Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

Ja wczoraj w Rossmann kupiłam te serum PERFECTA co strasznie chłodzi to wczoraj zimno mnie wzięło ale po ok 5 min minęło. Będę tego serum stosować na partię brzucha bo tam mam więcej tłuszczyku. A na resztę ciała używam Irene taka duża tuba silnie wyszczuplająca. Jeżeli wrócę dziś wcześniej od rodziców może jeszcze dzisiaj pójdę pośmigać :) Dziewczyny grunt nie zwariować jeżeli chodzi o dietę i ćwiczenia bo później coś przyjdzie i zaprzestały ćwiczenia to skóra przestanie być elastyczna tj wcześniej bo przyzwyczaiła się do codziennego ćwiczenia ja postaram się 3 x w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsi - masz rację że jak sie przestanie ćwiczyć to wszystko wróci do stanu poprzedniego - staram się dążyć do tego żeby to nie było tymczasowe, ale coś stałego - minimum 3 x w tygodniu + zdrowa dieta jak już osiągne swoje cele ale do nich jeszcze trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fit hehe napisałam że nie przeszłam obok muffinki obojętnie. No i kupiłam. Ja mam straszną potrzebę teraz jedzenia czegos słodkiego i raczej nie wynika to z łakomstwa a może z niedoboru cukru ? :P Dzięki za link, obejrzę jak się przesiądę na kompa. Właśnie wróciłam z firmowego ogródka, aż się zmęczyłam trochę. Zaliczyłam drugie śniadanie i zieloną herbatę. Esmi to będzie Cię mroziło nieźle. Ja mam w domu prawoe całą tubkę. Może jak będą upały to zacznę stosować i wtedy to będzie przyjemność a nie męka hehe. Powiem Wam, że z tym niedobrym królewiczem gadam na razie normalnie. Szybko zatęsknił,jak nie on....no cóż ma czas do końca wakacji żeby się do mnie wprowadzić i zacząć żyć jak rodzina i jakieś kłótnie nie przesuną tego terminu, ani dnia dłużej...więcej czekać nie będę bo kurde... Ile można. Ostatnio ktoś się mną zainteresował....tak wam się przyznam. Dowiedział się ze nie układa mi się z A i zaczął sieę odzywać...ehh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie doczytałam :P życzę Ci jak najlepiej, niech Ci się ułoży z A. jezeli tego chcesz :) wiesz co robić! do końca wakacji jeszcze dużo czasu! nie bój się samotności - jak sama widzisz małe szanse że Cię to dotknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to chyba dobrze, że mężczyźni Tobą się interesują :) A kupiłaś książkę o zołzie ? Bardzo fajna i przyjemna książka ! :) Ja nawet na książki nie mam czasu a co dopiero na naukę do sesji. Poprostu mi się nie chce jak nigdy. W sobotę prawdopodobnie jedziemy na wieś - oby pogoda dopisała bo chcę się opalić ! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fit tak dopiero przypatrzyłam się Twojej stopce normalnie chuda jesteś !!! to ja mam wzrost 165 i tyle samo ważę co Ty ! to ja powinnam chyba ważyć z 55 kg ? ale szczerze mówiąc każda figura jest inna mi najbardziej na moim brzuchu zależy oraz nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do końca wakacji różnie może być. Chciałabym żeby się z nim ułożyło ale też chciałabym żeby zmienił myslenie odnośnie np.tego że nie chce mieć dzieci.... Kurcze no zobaczymy,w tym roku się wszystko wyjaśni albo w jedną albo w drugą stronę. Książki jeszcze nie kupiłam, jakoś marnie z kasą ale kupię. Ja mam w domu Dlaczego mężczyźni kłamią a kobiety płaczą. Właśnie mi się przypomniało!! Dziś ją znajdę bo nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratunku ;((((( ja chyba poważnie mam tasiemca,,,, taki glód za mną chodzi... Jem i za chwilę czuję jakbym nic nie jadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, nie mam pojęcia co się dzieje :( może to chwilowe załamanie - albo organizm potrzebuje czegoś czego mu brakuje, zrób badania i bedziesz wiedziaął co i jak! mój