Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niech was diabli

Oni wszyscy są tacy sami

Polecane posty

Gość Niech was diabli

Poznalam go przez internet, rozmawiamy od 5 dni moze. Wszystko fajnie, ladnie, taki inny, nie pyta ilu mialam facetow w lozku, prawi komplementy ale przyzwoite, mowi ze docenia ze jestem taka "inna", tez myslalam ze jest inny. Az mi nagle wyjawia ze jak patrzy na moje zdjecia to ma taka erekcje ;/ Niech was pieklo wszystkich pochlonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna po awf...
normalny facet a ty histeryzujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech was diabli
Tak mowisz? Jakby byl moim chlopakiem i tak mowil to okey ale jako obcy mi tak mowi, to mi sie cos dzieje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z kielieckiego....
a ty o czym chciałas z nim gadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech was diabli
Haha nie, oczywiscie ze nie. Ale moglby to ujac inaczej. Ze jakos dzialam na niego, ze uwielbia na mnie patrzec, ze mu sie podobam, ze jestem atrakcyjna dla niego i milion innych, ale nie tak bezposrednio ze jego penis ma taaaaka erekcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GretaBarboo
bo w necie to same zboki i desperaci siedzą. A właściwie to 2 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech was diabli
No przez te kilka dni rozmawialismy o sobie, o zainteresowaniach, planach na przyszosc, pracy, o rodzinie. Zwyczajnie sie poznawalismy. Nagle dzisiaj zaczal jakos wiecej komplementow, ze nie moze przestac o mnie myslec, ze jestem taka sexy, ze moje oczy go wzywaja, no i ostatecznie z tym penisem z taaaaaaka erekcja. Zrazilo mnie to. Przesadzam? Juz mi sie nie chce z nim rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci niestety tak mają - wszystko upraszczają ;) dobrze, że napisał tego wulgarnie - bo tak tez potrafią, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonymercedesbenz
nie ma po co zawierać znajomości przez internet. Ani odnawiać starych znajomości... internet to zło najgorsze. Szególnie czaty i portale takie jak nk czy fc. Mówię wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewrererrtrtrt
ja swojego znam od kilku lat i takich wulgarnych oblesnych rzeczy mi nie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewrererrtrtrt
ja keidys gadalam tez kilka tygodni z jakims chlopakiem, bardzo fajny byl, mily, rozumial moje problemy, az tu nagle pyta sie mnie tak: "jakie są twoje marzenia erotyczne i czy lubisz od tylu, bo ja marze o tym, ze robic to od tylu". ja mu pisze cos w stylu, ze dla mnie seks to tylko z milosci. krotko potem mnie olal, juz wiecej sie nie odezwal do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech was diabli
Jasne powiedzialam. Nawet przeprosil. Chodzi o to ze juz nie bede miec do niego takiego fajneg nastawienia jak wczesniej. Juz wcale nie chce mi sie znim gadac, przegial sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech was diabli
pierdonieta cnotka :D wole tak niz pierdolona dziwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewrererrtrtrt
autorko daj sobie z nim spokoj, od razu widac, ze to jakies zero. moj chlopak po kilku latach mi takcih rzeczy nie pisze, tylko cos w stylu: jestes najpiekniejsza, ale nic o tym, ze ma erekcje fiuta :D to jakis prostak jeste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech was diabli
Haha no juz nawet nie odpisuje. on tam przeprasza ze go ponioslo ale juz mi sie nie podoba to nie bede kontynuowac znajomosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewrererrtrtrt
no bo wiesz teraz jest normą wysylanie sobie zdjec fiutow i cyckow, gadanie o seksie itp. ja ze swoim chlopakiem przez pierwsze 2 lata to sie w ogole wstydzilismy pisac o tym, dopiero jak sie spotkalismy i zostalismy parą to zaczelismy pisac do siebie bardziej pikantnie ale tez bez przesady, nie tak ordynarnie jak ten twoj o tej erekcji penisa :O wczesniej moj chlopak po prostu by sie wstydzil... ale on ma klase, a teraz takich malo co maja klasę i kulturę. ciezko znaleźć teraz takiego co ma wszystko z garem OK, naprawde ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×