje poza Polską . Nie chce pisac w jakim kraju... Od 2 lat mam sponsora, którego poznalam niedługo po przyjezdzie na obczyzne. Zaimponowal mi swoja otwartościa i ...propozycją "związku za pieniądze". Tym bardziej, że jest wolnym 30 letnim mężczyzną. Zgodziłam sie bo niestety realia zycia i studiowania w tym kraju były inne niz oczekiwałam :( Zaczelismy sie spotykac na seks i inne przyjemności . Jakis czas temu poznałam chłopaka. Zakochalismy sie w sobie . Nie chcę by dowiedział sie o moim "zarabianiu" więc postanowiłam sonczyc ze "sponsorem" . I tu zaczął sie problem .... On nie chce bym odeszła bo twierdzi , że za duzo ze mna przezył i sie zaangazował na swój sposób . Szantazuje mnie, że jesli odejde to mój kochany sie o wszystkim dowie z każdym pikantnym szczegółem :( Ja nie chce zdradzac swojego chłopaka z człowiekiem dla którego bylam jedynie maskotką i prywatna dziwką ! Co mam zrobic ? Jak wybrnąc z tej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlonek z ramienia na czolo
to czego on chce nie ma kompletnie zadnego znaczenia wazne jest to czego chcesz/nie chcesz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podpisalas z nim
umowe o niewolnictwo, czy cos takiego? Zglos chama na policje ze cie molestuje i bedziesz miec z nim spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvvcvv
no zaczynasz budowac zwizek na klamstwie...nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to była Polska
mogłabyś zwalić wszystko na Tuska, a tak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to była Polska
a sponsor napisałaś w cudzysłowie by zmniejszyć ogrom swej hańby. fajny sposób na życie, irlandia nie okazała się zieloną wyspą więc się trochę porozkraczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co jest najstraszniej
I pomyśleć, że każdy z nas, facetów może trafić na takie ścierwo na swojej drodze, i będzie żył w błogiej nieświadomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuleczkukuuuuuu
A ty co prawiczek? scierwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
taa jasne :-O Wy wszyscy to swięci jesteście :D Nie jedna panienka chciala by byc na moim miejscu .A nie jeden facet chciał by miec kasy jak lodu na najlepsze dziewczyny :) Podnosze temat i czekam na odpowiedz dziewczyn , które tak jak ja mają lub miały sponsorow ! Chce pogadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co innego dziewczyna
nie bedaca dziewica, majaca wczesniej kogos z kim wspolzyla a co innego kurwiszon :O Takiej dziwki nie chcialbym za nic. Puszczania sie za kase nie wybaczylbym w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba miała wąsy
albo kończysz to teraz i ryzykujesz co prawda ze twój alfons powie twojemu chłopakowi, ale zaznaczasz wyraźnie że cokolwiek sie stanie (niezależnie od tego czy mu powie czy nie) to i tak razem nie będziecie. masz szanse sie z tego wyrwać i zacząć od nowa.jeśli będziesz to ciągnąć to pamiętaj że kłamstwo ma krótkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
ale ja przez 2 lata uprawiałam seks tylko z nim(sponsorem) ! Teraz gdy sie zakochałam to chce to zakonczyc .Nie wiem co robic bo jak mój chłopak sie dowie od sponsora , że placił mi za zwiazek z nim to boje sie , ze On odejdzie ode mnie :( Nie chce ciągnąc na dwa fronty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce ciągnąc na dwa fronty
chyba baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuihuih
mam nadzieje, ze chlopak sie dowie, na pewno nie zasluguje, aby byc z dziwka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
tak łatwo Wam mówić "dziwka":O też pewnie byście tak zrobili na moim miejscu:O chodzi o to, by ugłaskać tego człowieka, nie o ocenianie mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
Lepiej powiedz facetowi, że byłaś prostytutką, ale dla niego z tym skończysz. Może zaakceptuje. Kiedyś i tak się dowie w jakiś sposób i to dopiero będzie tragedia. Nie okłamuj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatypolneQQ
a ten twój alfons to jak czesto cie chce ? Jesli starcza mu raz-dwa razy w tygodniu to zostaw tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
ludzie! słowo "alfons" oznacza coś innego. ten gość był jej klientem. alfonsa nie miała z tego co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
kwiatypolne to nie jest tak, ze zalicze z nim szybki numerek i po sprawie. On oczekuje ode mnie duzo więcej ! Wyjazdy , weekendy itp. Co powiem chłopakowi gdy będe musiała cala noc być z tamtym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
gdybym miała siostrę bliźniaczkę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
nie podszywać się:O on raczej oczekuje ode mnie pełnej dostępności, będę musiała kłamać chłopakowi, że pracuje w weekendy w innym mieście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
serio? Uwazasz, ze to fair? Byc z jednym i klamac mu, ze sie pracuje w innym miescie zeby sie pobzykac z drugim? Juz lepiej powiedz prawde. Zostawi cie trudno, samas sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest przerazajace
ze mozna trafic na taka dziewczyne i po czasie dowiedziec sie gdzies, od kogos, ze jest kurwa :O Seks dla pieniedzy przekresla kobiete :O To prostytucja po prostu a kto chcialby miec prostytutke w domu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
nie jestem prostytutką, tylko z nim spałam, ok? i teraz chce mieć normalne życie, trzeba to jakoś rozwiązać, jesteście bezduszni, że mi nie pomagacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
ależ ja bardzo chcę pomóc. uważam, że to, że byłaś prostytutką nie znaczy, że nie możesz zacząć żyć normalnie. myślę, że jedynym wyjściem jest powiedzieć prawdę i być uczciwym wobec osoby, którą się kocha. odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
ale ten chłopak wtedy mnie rzuci, nie mogę mu tego zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wpisy o godz. 18.51, 18.53, 19.11 to PODSZYWY !! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
19.18 PODSZYW barnej mysle, że jesli skoncze ze sponsorem to bede uczciwa . A to , że uprawialam seks z jednym facetem , który mi płacił to moja sprawa i nie musze sie mu spowiadac . A skąd pewnośc , że mój chłopak nie ma nic za uszami ? Może chodził do burdelu ? Jakie to ma znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
a Ty chciałabyś by facet Cię okłamywał, czy wolała byś świadomie zdecydować, czy chcesz z nim być mimo jakiej być może trudnej przeszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
no jesli to twoja sprawa i nie musisz sie spowiadac to zerwij ze sponsorem. A jesli on powie twojemu facetowi o twojej przeszlosci to powiesz mu, ze to twoja sprawa i spowiadac sie mu nie musialas...proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×