Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Małgorzata11

Przedszkole Warszawa Polecajcie

Polecane posty

Gość gość
Ja szczerze polecam prywatne przedszkole www.przedszkolekonradek.pl na warszawskiej Białołęce. Moje dziecko tam chodzi i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się właśnie na to przedszkole, bo mamy same pozytywne wrażenia z nim związane. Nasz Jaś ma tam w pełni profesjonalną opiekę, a do tego w przedszkolu panuje taka rodzinna, przytulna atmosfera. Chodzi tam z uśmiechem i mówi, że jest dobre jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przedszkole czerwony balonik. Cena tego przybytku nie jest wygórowana, a placówka jest w pełni wyposażona i posiada wykwalifikowane opiekunki. Co więcej podają zdrowe obiadki które według mojej córeczki są wyjątkowo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przedszkole Bajeczka przy ulicy Wrzeciono. Córka od września pójdzie tu drugi rok. Nie zmieniam przedszkola, ponieważ uważam, że lepszego nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Nie wiem jak u was ale u nas w okolicy liczy się np. możliwość nauki języków w przedszkolu, moje dzieciaki chodzą tutaj http://akademiapanakleksa-przedszkole.pl i zawsze wracają z uśmiechniętymi buźkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie przedszkole Tequesta - osiedle Marina. Super placówka, bardzo fajne panie przedszkolanki, smaczne posiłki i dobra opieka. A na dodatek nauka angielskiego! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja też uważam, że Tequesta to przedszkole warte polecenia! Dzieci uczą się języków obcych (angielski i hiszpański), jest dużo zabaw rozwojowych, bardzo fajna opieka edukacyjna. Dla mnie jest ważne, że przedszkole jest czynne już od 7:30. Dzięki temu nie mam problemu żeby dojechać do pracy na 8:00!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Motylove przedszkole. Dzieci uczą się tam angielskiego, są fajne zajęcia ruchowe i artystyczne. Zazwyczaj po godzinie 11.00 dzieci kończą swoją edukację i rozpoczynają zajęcia plastyczne. Mogą doskonalić swoje umiejętności plastyczne. Moja córeczka uwielbia rysować! Dobre wyżywienie. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na Woli i też zdecydowałam się na Motylove przedszkole. Moje dzieci uwielbiają panie przedszkolanki oraz zajęcia ruchowe i ceramikę. Mam już w domu całą kolekcję ceramicznych garnuszków. :-) Poza tym są tam smaczne, zdrowe i świeże posiłki dostarczane przez firmę cateringową która specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków do żłobków, przedszkoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Motylove przedszkole na Woli. Świetna placówka z doskonałymi posiłkami dostosowanymi do potrzeb żywieniowych dzieci w wieku przedszkolnym. Moje maluchy bardzo lubią zajęcia taneczne i z ceramiki. Bardzo fajne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre przedszkole z niskim czesnym (900zł), wieloma zajęciami (możliwość także dokupienia zajęć dodatkowych), dobrymi godzinami otwarcia (7-18) oraz ciekawymi zajęciami (przynoszenie zwierzątek do placówki czy też przygotowywanie scenek) to motylowe przedszkole na bemowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam dla mojego dziecka przedszkole Tequesta na Mokotowie. Jestem bardzo zadowolona. Moje dziecko uczy się języków, chodzi na różne zajęcia dodatkowe (biologia, rytmika, ceramika). Dobre posiłki, ale dla mnie najważniejsze jest to, że na miejscu jest pedagog specjalny i logopeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne warunki proponuje Klubik Malucha Kolorowa Łąka (kolorowalaka.pl) z Saskiej Kępy. Córeczka ma 2 lata i zawsze chodzi z uśmiechem do przedszkola, wcześniej była 2 tygodnie w większym żłobku i w ogóle nie chciała tam zostawać. Na stronie klubiku można obejrzeć zdjęcia wnętrz, przeczytać plan dnia. Naprawdę przyjazne miejsce, polecam Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że Tequesta to fajne przedszkole. Dla mnie najważniejsze jest, że jest tam dostępny psycholog oraz logopeda. Moje dziecko ma problemy z mówieniem więc doceniam, że mam pomoc na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla rodziców szukających bardzo dobrego przedszkola językowego polecam przedszkole Świat Dziecka w Konstancinie http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/ Nauczanie metodą immersji, angielski