Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jennifer8787***

jak wam sie podoba mój nowy strój

Polecane posty

Gość Pani Czkawka po randce
Katty Perry ladniejsza jenka jest bardzo rozlazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdegenerowanaMaupa
Cudna laseczka, brzuszek apetyczny , ale banda frustratów musi się twarzy czepnąć... a przecież twarzyczki mało co tutaj widać. Ech, naawet nie widać czy jest makijaż czy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asseadse
no , ale wcięcie w talii robi wrazenie. Wygląda jak kobieta , a nie chłopak z duzymi piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfhjkuo8o
chlop zobaczy cialo nawet opaslej swini to wyrucha wiec nie dziwia mnie komentarze sfrustrowanych prawikow siedzacych na damskim forumie buahaha...i nie kazdemu ta laska musi sie podobać, kazdy ma swoje gusta, ciesze sie ze ci sie podobaja szmatuncie ktore takie zdjecia wstawiaja do neta mając RODZINĘ (chyba ze to jej wyimaginowany swiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się właśnie ten kolor nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jenn
masz strasznie krzywe biodra Ortopeda albo chociaz fizjoterapeuta sie kłania A ten antyk co stoi na biurku to co to takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melenka 88
jennifer8787*** - Bardzo ładne zdjęcia wyglądasz bardzo szczupło i masz super figurę po ciąży !!!:D co tam u Ciebie ?:) Mieszkacie juz w nowym domku ?:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile jenny Ty masz wzrostu i
jakie mniej wiecej masz wymiar? ja jak patrze na Twoje foto to wydaje mi się, ze masz strasznie pasywna czesc pod pępkiem (nie wiem jak to opisac) ogólnie od pępka w dól jesteś mega masywna i szeroka, bo góra szczuplutka i jakbyś mogła mi podać wymiary i wzrost bo ja mama 170zm, ważę 55-56kg i mam górę jak Ty, no możę szczuplejsze ręce troche, ale dół to ejstem chyba połowa Ciebie:D a mam w biodrach jakieś 93cm, więc nie wierzę, żę masz 90 a nie wiecej:/ chyba, ze masz 160cm wzrostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Czkawka po randce
swietna figura po ciazy? :o jak jest kilka lat po porodzie to co sie dziwisz, ze wyglada normalnie? nie wiem, gdzie ta swietna figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvbvcvc
katy perry jest bardziej jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katabraaaaai
Oceniam co widze, stroj mi sie nie podoba ale ma ladny kolor. Masz duze piersi wiec te ozdoby na gorze sa zbedne. Figura o jakiej marze, super wciecie w talii, nie wychudzona, super nogi, do pozazdroszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katabraaaaai
I oczywiscie nie wszystkim musi sie taka figura podobac, ale teksty ze jest gruba, ma krzywe biodra i inne bzdety sa po prostu smieszne. Nawet do modelek mozna sie przyczepic, nikt nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfhjkuo8o
juz tak nie pitolcie, jenni ma normalna figure, dobrze wyglada ale obawiam sie o jej głowę bo nikt mądry takich zdjęć nie wstawia, biedny mąż i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Czkawka po randce
to po co sie chwalisz? wystarczylyby zdjecia samego stroju po co sie pchalas na zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfhjkuo8o
jenni tak powiedz po prawdzie...mąż Ci nie prawi komplementów , ze szukasz ich an forum pełnym zboków i prawików?? Czuje ze maz ma cie gdzies skoro to robisz bo nie potrzeba tu psychologa by zakumać o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkawko a jest się czym chwalić?bo nie uważam .Strój można lepiej ocenić na kims jak leży niż sam w sobie położony na płasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za foty
ukrywasz się za jakimiś słupami weź stań na prost i zrób normalne zdjęcie to można będzie ocenić a nie takie pozowane-ukrywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asr
a poco taki skurcz dupy robiszna ryju. musisz tak morde wykrecac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvbvcvc
przez solariu jej ciało nie jest sprężyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiociny psie
to tzw dziubek haha , ona ma cialo starej baby ale za to rozum 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Czkawka po randce
oj pustaku juz przestan zgrywac taka cnotke wszyscy wiedza, ze chcialas sie "pochwalic" tylko szkoda, ze nie masz czym :o jestes bardzo przecietna, jak nie gorzej stroj tez nie powala, wiec po co sie w nim pokazujesz publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do stroju
to neutralny, strole sa generalnie mało seksowne a ten typ w szczególności, dobry na Karaiby albo Polinezję, jeszcze naszyjnik do pępka z wiatów i bedziesz Polinezyjka tylko musisz wziąć poprawkę że tam obowiązuje topless nawet na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy macie jakiś problem ja zmykam na stepperk :) miłego dnia życze .Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych do zycia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×