Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Małgorzata11

Przedszkole Warszawa Polecajcie

Polecane posty

Gość Mama Mateuszka
Moje dziecko zaczęło chodzić na wakacje do przedszkola Smyk i jest zadowolny, najedzony. Kadra b. miła Pani wychowawczyni ma dużo pomysłów na spędzanie dnia z dziećmi czesne nie jest duże więc nie muszę się martwić, że oddam pół pensji do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto z was zapisał dziecko do placówki na Mokotowie? Jest już lista rezerwowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc w przedszkolu beztroski świat ze swoim dzieckiem na adaptacji, zauważyłam z razem z drugim rodzicem, że Pani Marta, która będzie wychowawcą naszej grupy to w ogóle nie ma podejścia do dzieci, dzieci zbytnio nie chcą się z nią bawić, Pani słabo zachęca je do zabawy. Wolałabym aby ktoś inny był wychowawcą grypy. Jeśli ta Pani będzie dalej się tak zajmować dziećmi to pomyśle o zmianie przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziemowit111
Ja polecam niepubliczne przedszkole warszawa http://tequesta.pl/, zapisałem moje córki tam i zawsze odbieram je zadowolone, najedzone i opowiadają mi co tam się działo w przedszkolu. Czasami się bardzo śmiejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z Gumisiowego Przedszkola (ich strona – www.gumisiowe-przedszkole.pl Przede wszystkim – kadra, mają ludzi z powołania i do tego dobry program nauki, synek zaczął czytać dużo szybciej niż jak ja byłam w jego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jest czesne w Tequeście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_88
Ja szczerze polecam przedszkole na Ursynowie, Dolina Elfów. Mnóstwo zajęć, ruchu i język angielski. Dla mnie najważniejsze jest, że syn z uśmiechem biegnie do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berletta
Czy ktoś tak na marginesie zapisał kiedyś dziecko do państwowego przedszkola? Bo aktualnie jest to bardzo trudne. Moja znajoma jakiś czas temu dowiadywała się w temacie i w niektórych miejscach trzeba zapisywać dziecko jeszcze jak jest się w ciąży... Dramat. W Warszawie polecam prywatne przedszkole ciuchcia puch puch: http://puchpuch.pl/ Nie będe się dużo rozpisywac. Ale przedszkole odpowiednio dostosowane, wiele ciekawych zajęć dla dzieci ( w tym również sobotnie). Mają 3 placówki: Na Wawrze, na Targówku oraz na Bielanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi napisać co sądzicie o zajęciach z logopedą i pedagogiem specjalnym w tym przedszkolu (tequesta)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Konstancinie Jeziornie (niedaleko Warszawy) jest super przedszkole anglojęzyczne "Goodstart". Oprócz języka angielskiego jest też hiszpański i inne ciekawe zajęcia, np. plastyka. Moja córka jest bardzo zadowolona :) Jeśli jest tu ktoś z Konstancina albo niedalekich okolic to polecam się zapoznać z tym przedszkolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besiaaa1
Jak widać ciekawych miejsc jest sporo i dobrze, bo z tymi miejscami w przedszkolach różnie bywa :) Nasza córcia już 2 rok chodzi do przedszkola Te Vizja na warszawskim Wawrze. Codziennie z uśmiechem wstaje rano i nie może się doczekać aż znów spotka się z kolegami i wychowawczyniami :) Bogaty plan dnia, dużo zabawy i nauki ( także matematyka i języki obce ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko w Tequeście ma zajęcia z logopedą 2 razy w tygodniu, a kilka razy w tygodniu są zajęcia z pedagogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź! Zajęć jest sporo, na to właśnie liczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaliśmy dobrego przedszkola dla naszych bliźniaków. Koleżanka z pracy poleciła mi www.przedszkole-promyk.pl. Już trzeci rok nasi chłopcy uczęszczają do tego przedszkola. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowej opieki i umiejętności, jakie nabyli w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka bardzo wcześnie zaczęła mówić. Jak miała 1,5 roku rozmawiała pełnymi zdaniami. Szukaliśmy przedszkola, w którym doskonaliłaby swoje zdolności. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że trafiła do niepublicznego www.przedszkolenaszedzieci.waw.pl. W ciągu 2 lat nauczyła się płynnie czytać ze zrozumieniem i rozwinęła zdolności muzyczne. Następne dzieci też zapiszemy do tego przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia_11