codziennie, również z native speakerem. Oprócz tego widać, że ciocie tam są z powołania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę szczerze polecic przedszkole Watercolor Marina. Mój Krzysio tam chodzi i wszystko jest w jak najlepszym porządku, widac że jest zadowolony i chętnie spędza czas w przedszkolu. Mają tez duży wybór w zajęciach dodatkowych: językowe, artystyczne, czy sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre przedszkole z niskim czesnym (900zł), wieloma zajęciami (możliwość także dokupienia zajęć dodatkowych), dobrymi godzinami otwarcia (7-18) oraz ciekawymi zajęciami (poznawanie zwierzątek na specjalnych zajęciach czy też przygotowywanie scenek) to polecam wam motylove przedszkole ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja886
Mój młodszy syn chodzi do przedszkola Akadero http://www.akadero.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Rano chętnie wstaje, nie trzeba go namawiać. Panie nauczycielki są bardzo miłe i z tego, co zauważyłam to kompetentne. Pawełek to niejadek, a posiłki tam mu smakują, bo słyszałam od niego i nauczycielek, że je takie same porcje jak inne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez apelacyjnie polecam Przedszkole Watercolor Marine w Warszawie, moja Marysia uwielbia tam przebywać. Przedszkole stawia na rozwój intelektualny i fizyczny malucha. Dodam jeszcze, że dzieci, które ukończyły to przedszkole doskonale później radzą sobie w szkole, gdyż jestem w kontakcie z mamami starszych kolegów Marysi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić super przedszkole integracyjne (także dla dzieci autystycznych), ale w Warszawie. Przedszkole nazywa się Bajeczka i jest na Bemowie, na ul. Morcinka 14B. Świetna placówka, dobry program edukacyjny i świetne wyżywienie. Plus angielski codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylove Przedszkole! Mam zaufanie do tego miejsca! Elastyczne godziny otwarcia, dobre jedzenie, cierpliwe Panie opiekunki. http://motyloveprzedszkole.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że dobrym przedszkolem jest Tequesta. Warto tam zapisać dziecko. Będzie pod dobra opieka i nauczy się języków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka5559
My jesteśmy bardzo zadowoleni z Akadero na Białołęce (http://akadero.pl/). Najważniejsze dla mnie jako mamy jest to, że córeczka chętnie tam chodzi, tam ma dobrą opiekę i jest zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika899
Moje dzieci uczęszczają do przedszkola Watercolor Marina na ulicy Żytniej. Wręcz uwielbiały to miejsce! Zajęcia są bardzo ciekawe, a co najważniejsze wszechstronnie rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi do motylovego przedszkola na bemowie. Janka z chęcią tam uczęszcza, ma sporo koleżanek, do opiekunek zwraca się jak do cioci. Na specjalnych zajęciach organizowanych przez przedszkole miał okazję poznać sporo nowych zwierzątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylove jest super! Dobre wyżywienie, zajęcia z gimnastyki korekcyjnej i logopedii a także zajęciach z angielskiego i niemieckiego i wszystko w cenie czesnego! Mają tu karnety godzinowe, dzięki czemu dziecko chodzi do przedszkola wtedy kiedy rodzicom pasuje i na tak długo, jak chcą (nawet 2 godz dziennie). Nam to bardzo odpowiada, bo mamy wolne zawody i pracujemy w różnych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkarenia
No ja ze swojej strony mogę zarekomendować akadero.pl Córka bardzo zadowolona, super opieka i dobra edukacja od najmłodszych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoniaaa4
Akadero - www.akadero.pl Super miłe opiekunki, bardzo odpowiedzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy przedszkole Wiatr w Żagle na Białołęce, ul. Sieczna 5, w pobliżu ulicy Głębockiej. Jest to miejsce edukacji dziecka, w którym propaguje się otwarte metody nauczania i twórczą edukację. Jest to placówka otwarta, która przyjmuje wszystkie dzieci w wieku od 2 lat do 6-go roku życia, także te ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi- autyzm. Placówka, ma wielokulturowy charakter, jest otwarta na wszystkie narodowości, rasy oraz religie. Uczy dzieci szacunku i tolerancji do innych, zapoznaje dzieci z innymi kulturami, pokazuje jak żyją ludzie w innych częściach świata. www.przedszkole-wwz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×