Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

No i ja jem obiad wlaśnie. a ja dziś odpuszczę silkę chyba,musze posprzątać w domu i w ogóle jestem zmęczona jkoś ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :-) 12:27 [zgłoś do usunięcia] pseudonim O tak w ogóle to dociera do mnie, ze dalam się zwyczajnie wykorzystać facetowi... Nie podchodź tak do tego, pomyśl że to Ty go wykorzystałaś :-D Przecież seks to obupólna przyjemność, a dzi... jest się kiedy z konkretnym zamiarem i celem idzie się do łóżka , Ty poszłaś żywiąc jakieś uczucie, nie tracisz przez to na wartosci że facet okazał się być zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis jadlam jeszcze rybkę i danonka i mam nadzieje, ze na tym zakoncze. Teraz pije herbatkę czerwoną. Milena - no ja tak czuje, ze mnie splawia po prostu. Niby sie odezwie, ale krotko i konczy bez wdawania sie w dyskusje. Poza tym dlugo odp jakby oprocz pisania ze mna mial 100 innych zajec w danej chwili. Little - dziękuje Ci kochana, troszkę mi się lepiej zrobilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim nie dziękuj, to szczera prawda jest a nie czcze pocieszanie. Jak obiecałam tak zrobiłam - na blogu foty mojego makijażu permanentnego, link do bloga w stopce. Do spisania wieczorkiem, ja idę robić rybkę saute :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej boli mnie to, ze od rozstania z poprzednim facetem krecilo się wokół mnie kilku facetow, ale zaden nie wzbudzil we mnie jakiegos hmmm zainteresowania wiekszego. A ten odkad go zobaczylam pierwszy raz (rok temu) to od razu zrobil na mnie mega wrazenie. Na poczatku byly to spotkania albo przypadkowe albo u wspolnych znajomych. Powiedzial mi, ze mu się bardzo podobam i chcialby się we mnie zakochać, ale ma za sobą przeszlosc z ktora nie moze sie uporać. Ja naiwna mu wspolczulam nawet i staralam sie zeby bylo miedzy nami dobrze no ale cóż...bylo co mialo być i mnie ma gdzieś. Chlopy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły fikołajtek z tego Twojego, a ja dziś po obiadku zjadłam jeszcze deser,jak są te serki homogenizowane to mialam coś takiego w formie sernika na zimno,oj trudno:P Jakoś bardzo dużo kcal to nie miało. Jak wrócę do domu to pewnie jeszcze zjem jabłko albo coś innego lekkiego. Ja już dziś wypiłam 3 te herbatki! Czyli wieczorem w domu będę musiała zapychać się zieloną albo wodą...Może w sobotę znowu ważonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet jak z moim nie byłam to nie wyobrażałam sobie, żeby jakiś inny miał mnie dotknąć czy coś...na samą myśl mi się słabo robiło. I ogólnie byłam bardzo niedostępna. Dziewczyny - dziś pierwszy dzień wiosny hehe ! a mimo to nie mogę nałożyć moich nowych wiosennych butów ooo nie:P mówią włąśnie w radiu że w piatek atak zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam, taki mały deserek raz na jakiś czas nie zaszkodzi. ja w ogole staram sie duzo pić, oprocz herbatek to duzo duzo wody nawet 3 litry. Ja juz dziękuje za zime :( chce ciepełko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jestem zwolenniczką tego,że raz na jakiś czas można sobie na coś pozwolić :D inaczej nie wytrzymałabym i gdzieś w połowie lutego skończyłaby się moja dieta bo rzuciłabym się na jedzenie. no i ja chcę wiosnę tak bardzoooo... dużo pijesz wody, ja to 1-1,5 l, zależy od dnia. Czasem mniej nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch!!
Zapraszam na bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziecie tam wiele informacji o diecie i odchudzaniu, porady , ciekawostki , przepisy potraw , opisy ćwiczeń wraz ze zdjęciami. Polecam opisuje na nim swoją drogę przez odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczyny ,witam Fit milo ze dolaczylas ;))) ostatnio wogole sie nie waze bo wstaje o 4.15 i ledwo widze a pozniej wracam kolo 14 to chyba nei ma sensu sie wtedy wazyc , sprubuje w sobote az sie boje , mniej jem ostatnio i caly tydzien chodzilam na silke , mam nadzieje ze cos waga spadnie. Angel czy zamowilas sobie ta kurteczke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Halinka :) - nie zamówiłam, bo stwierdziłam, że najpierw zamówię sobie spodnie których tak na prawdę wcale nie mam, bo za duże się porobiły jak schudłam i poza tym dawno żadnych nie kupowałam. I zamówiłam 2pary takie w formie legginsów tak właściwie. Zaraz wyślę Ci link. A kurteczkę może w następnym miesiącu, podoba mi się bardzo ale jest mi póki co mniej potrzebna. A ja dziś nie poszłam ćwiczyc ale mam niezłą gimnastykę w domu, sprzątam wszystko co się da. A i na kolację zjadłam serek wiejski z ogórkiem cebulką i sucharki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej............dzisiaj kuchenne rewolucje. Wiecie co, miałam taki zwyczaj kiedyś że zawsze w czwartki kupowałam sobie coś dobrego do jedzenia + piwko i oglądałam Gesslerową w akcji. Teraz pozostaje woda i herbata tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli się zważyłaś jednak?? Gratuluję KOCHANA :* :) Jakbyś to zrobiła rano to może jeszcze mniej by było hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kurtka tak mi sie podoba ale tam jest napisane ze rozmiar uniwersalny i boje sie ze moje cielsko sie nie zmiesci. Dzieki ze wspomnialas o serku wiejskim wlasnie mi sie skonczyl to dokupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, niedługo będziesz super laska. a w taki rozm uniwersalny to myślę że spookojnie się zmieścisz. Ja zamówię na pewno bo bardzo mi się podoba ale nie teraz, nie wszystko na raz :) no kup serki sobie :) na kolację najlepsze bo samo bialko! sprzątam i miedzyczasie czytam co tu się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po intensywnym spacerku, ide zaraz zrobic peeling z fusow. Ja wazenie robie w poniedzialek. Mam nadzieje, ze cos spadnie w dół :) Halinka mega gratulejszyn !!! ja do rana tylko na wodzie :) Milenka a Ty mieszkasz sama? Czy z Facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się skusilam na mandarynke:/ sama mieszkam, były plany żeby się do mnie wprowadził bo to dla mnie jedyna szansa żeby sprawdzić, czy warto było tyle czasu czekać i się schodzić..ma ciągle jakieś problemy finansowe,ale pewnie też trochę sie boi jak to będzie. On jest trudnym czlowiekiem i z nim normalnie się nie da. Dałam mu jeszcze trochę czasu na ogarnięcie się i zobaczymy co dalej... a ogólnie to mieszkanie dzielę z bratem,ale póki co go nie ma i wróci jakoś za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena swietne spodnie! ja tez takie bardzo lubie, ale akurat te to by na mnie nie pasowały. A szukam coś w tym stylu ale z kieszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×