Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

A mi wpadł fajny pomysł tzn nie wiem czy Wam się spodoba. Mam pytanie czy Wy macie facebooka ? bo można utworzyć grupę i możemy tam pisać :) tylko nie jestem pewna czy każda z Was posiada tą aplikację. Piszcie co o tym sądzicie :) bo czasami mam możliwość tylko na face wejść na tym bardziej, że kafe coś szwankuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny:))) trzymam kciuki za wszystkie wasze mniejsze i wieksze egzaminy zebyscie pozdawaly;)))) i mogly cieszyc sie zyciem . Ja jak pisalam zadko sie odzywam ale postanawiam to zmienic . Moja klasa nie jest jakas taka trudna ale z pisania jestem kiepska a ta babka ciagle zadaje jakies wypracowania a moj angielski jesli chodzi o pisanie to kuleje.. wiec lekko sie stresuje.Zwlaszcza ze z roboty zaplacili mi za ten kurs a jak nie zdma to bede musiala zwrocic kase. Ostatnio sie nie warzylam bo nie chce sie zalamywac nie wydaje mi sie zebym schudla , cwicze tylko w pracy . Musze sie jakos ogarnac z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Esmi a to będzie taka grupa, że nikt inny nie będzie czytał tego co piszemy? Bo ja nie bardzo wiem na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca schudnąć 20 kg
Hej dziewczyny sorry że sie nie odzywałam ale coś mi internet nie działał. Nie ważyłam się i nie wiem czy coś dalej spadło czy nie. W ogóle ta pogoda jest dobijająca. U mnie w mazowieckim stale pada. Tragedia. Trzymam za was kciuki odnośnie waszych egzaminów. Do odezwania się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja laseczki, pragnąca schudnąć fajnie że się odezwałaś. U mnie jakoś tam sobie leci, weekend był ani dobry ani zły właściwie..Wczoraj bez jakiś grzechów, dziś kilka ciasteczek. Może nie staram się już tak bardzo jak kiedyś, ale też nie jem jak wariat. Właśnie piję zieloną herbatkę. waga cały czas tak samo buja się w granicach 53.. 52,7-53 o tak o .. Jutro trzeba wrócić do pracy, tak mi się nie chce. A mam jeszcze tyle do ogarnięcia. dziewczyny, muszę nauczyć się gotować wiecie....to już chyba najwyższa pora............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca schudnąć 20 kg
Hej Ja właśnie siedze już w pracy i mam tak ogromnego dołaże gowa mała. Wszystko mnie wkurza a najbardziej moja waga która zaczela pomału spadać. Nie wiem czy robie coś xle czy co bladego pojecia nie mam. Wogóle wszystkpo mnie wkurza a najbardziej brak kasy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! pragnąca schudnąć - Ty się nie załamuj, przynajmniej nie tą wagą...bo to normalne że po jakimś czasie jest zastój i nawet jak się starasz to spada powolutku albo stoi i miejscu..cierpliwości kobietko. Przynajmniej w tej kwestii tyle Ci mogę poradzić. Pamiętaj, nie przytyłaś wczoraj, nie schudniesz dziś. Tylko w swoim czasie. A waga jeszcze ruszy. Ja się zbieram zaraz do pracy,tak mi ciężko po tygodniu wolnego,tymbardziej że wiem, że po pracy mam jeszcze sporo do zrobienia. Wychodzę wcześniej, żeby zatankować samochód jeszcze. O 6 zjadłam serek wiejski. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odchudzaniu trzeba pamiętać, że jest to proces mozolny i długotrwały. Nie przytyłyście w ciągu jednej nocy, więc i schudnąć w ciągu jednej nocy się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny a u mnie zaczął się czas egzaminów itp.... po drugie dużo roboty w pracy a nic mi się nie chce.... Moja dieta hmmm przed @ więcej jem - słodycze, lody itp. Ale zaczęłam znowu kontrolować to co jem - muszę!!!! Dzisiaj w końcu do pracy przyjechałam rowerem.... Angel można utworzyć taką grupę, że tylko My widzimy kto co piszę - nikt inny. Dzisiaj już zjadłam pomidorka za chwilę wypiję zieloną herbatę. Koleżanka z pracy ma urodziny dzisiaj i znowu coś słodkiego jest - mam nadzieje, że mam silną wolę i nie zjem nic!!!! AAAA muszę napisać do pracy licencjackiej bibliografię oraz plan!!!! i nie wiem od czego się zabrać!!! może podpowiecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi pewnie też nie umiałabym się za to zabrać gdyby nie fakt że promotorka mi pomogła..Daj na początek jakieś ogólne pojęcie tematu. A bibliografii to nawet ja jeszcze nie mam haha Jak chcecie z tym facebookiem, musi się wypowiedzieć reszta dziewczyn. Ja już jestem w domu,po pracy, po obiedzie. Dziś grzecznie ale i tak czuję się jakaś taka ociężała. Może jakbym się bardziej spieła to bym jeszcze trochę schudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca schudnąć 20 kg