besia1 witaj w klubie :) Do której grupy chodzi Twoja córka ? Nasza jest w Jeżach dla tych najmłodszych maluchów :) Też jestem zachwycona podejściem cioć. Mój niejadek stał się w ciągu pół roku chyba największym żarłokiem w grupie haha :) Niebawem przechodzimy do grupy Misiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak53
A ja jestem zadowolona zprzedszkola Ala i Kot http://www.alaikot.pl/ do którego chodzą moje maluchy, mają dużo zajęć dodatkowych i imprez, jedzenie jest smaczne a nauczycielki bardzo sympatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma dzieci w Akademii Rozwoju Malucha na Gocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolek_olee
gość 2018.02.23 jaa :) mogę polecić z czystym sumieniem. Moje dziecko lubi najbardziej angielski, prowadzą zajęcia w formie zabawy i dzieciaki się dużo uczą dzięki temu :) można iść na dzień otwarty i podpytać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia_andrzejek
Ja też polecam Tequeste. Dzieciaki mają zajęcia z logopedą, psychologiem, pediatrą. To jest międzynarodowe przedszkole. Mój Ignaś uczy się hiszpańskiego tam, rozwija swoje talenty, jak się okazało świetnie pływa. Mają tam mnóstwo ciekawych i rozwijających zajęć. Ignaś chodzi na Mokotów, bo mają dwie placówki, jeszcze na Żoliborzu. Ogólnie bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Akademia Rozwoju Malucha to gdzie konkretniej na Gocławiu? Mieszkam na Pradze i szukam w okolicy przedszkola prywatnego. Zainteresował mnie ten angielski jako zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Jeziorańskiego. A angielski jest 5 razy w tygodniu, dzieciaki uczą się bawiąc, chyba najlepsza metoda dla maluchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mogę polecić Gumisiowe Przedszkole, jest przy samym Kampinosie praktycznie zlokalizowane, dość wygodnie jest zjechać tutaj z Siódemki. Na stronie gumisiowe-przedszkole.pl masz ich pełną ofertę i trochę zdjęć tego jak to w środku i na zewnątrz w ogóle wygląda, warunki mają bardzo dobre, niczego dzieciom tutaj nie brakuje jeśli chodzi o wyposażenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam uwag do tego jak działa Gumisiowe Przedszkole (dokłądnie o nich mi chodzi -gumisiowe-przedszkole.pl). Miłe panie na miejscu, które mają prawdziwą sympatię do dzieci a nie taką wymuszoną sztuczną, no bo przecież muszą skoro w przedszkolu pracują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, niektóre panie przedszkolanki wyglądają i zachowują się, jakby za karę siedziały w pracy... Taki zawód jednak się wybiera nie ot tak, ale trzeba mieć chęć i predyspozycje... Też mam dziecko w Akademii Rozwoju Malucha i faktycznie panie z pasją. I te zajęcia z angielskiego, o których tu mowa, są ciekawie prowadzone. Jedzenie dobre, dziecko głodne nie chodzi, także ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak cenowo wychodzi ta akademia rozwoju malucha? I można jakoś iść zobaczyć, jak tam wygląda wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akademia ma stronę internetową. Cenowo nie jest źle, jak masz dwoje dzieci i oboje zapiszesz, to jest zniżka. Myślę, że warto się tam przejść, pogadać, obejrzeć sobie jak to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tequeste w Warszawie!Bardzo dobre przedszkole. Prywatne,międzynarodowe, mają w ofercie zajęcia z logopedami, pediatrami i różne inne np. judo, zumba, balet. Moje dzieciaczki są bardzo zadowolone, wiec z czystym sumieniem Wam polecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×