Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana2323

Która z Tych piosenek na pierwszy taniec? proszę doradźcie

Polecane posty

Gość not disco polo
Ostatnia mi się podoba. Na pewno nie bierz pierwszej i trzeciej, bo to chyba disco polo, a na pierwszy taniec to disco polo tak nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana2323
Nikt więcej nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addddaaa
ja bym wybrała 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Br777om
a co jest złego w piosenkach disco polo na pierwszy taniec? Możesz to wytłumaczyć? Ja bym brała właśnie te disco polo, ale ja akurat jestem zwolenniczką polskiej piosenki na pierwszy taniec. Przynajmniej wie się, do jakich słów się tańczy, słucha się tych słów i rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ciekawi, dlaczego piosenka spod szyldu disco polo są traktowane z taką pogardą. Tekst pierwszej piosenki jest jak najbardziej adekwatny do wydarzenia, jakim jest ślub i wesele. Śmieszne jesteście, co niektóre dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość not disco polo
A to bierzcie sobie to disco polo, o gustach się nie dyskutuje. Jakim gatunkiem muzyki jest disco polo, każdy wie. Jest milion piosenek polskich, których nie zalicza się do tego gatunku. Piosenka na pierwszy taniec świadczy o guście muzycznym, jeśli chcecie pochwalić się, że wasz ulubiony gatunek to disco polo, to ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Br777om
Brak mi słów :o nie liczy się gatunek ale melodia i słowa. Ale nie będę sprzeczać się ze znawcami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piosenka na pierwszy taniec świadczy o guście muzycznym, jeśli chcecie pochwalić się, że wasz ulubiony gatunek to disco polo, to ok " xxx Hahahaha :D Dzięki za poprawę humoru (mam zapalenie płuc a śmiech to zdrowie). Kobieto, załóż kabaret, zdeklasujesz wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie to nie ma znaczenia
no właśnie, nikt nie bierze pod uwagę, czy to disco polo czy nie, liczy się melodia, liczą się słowa. Ja też jestem zwolenniczką polskich piosenek na pierwszy taniec i którąś z polskich bym Ci radziła wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zróbcie tak jak w Rumunii
skorpionsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuevasposa
"liczy się melodia, liczą się słowa." To dobrze, żeby ta melodia nie była obciachowa, a disco polo takie obciachowe brzmienie ma niestety. Słowa też nie lepsze. Można polskie, oczywiście, ale niech to będzie coś z klasą, wybór jest ogromny. Mnie z tych piosenek wyżej najbardziej podobają się Scorpionsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre jest fajna:)
a ja uwazam ze andre jest suoer! i ta zespolu MIG tez super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokuszka888
Brak słów na was. Trzymacie się stereotypu, że disco polo to wiocha. Mylicie się. Co jest obciachowego w tekstach tych piosenek, które autorka zasugerowała? No co? A co jest takiego w muzyce obciachowego? Muzyka bardzo ładna, świetna do tańca, gdyby tych piosenek nie wykonywał zespół disco polo to byście piały z zachwytu. Ale nie, bo to przecież disco polo, wstyd, wiocha, obciach. Obciachem są wasze wypowiedzi, wypowiedzi ludzi, którzy trzymają się durnych stereotypów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradnikkk
pierwsze dwie totalna kicha !!!! m,nie najbardziej podoba się przedostatnia Drupi Sereno e :) piękna piesneczka a inne nie podobają mi się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to już
jeśli polska to może "przetańczyć chcę z tobą całą noc". W sam raz na pierwszy taniec, sama ją miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to już
błąd :przetańczyć z tobą chcę całą noc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecyline
Disco polo to jest kicz, muzyczny przede wszystkim - wszystko brzmi na jedno kopyto. I owszem, piosenka o tym samym tekście nagrana w klimacie disco polo i nagrana np. po prostu z gitarą może wyglądać zupełnie inaczej. No i po co sięgać po coś tak kontrowersyjnego? Jeśli ktoś chce polskie piosenki to może np. wybrać przepiękny walc z "Nocy i dni" - i piękna muzyka, i piękny poetycki (a nie grafomański, jak w tych piosneczkach wyżej) tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki 1221
"Trzymacie się stereotypu, że disco polo to wiocha" - to nie stereotyp to FAKT dico polo mulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee tam
"kontrowersyjnego"? śmiech na sali. 90% piosenek na weselach to właśnie disco polo. I ludzie przy takich bawią się najlepiej. A dlaczego? Właśnie dlatego, że to prosta muzyka, do której dobrze się tańczy. To żaden obciach, jeśli ktoś chce taką piosenkę na pierwszy taniec. O gustach się nie dyskutuje, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecyline
Nie wiem, na jakie ty wesela chodzisz. Na 5 ostatnich, na których byłam nie było żadnego discopolo, a ludzie bawili się genialnie. U nas też tego typu "muzyki" nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna878
Szukam chętnych do pisania na forum ślubno weselnym: Adres: www.Wianeczek.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsco polo jest tym w muzyce
czym jeleń na rykowisku w malarstwie, czyli kiczem. Jesli nie chcecie wierzyc kafeterianom, poskluchajcie opinii krytykow i znawców muzyki. Muzyczna rąbanka, bardzo prosty, prymitywny rytm i slowa. Ale nie widze roblemu, bo kazdy swoje wesele urzadza, jak lubi i prawsopodobnie zaprasza gosci, ktorzy maja podobny gust, wiec wszyscy będa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indianeczka87
Sama nie wiem.. ja tez chce Polską koniecznie, ale coś bardziej w stylu "Niebieska Sukienka" :-) a macie zamiar coś 'odwalic'? No wiesz jakies show zrobic? My planujemy wlaczyc w Nasz Pierwszy Taniec kilku wariatów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×