Hej dziewczyny. Angel z czego ty sie chcesz jeszcze odchudzać ??? Chyba z kosci na ości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaa;)) pragnąca schudnąć nie wiem czy wiesz ale ja niska jestem więc nie wyglądam jak chudzinka. A w ogóle gdzie jest reszta dziewczyn???? odzywajcie się kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca schudnąć 20 kg
Angel - nawet jeżeli nawet nie jesteś wysoka to twoja waga już jest bardzo niska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, 160cm mam:) więc wiesz... ale powiem tak - jak już więcej nie schudnę to tragedii nie będzie, może nie tyle chciałabym schudnąć co trochę wyrzeźbić to wszystko, żeby brzuch był ładniejszy, udka. Myślę, że 50 kg byłoby idealnie. Aż sama czasem nie wierzę, że już tyle za mną :) Ale ostatnio mam strasznego głoda :( co bym nie zjadła to nadal jestem głodna. Czy u Was też taka okropna pogoda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę zaraz do lidla to uzupełnię zapasy trochę, może serki wiejskie, jogurty.. Warzywka na patelnię. Mam ochotę za zupę kalafiorową, tylko nie wiem czy umiem ją ugotować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca schudnąć 20 kg
Hej Angel - 160 cm i 50 kilo wagi oki ale nie mniej . Co do zupy kalafiorowej na pewno ci wyjdzie. Ogółem gotowanie nie jest takie trudne też musiałam sie nauczyć. Trochę sie zastanawiałam nad tym że twiedzisz że tak dużo jesz- a może jesteś w ciąży???? Sorry że tak napisałam ale nie zaszkodzi sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem jestem tylko czasu brak na wszystko. Więc dzisiaj zaczęło mi się @ więc czuję się paskudnie, później skoczę na chwilę do sklepu po tabletki bo nie wzięłam ze sobą. Ogólnie wzięłam się za siebie i przez ostatnie dwa dni jeździłam na rowerze co mi wyszło na zdrowo. Brzuchacza mam takiego wielkiego, że szok. Angel to ja mam 165 wzrostu :) na razie się nie ważę bo @ ale przez kolejne dwa tygodnie również nie będę bo na wsi będę przebywać przez ten okres i wagi nie będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Esmi to też malutka jesteś hehe. Pragnąca schudnąć - raczej to mało prawdopodobne. Odstawiłam tabletki i dostałam ostatnio taki obfity okres, że szok. Może po prostu organizm się domaga. Albo jakoś motywacja spadła. Ale chcę te 50kg, mnie napewno nie !! a Ty jeździsz na rolkach nadal?? gdzie jest FIT, HALINKA ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca schudnąć 20 kg
tak nadal jeżdze na rolkach a córci na rowerku, ćwiczę też w domu tak średnio do godziny dziennie, ale nie codziennie. Miałam się dzisiaj zważyć ale nie dałam rady bo siostra iała nockie i spała rano. Czuje po sobie że jest mnie mniej ale chciałabym jeszcze mniej. Najgorzej u mnie z przemianą materii. Kupiłam sobie nawet przyprawę chillii i dodaje do swojego jedzenia i nic. Wieczorem jem jogurt ze słonecznikiem. Może masz jakąś rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile lat ma córeczka Twoja? Na przemianę materii...ja nie miałam z tym problemów, musli, otręby, siemię lniane, błonnik w chrupkach, owsianka z suszonymi śliwkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pisałam i chyba się nie dodało. Pytałam ile lat ma Twoja córeczka? Wspomagaj się suszonymi śliwkami, błonnikiem, owsianką, siemie lniane podobno też pomaga. Koleżanka natomiast zastosowała bardziej drastyczne środki. Bo jej już nic nie pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca schudnąć 20 kg
moja córcia ma 5 lat. jem i śliwki i owsiankę i tak nie zabardzo działa. a jaki sposób znalazła twoja koleżanka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki lek dosyc kontrowersyjny bo podobno nieźle działa. Jeśli chcesz to mogę się dowiedzieć jak się nazywa bo teraz zapomniałam. Ale spróbuj powalczyć naturalnymi sposobami jeszcze. Może coś się ruszy...a ja znowu głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki lek dosyc kontrowersyjny bo podobno nieźle działa. Jeśli chcesz to mogę się dowiedzieć jak się nazywa bo teraz zapomniałam. Ale spróbuj powalczyć naturalnymi sposobami jeszcze. Może coś się ruszy...a ja znowu głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja jestem ale ta cała kafateria coś nie działa....;/ Ogólnie mam @ i jakoś sobie tam radzę - nie bardzo dietowo ale i tak się staram nie jeść dużo. Od dwóch dni wstaję codziennie o 5 rano się nie wysypiam i kładę się późno spać. Za tydzień mam 3 zerówki co NIC ANI NIC nie umiem - kaszana!!! a do tego mam napisać plan do pracy licencjackiej. NIE MAM NA NIC CZASU :( mam wolny weekend ale mam gości i do tego jeszcze już zapraszamy na wesele. Przeżyć czerwiec! A jak tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×