wczorajszy dzień - masakra - zjadłam pączka i dwa 7days, jestem tak zła na siebie... a było tak dobrze :/ wstyd mi za samą siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja wczoraj poszalałam przez tego "tasiemca" :/ Jest mi też mega źle ;/ ;/ humor popsuty całkowicie. Skreślili mnie z listy studentów i muszę to jakoś odkręcić, prawdopodobnie - zapłacić. I mam tak brzydką skórę,cerę..pryszcze straszne takie których nigdy nie miałam! Okropne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a mi post się skasował;/ więc tak Dziewczyny może Wasz organizm potrzębował bombę słodkości ja czasami sobie pozwalam, to ludzka rzecz jeść coś niedozwolonego. Lepiej od czasu do czasu zjeść coś nie zdrowego niż potem po wielkim poście się rzucić na to :) Angell ale nie płaciłaś za studia ? bo nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oddałam indeksu bo wpisu nie miałam. Także teraz czekają mnie wywody chamskich pań z dziekanatu. Byłam dziewczyny w housie przed pracą i kupiłam spódnicę na wyprzedaży za 29zł. I spodenki takie nie za krotkie,przed kolano. W takich mogę chodzić. I koniec zakupów w tym miesiącu. Dziś zjadłam na śniadanie półtorej ciemnej bułki z drobiową wędliną pomidorem, rzpdkiewką. I na razie głód mnie nie rusza. I wypiłam już dużo wody z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angell fajnie Tobie, że taka wyprzedaż Cię nie ominęła. Ja jak na razie w tym tygodniu wydałam swoją dolę jaką mogłam wydać i 50 zł poszło na kosmetyki i na farbę do włosów - czemu musi tyle kosztować ;| .... i teraz czekam na przyszły tydzień :) a Ogólnie chcę troszkę zaoszczędzić pieniążków ale TA SZKOŁA MOJA POCHŁANIA BARDZO DUŻO PIENIĘDZY :( i tak odkładam miesięcznie . Czarna ta nasza rzeczywistość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi mnie moja szkoła też wykańcza finansowo. A ubrania to chyba kupiłam sobie na poprawę humoru bo byłam zła za to że mnie skreślili z listy itp..ale też potrzebowałam paru rzeczy na ciepłe dni. Bo wszystko z tamtego roku jest za duże, spódnica fajna i niedroga, niebieska. A spodenki beżowe takie przed kolano. Długość idealna na moje kompleksy. W następnym miesiącu może sukienka? Jest tyle ładnych...teraz już też nie mam kasy, tylko na domowe wydatki. Wczoraj jeszcze puder kupiłam bo się skończył. Na jaki kolor pomalowałaś włosy? Ja na razie nie będę malować,zresztą u mnie szybko kolor schodzi:( nawet jak pomaluję u fryzjera. Dziś po pracy biorę się za sprzątanie mieszkania. I dietkowo dziś trochę lepiej niż wczoraj. I dużo wody. Nasza Halinka już pewnie w drodze do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel pomalowałam włosy na Ciemną Czekoladę Lreala kosztuję farba drogo 20 zł ale polecam :) ciemny kolor wyszedł ale dla mnie pasuje :) Skąd to znam te wydatki ... tym bardziej kobieta ja przed wczoraj wydałam 50 zł na nic kupiłam 4 rzeczy i srruuu poszło z konta a dzisiaj muszę zakupy zrobić ... normalnie zbankrutuję a o ciuchach nie wspomnę wszystko za duże. Dzisiaj waga pokazała 62,3 kg !!! Jestem mega szczęśliwa. Czekam na taki dzień co waga pokażę 60 kg :) jeszcze troszkę :):):) A co tu taka cisza a gdzie FIT?! PRAGNĄCA SCHUDNĄĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIT pewnie ćwiczy :) Też gustuję w takich kolorach, ja ostatnio malowałam na taki ciemny brąz u fryzjera z grupona miałam kupon i już po kolorze. A farbę to i tak muszę kupować 2 opakowania bo mam strasznie gęste włosy. Ciekawe czy A się do mnie wprowadzi i jakby było wtedy z finansami. Zdaje mi się że jakoś dalibyśmy radę.. Powiedziałam mu ostatnio że kolega chce mnie zaprosić na piwo. Ale się wkurzył...ale dobra niech w końcu coś zrobi bo ile można czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niecała godzinka i do domu..tak mi się czas dłuży. Szkoda,że żadna z Was nie pisze to by się poklikało:) Jak pracuję do 18 to chyba wtedy właśnie więcej jem:/ Esmi już niedługo zobaczysz upragnione 60 kg.. Dzieli Cię od tego tak niewiele. Kurcze Ty też sporo schudłaś już. Dziś wieczorem zrobię porządny piling ! I wieczór z zieloną herbatką, bo dziś zapomniałam wziąć ze sobą do pracy. I kuchenne rewolucje na tvn ! oglądam każdy odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadam sobie sama ze sobą, ale to nic, później przecież odczytacie :D Jem za dużo węglowodanów, stanowczo. To właśnie do tego ciągnie mnie najbardziej ostatnio, pieczywko bułeczki. Albo organizm się domaga albo zapał jakoś mija. Ale mam nadzieję,że powrócę na dobre tory tymbardziej,że mam w lodówce tyle pysznych rzeczy - nie węglowodany. Może powinnam robić sobie plan na cały dzień co jeść.Mam nadzieję że zapał niedługo powróci, i tak dobrze że jakieś zwątpienie mnie dopadło teraz jak już tyle kg schudłam. Robię porządki w całym domu, ogarniam ubrania i wygrzebałam różowo-czarną sukienkę z tally weijl, rozmiar 38. W tamtym roku było widać boczki i obfity biust za bardzo wyciekał ale na to lato będzie w sam raz. I ma akurat taki fason że nie jest za luźna. Ale co najlepsze - zrobiła się jakaś DŁUŻSZA :D to chyba dlatego że wcześniej opinała się na tym sadełku i automatycznie krótsza się robiła. Zaraz sobie wymyślę co będę jutro jadła. Ale na weekend mam w planach zrobić sałatkę cezar, czyli z majonezem. Obiecuję, że nie zjem nic innego zakazanego.. O ale się rozpisałam ! jeszcze coś mi się przypomnialo Fit przeglądałam te zdjęcia miss i faktycznie bez rewelacji, nie mówię że lepiej wyglądam bo pewnie nie, ale zdawało mi się że miss to jakieś większe wymagania. Mają niektóre takie udka jak ja. Hehe Nie zanudzam. ! mam nadzieję, że Halinka bezpiecznie wyląduje i jak najszybciej odezwie się do nas. Fajne to nasze forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - no ja własnie dlatego o tych miss napisałam :P bo mi się wydawało zawsze że to naprawdę "niezwykłe" piekności, ale wydaje mi się że skoro "pracują ciałem" - bo większośc to pewnie modelki, to o to ciało dbają, jędrne to one za bardzo ni były :P ja mam dziś znowu zły dzień, pojeździłam na rowerze ze dwie godziny, nażarłam sie bananów i pomarańczy, jakoś mnie naszło :/ mam nadzieje że jutro będzie lepiej, jakoś brakuje mi chęci i nie mam motywacji. Kompletny brak motywacji :/ aż się boję na wagę stanąć. kupiłam tą ksiązkę przed chwilą - dlaczego mężczyźni kochają zołzy - bardzo lekko się czyta i chyba się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musimy zebrać się do kupy i znaleźć na nowo tą motywację, chyba każda z nas ma ostatnio jakiś kryzys... będzie dobrze, miejmy nadzieję że to tylko chwilowe. Ja właśnie się trochę gimnastykuję przy myciu okien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Bosacka CUDNIE CHUDNIE + CZY WIESZ CO JESZ Cena rynkowa: 54,80 zł NASZA CENA: 38,50 zł W skład pakietu wchodzą: -Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie- Znana dziennikarka, prowadząca program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję w stacji TVN Style, pewnego dnia postanowiła schudnąć i zabrała się do pracy. O swojej walce z nadprogramowymi kilogramami systematycznie opowiadała w programie „Dzień Dobry TVN. Pożegnanie z pulpetem nie przyszło łatwo. Kasia musiała się nieźle napocić, by osiągnąć upragnioną wagę. Jak jej się to udało? Kasia wybrała zdrowe, mądre odchudzanie, zapewniające długotrwałe efekty. Jeśli należysz do osób, którym kilogramy wymknęły się spod kontroli, dzięki książce „Żegnaj, pulpecie dowiesz się, jak się ich skutecznie pozbyć. W tym poradniku znajdziesz m.in. podstawowe zasady diety, jaką stosowała autorka, informacje o ćwiczeniach fizycznych, produktach, które trzeba wykluczyć z menu, oraz przykładowe przepisy kulinarne. A wszystko napisane barwnym, dowcipnym językiem. -Czy wiesz, co jesz?