Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

KURDE ;/ cały dzień jem jakieś przekąski, a to wszystko przez to że nie zjadłam żadnego ciepłego konkretnego posiłku, nie lubię pracować na 2 zmianę do 18;/ w pracy niby jakaś tam kuchenka jest ale cały arsenał musiałabym nosić ze sobą bo jest tylko jakaś zjarana patelnia. Właśnie zjadłam serek wiejski i kanapki z macy, wędliny, ogórka. Ok 20 pójdę na siłownię, wcześniej nie ma co bo o 19 to są tłumy. Madziu a jak u Ciebie?? Bo chyba miałaś zaczynać fitness czy jakieś ćwiczenia od wtorku :) o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyyy chyba jednak za dużo tych kalorii pochłonęłam na kolację ;/ i nadal jestem głodna. ale obiecuję solidnie poćwiczyć dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd się przyznać, ale zjadłam kawalek ciasta :( nie wiem co mnie napadło :( do tego malą kanapke, banana i kilka sliwek :( ale za to juz nic nie jem do rana. Kara musi być. Tak Mileno, jutro na fitness idę w końcu :D nie moge sie doczekać, przygotowałam sobie juz dres i adidasy. No jak sie nie zje cieplego posilku to pozniej się podjada, przynajmniej ja tez tak mam :o Little to w czwartek zajrze na Twojego bloga i sobie poczytam :) a powiedz ile kosztuje taki makijaż? koralikowa - wspolczuje Ci choroby. Dobrze zrobilas, ze powiedzialaś facetowi co Cię boli, mam nadzieje, ze sobie przemysli i zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tez ten 'problem', ze mieszkam z mama i ona lubi słodkosci a ja pozniej cierpie i akurat dzis nie wytrzymalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nic nie będę jadła. Ja nawet jak zjem za dużo to nie o jakiś późnych porach. Wieczorem jak wrócę z siłowni to jeszcze wypiję jedną herbatkę na spalanie. No kurde powinno się jeść jakieś konkretne obiady, mi to chyba jakiś witamin brakuje że ciągle głodna jestem bo nie było tak na początku diety. Madziu - nie przejmuj się ciastkiem, od stycznia miałam tyle okazji do świętowania i też a to tort, a to jakaś romantyczna kolacja :D i waga i tak spadła. Raz na jakiś czas możesz sobie pozwolić bo jak będziesz się miesiąc powstrzymywać to w końcu się rzucisz na słodkie i zjesz 3 razy tyle. takie jest moje zdanie :) Fajnie że jutro idziesz, daj znać jak było. Ja zakupiłam sobie fajną torbę na treningi, różową w kwiatki :D hihi jest cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ja nie mieszkam z mamą bo już bym chyba tego nie wytrzymała, ale i tak dba o to żebym miała co jeść :D ja pracuję z moim ojczymem i często jemu daje reklamówkę z jedzeniem, ale wszystko takie zdrowe,już się przyzwyczaiła że jestem na diecie. ale czasem mnie denerwuje bo da mi tych rzeczy i nie wszystko jestem w stanie odrazu zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena a napisz mi jeszcze raz proszę jaką herbatkę pijesz ? Boje się zawsze, ze jak zjem to jutro znow mnie bedzie męczyc na slodkie, eh. Taka torba na pewno dodatkowo mobilizuje :D a co tam, w koncu trzeba pokazać innym jakie cudenko się nabyło :P musi być fajna, różowa - fajny kolor a kwiatki to takie wiosenne :] eeeeeh kiedy ta wiosna bedzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ale czasem już mam dosyć bo mam napchaną lodówkę ;/ ale ostatnio dała mi danonki - pycha :D bo mój brat chyba to masowo pożera :D a ja piję z firmy big activ na spalanie, jest też odchudzanie i trawienie chyba. tej ostatniej nie miałam. styczeń-luty to pilam masowo. teraz się jakoś opuściłam z tym i postanowiłam do tego powrócić. i od soboty znowu piję :) dobra jest w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że w połączeniu z ćwiczeniami i dietą to takie herbatki coś dają. bo same w sobie to pewnie nie. ale szybko zrzuciłam 10 kg więc ćwiczenia + dietka + herbata robią swoje :) a co do torby to faktycznie jest super i motywuje żeby chodzić na siłownię :D ale niedroga była :) kupilam w PEPCO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze koniecznie muszę jutro zakupic sobie jakąs herbatke, bede szukać te co Ty pijesz :) i moze tez czerwoną i zaczac pić. Ja tez uwielbiam danonki, pycha 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ona jest mieszanką czerwonej, yerba-mate i l-karnityny. myślę że znajdziesz ją bez problemu bo ja czasem kupowałam w rossmanie, jest też w tesco, a ostatnio nawet w stokrotce znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam też zieloną liściastą, ale jakoś ostatnio jej nie piję, a też podobno jest dobra na odchudzanie i oczyszcza. uciekam ćwiczyć, będę pewnie po 21 spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to chciałam was dziewczyny prosić jak macie jakies fajne przepisy na rybki albo sałatki to wrzucajcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po peelingu kawowym i wysmarowana balsamem i chyba niedługo sie klade spać bo mnie strasznie meczy spanie. Dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie śpię. wróciłam z siłowni, jestem już wypilingowana i nabalsamowana tym zamrażającym serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiem co będę w weekend robić..ale nie ma przynajmniej zjazdu na uczelni to będzie można odpocząć od pracy i od wszystkiego! a co do Magdy i sałatek - ja znam same z majonezem,ale jeśli chcesz je np zastąpić wersją light czy jpgurtem to Ci podam moje ulubione,ale już nie dziś, tylko któregoś dnia jak będzie więcej czasu bo muszę znaleźć przepisy :) a rybka - pomysłów brak. zawsze robię w piekarniku z przyprawami i jakimiś warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic szczegolnego chce odpoczac dlatego tak czekam na weekend i musze sie poduczyc na test , ja do slalatek daje zawsze oliwe z oliwek i np mieszam ja z majonezem dodaje koperek suszony , sol pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już zmęczona tym tygodniem, choć to dopiero nawet nie połowa! a marynareczka fajna, podoba mi się. będziesz kupowała taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zastanawiam i zdecydować się nie mogę. nie wiem jak bym wyglądała i to mnie męczy:P podoba mi się brzoskwinia i malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest boska taka slodka dziewczeca, test musze wziasc zeby isc tutaj do college taki sprawdzajacy wiedze z angielskiego i majcy pasuej cos popowtarzac bo orlem to ja nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo sie ladnei oplaisz wiec w obu bedziesz dobrze wygladac moze ktora bedzie ci bardziej pasowac do ciuchow kolorystycznie. Mi sie podoba granat mieta czarna kazda bym kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×