Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GroobaskaKochana

Dlaczego faceci wolą chude pustaki niż grubaski z dobrym sercem?

Polecane posty

Gość GroobaskaKochana

Czemu tak jest? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missy sypi
bo lubia jak im slina na podloge kapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż,sądzę że większość facetów naprawdę docenia Wasze dobre serca i uważają,że taka wspaniała kobieta zasługuje na równie wspaniałego faceta,znacznie lepszego niż oni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GroobaskaKochana
Mam dobry charakter, ładną buzię i nie mogę znaleźć chłopaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaaq
a ja lubię szczupłe z dobrym sercem i z taką jestem. to nie jest tak, że albo - albo. grubaski mnie nie kręcą - wręcz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ze faceci kieruja sie
przy wyborze fiu-tem a nie mozgiem, dzialaja emocjami a nie rozumem przy kobiecie. faceci nie patrza na serce czy charakter a jedynie na cycki, pupe, nogi i twarz kobiety. Przy kobiecie nie mysla, wylacza im sie mozg, pracuje jedynie czlonek w spodniach, nie mysla czy kobieta jest dobra tylko kiedy ja poruuchaja, dlatego potem zakladaja takie glupie tematy, ze zostali np zdradzeni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma znaczenia jak dużo
a czemu zakładasz że jak chuda to pustak, a jeśli gruba to pustakiem nie jest? Chyba odwrotnie, bo gdyby pustakiem nie była, to by z własnej woli tak sie nie utuczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
A Ty byś chciała mieć tłustego chłopaka? To że masz dobre serce w cale nie koreluje z Twoją tuszą. Nie raz widziałem otyłe kobiety, które były wyniosłe, podłe, zawistne itp. Zresztą też poznałem kilka grubszych kobiet ale one niestety nie potrafiły się powstrzymać od jedzenia, o jakichś sportach nie chciały słyszeć a czekały na kogoś kto je zaakceptuje. No wybacz ale ja nie zamierzam akceptować lenistwa, obżarstwa i braku odrobiny woli by zmienić się na lepszą. Z nadwagą się nie rodzisz, tak więc zawsze możesz coś zmienić. Zrób wszystko aby wyglądać najlepiej jak możesz a dopiero później zadawaj infantylne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfkkd
a to dziwne bo ja swoje waże, mam przeciętną twarz i na powodzenie nie narzekam, a czemu nazywasz chude pustakami? wiekszosc to naprawde fajne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz266262
a ja mam bardzo chudą kobietę, na dodatek mądrą i zaradną. Jest bardzo seksowna i nie zamieniłbym jej na żadną inną grubaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
"Dlaczego faceci wolą chude pustaki niż grubaski z dobrym sercem?" faceci, jak już dostaną po tyłku finansowo i uczuciowo od chudych pustaków zazwyczaj trafiają wtedy pod skrzydełka grubasek z dobrym sercem, żeby końcówkę życia spędzić w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvvka
Dlatego faceci kierują się... chyba tatus czesto ci do wanny włazil ze tak masz nasrane w taj głowce. Jak ktos przypisuje swojemu sadłu na brzuchu i galarecie na udach pozytywne cechy charakteru i "dobre serce" to tylko wspołczuć bo nie dosc ze jest oblesnym grubasem to jeszcze do tego tępakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
ja uważam, że spaśluny, które twierdzą, że są nie wiadomo jak wartościowe są żałosne. Zamiast wziąć się za siebie narzekają. Jest tyle cudownych, mądrych i pięknych kobiet, że na prawdę nie trzeba brać warchlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
wredniucha, mama ci o tym mowila czy babcia? mam oczy, patrzę i widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jimi Tulip
ja nie lubie chudych kobiet, mam wrażenie, że złamie sie jak sie gwałtownie poruszy. nawet chudych koleżanej w dzieciństwie unikałem :) za to umiarkowanie pusy zawsze były w moim typie :) ale zamiast sie przejmować, dobrze było uzmysłowić sobie, ze jak chłopiec pokocha dziewczę, to jest ona dla niego najpiękniejsza i najzgrabniejsza pod słońcem niewżna jaka by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że się trącę Ale przejawem bycia pustym jest przypisywanie określonych cech na podstawie wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tymi oczami to ile wypatrzylas przypadkow, gdzie wydymany przez chuda niunie facet skryl sie pod skrzydla grubaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhnfthj
gruba nie znaczy brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam takiej kobiety ...
...i nie znalazłem....jeszcze..... ...seksowna.inteligentna .rudowłosa. z mlecznobiałym ciałem.może być emocjonalna jak wściekła Hiszpanka.z interesującymi pasjami.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
"I tymi oczami to ile wypatrzylas przypadkow, gdzie wydymany przez chuda niunie facet skryl sie pod skrzydla grubaski?" kilka przypadków znam osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie dreszcze przeszły na myśl, że moja księżniczka mogłaby się roztyć. Jak ja bym się wśród rodziny, kumpli pokazał... Nie wspomnę przy wieczornych igraszkach, kiedy ona chce być na górze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpłynąłem
fiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie z tego samego
dla którego kobiety wolą wysokich pustaków niż kurdupli z dobrym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×