- Wyjątkowy poradnik dla każdego, kto udaje się na zakupy i chce być świadomym co warto kupić a co należy omijać! Nasze autorki przejrzały wszystkie półki z żywnością w sklepach i supermarketach. Sprawdziły jakość wędlin, przekopały chłodnie z mrożonkami, oceniły jakość warzyw i owoców, zważyły żywność light i spróbowały, co pysznego wysmażył nam fast food. Dzięki temu powstał rewelacyjny poradnik, w którym podpowiadają, jak wybierać najzdrowsze produkty w najlepszych cenach. Wskazują składniki niebezpieczne i bezwartościowe. Informują, jakim hasłom nie wierzyć i na które napisy na opakowaniach zwracać uwagę. Przede wszystkim jednak bezlitośnie obnażają sztuczki speców od marketingu i reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ale tu cicho :P piję własnie kawę, dziś cały dzien jem owsiankę w ramach oczyszczania i wracam do poprzedniego funkcjonowania - czyli ćwiczenia + mż z dużą ilością białka. wieczorem trx! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie, Strasznie tutaj cichoo... ale już piszę. Więc tak wczoraj byłam na tzw siłce osiedlowej wcześniej dla Was pisałam i świetna sprawa wytrzymałam 45 min ale robiłam dwa ćwiczenia. Jazda na nartach, ćwiczenia na nogi, oraz na partię brzucha, nóg i ramion, więc trochę tego było. A nie dawno zjadłam śniadanie bo wolną chwilę miałam i zjadłam tak: Serek wiejski, 2x wasa z błonnikiem + 4 plasterki wędliny i na wasę dałam serek Twój smak bo muszę jego wykorzystać w pracy aby się nie zmarnował więc jestem najedzona. Na lanch mam Activie owsiankę. Na obiad mam 1,5 naleśnika z serem i jogurtem. Więc troszkę dzisiaj sobie pojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba dziś nie pojem bo mój żołądek zaczął protestować i musiałam przyjąć tabletki oraz jakieś ziołowe. Mam nadzieje, że później lepiej się poczuję. A w lodówce mam 1,5 naleśnika z serem i jogurt i z ciężkim sercem muszę odmówić sobie takiej uczty aby gorszej biedy sobie nie zrobić. Więc dzisiaj szczerze mówiąc będę na samej wodzie oraz zielonej herbacie. Miałam wypić standardowo kawę po 11 ale wolę nie pić :( Ojej a jutro ma być grill a w niedziele Komunia :(:( JAK NA ZŁOŚĆ:( A WY LASKI.... CO TAM MILCZYCIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem...melduję, że jem dziś nawet grzecznie. Nie pisałam bo jakoś weny nie miałam i w nocy w ogóle miałam jakiś dziwny sen:| Esmi współczuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny przepraszam ze sie nie odzywalam ale dochodze do siebie po podrozy do tego tu jest goraco jak w piekle wczoraj mialam zepsuta klime i cala noc nie moglam spac naszczescie dzis naprawili. Plus tego ze malo co jadlam od przyjazdu i moze spadlo jakies sadelko ze mnie. Dzis wczesnie sie klade jutro musze pobiegac bo mam test sprawnosciowy w nasepnym tygodniu. Angel dzieki ze kiedys powiedzialas mi o tym pillingu z allegro jest extra skora jest taka jak jedwab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, ja już po śniadaniu. Zrobiłam pyszną sałatkę ale jem w rozsądnych ilościach bo to z majonezem. Piękne słońce i super pogoda na dworze. Szkoda że na uczelnię trzeba jechać. Halinka nie ma sprawy, chyba muszę znowu zamówić ten piling bo jest najlepszy ze wszystkich które miałam i skóra faktycznie po nim świetna :) To co dziewczyny, nakładamy dziś krótkie spódniczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×