Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

Dobranoc Milena, trzymaj się. Trzymam kciuki by z Twoim dziadkiem wszystko bylo dobrze. Dobranoc kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio troszkę się zapuściłam, niby tydzień starałam się trzymać zdrowszej diety i mniej jeść, ale nie udało się dłużej :/ Ale polecam serdecznie wypróbować wczasy odchudzające. Primavera z Jastrzebiej Gory potrafi w parę dni odchudzić o parę kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacolada22
czesc dziewczyny:) przylaczam sie! bedzie motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam, Angel wszystko bedzie dobrze wierze w to. Spijcie dobrze. Witam Pinacolada super ze sie przyaczylas zobaczysz dzieki temu forum i wspolnej motywacji osiagniesz swoj wymarzony rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj halinka:) moze bedziemy dzielic sie wskazówkami jakie stosujemy przy dietach?:) ja np. gdy mam ochote na cos 'zakazanego' mowie sobie zjem pozniej,albo jutro i takim oto sposobem ochota mi przechodzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D ale...to takie troszkę oszustwo :-D Witaj nowa koleżanko :-) Ja dziś tradycyjnie zaczynam dzień od owsianki z żurawinką, na resztę dnia nie mam pomysłu. Może warzywka na patelni?tak, zajrzałam do zamrażarki, są jeszcze warzywka i jest nawet rybka. problem rozwiązany :-) Do tego dojem wczorajszą kiszoną i dopiję kefir. Kurcze, kiedy ten śnieg zza okna zniknie? :-( Tyle dobrze, że od rana u mnie piękne słońce. Zjem śniadanie, ogarnę się i lecę z koleżanką na szoping :-D Miałam wprawdzie sprzątać ale...szkoda dnia, szkoda słoneczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dziewczyny nie wiem co jest zwazylam sie dzisiaj i wiecej o pol kilo niz ostatnio to pewnie to ciasto w niedziele co zjadlam jak bylam w gosciach ,jestem zla na siebie , dzis musze pedzic na silke . PInacolada ja jak widze cos co lubie to zadne mowienie zjem pozniej by mi nie pomoglo teraz staram sie wyobrazac moje biale spodnie na lato i ze jak zjem to bede jeszcze wieksze boczki niz mam wczoraj poskutkowalo. Lece do pracy, buzka , milego dnia i do zgadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam za soba 2 chrupkie z serkiem light, banana i kilka sliwek suszonych. Na obiad planuje duszona piers z warzywami. Halinka ja gdzies czytalam zeby takim malym wahaniem wagi sie nie przejmowac bo to niby moze byc normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis musze sie wybrac na zakupy i pokupowac jakies slodycze dzieciom z rodziny. Pierwszy raz w tym roku ustalilismy w domu, ze nic sobie nie kupujemy bo tak to po inne lata robilismy sobie jakies upominki. Ja jestem zadowolona z takiego rozwiazania bo nie musze przynajmniej wymyslac co komu dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie wymyslanie jest najgorsze , musze pokupowac jakies drobnostki jak przyjade zwlaszcza dzieciom , tylko dwojka wiec nie bedzie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !! Witam nową koleżankę Dziadek miał w nocy operację, ta doba będzie decydująca.... Byłam u brata i powiedział mi że w końcu nie wylewają mi się tłuste boczki i nie jestem w barach tłustsza od niego. Dosadnie ale fajnie, że widać różnice!! A u mnie dziś na wadze było 56,5 kg nie wiem jakim cudem. Jestem w pracy nadal, do 18 i miałam straszny młyn, nie wiem czy pójdę dziś na siłownię, bardzo bym chciala ale prawie całą noc nie spałam Jeśli dziś nie pójdę to jutro obowiązkowo a ja dziś mam za sobą rano - 2 kromki żytniego z twarożkiem później sałatka taka z pekinki kukurydzy itp kiwi i przed chwilą zjadłam serek wiejski. Jak będę w domu ok 18 to zrobię sobie warzywa na patelnię na moim nowym teflonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu odnośnie słodyczy to dostałam dziś bombonierkę z Kijowa. Wygląda tak apetycznie kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski ja już po zakupach, kupiłam sobie koszulę do której robiłam straszne podchody, już w niedzielę ją przymierzałam :-D dziś dwa razy nawet...ale w końcu wzięłam, mam nadzieję że nie będę żałować.Oooo taka: http://sklep.reporter.com.pl/ona,reporter-koszula-4-k-19937-117970-p.html U mnie na monitorze wychodzi jakaś blada, ona ma jasny kolor mięty/pistacji? coś takiego i biały kołnierzyk + lamówkę wzdłuż guzików. Do tego klasyczna białą koszula do pracy ( polecam z Orsay, mają bardzo wygodne elastyczne ) i naszyjnik z Reportera, bo jest promocja druga rzecz za pół ceny wiec się tak trochę na siłę skusiłam. Do tego w Rossmannie jest promocja na kosmetyki do włosów Alterry, wiec kupiłam dwa nowe na próbę, bo do tej pory używałam tylko aloes+granat nawilżający i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie że pedałowanie na wpół lerząco daje niezły wycisk mięśniom brzucha? po godzinnym eksploatowaniu rowerka wczoraj dziś bolą mnie mięśnie brzucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z silki ledwo wierzgam nogami , zjadlam rybe z warzywami i nic mi sie nie chce musze sie zaraz brac za gotowanie na jutro. Angel odpocznij sobie jutro zregenerowana uderzysz z podwojna sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem po kąpieli,wybalsamowana, wróciłam do domu to trochę spałam. I taki mam zamiar, odpoczynek dziś przede wszystkim a jutro uderzam na siłkę i będę walczyć dzielnie. Ucieszyły mnie też słowa brata, który zauważył zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka ale cieszę się, że chociaż Ty poćwiczyłaś. Ja właśnie zalałam herbatkę, tym razem tą na spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba przegielam bo bola mnie lydki ale powinno zaraz przejsc, ja niestety jade tylko na zielonej herbacie nie mam nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, zielona podobno też dobrze wpływa na odchudzanie. Ja w końcu się do niej przekonałam i polubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pomylila mi si etuba i zmaist wetrzec sobie balsam w nogi to wtaralam to zimne dziadostwo ..masakra w jedna noge mi zimno teraz mrozi mnie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Angel - trzymam kciuki za operacje Twojego dziadka! wszystko będzie dobrze! no i super że brat zauważył zmiany :) ssu - bluzka bardzo ładna :) sama też się za podobną rozglądam :) ja dziś na śniadanie kanapki z pastą jajeczną i avocado, później zjadłam naleśnika ze szpinakiem i na tym koniec, miałam iśc na trx dzisiaj pierwszy raz ale odwołali :/ za to na siłowni dałam sobie wycisk że nogi mi chyba odpadną! padam na twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×