Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Małgorzata11

Przedszkole Warszawa Polecajcie

Polecane posty

Gość Grażynka234
Polecam Akadero. Dwujęzyczne z bardzo dobrą opieką. Moja córka dobrze się tam czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Korcz
Akadero najlepsze przedszkole na Białołęce. w 100% jestem zadowolona z Akadero, moje opinie są jak najbardziej zasłużone bo to przedszkole które zarówno dziecku jak i rodzicom daje wytchnienie. Nasz Natan to maruda taki już jest ale od września chodzi do Akadero i do ran przyłóż, sam zaczął już się bawić i nie truję głowy jak jeszcze pół roku temu. ale nie to najważniejsze, jest spokojniejszy i widać że duży wpływ mają na niego Pani opiekunki bo często o nich mówi. Poza tym policzył do 10 po angielsku to aż się popłakałam. Akadero górą, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka przedszkola w pobliżu Konstancin Jeziornej lub Wilanowa, to polecam przedszkole językowe Świat Dziecka http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/. Mają świetne warunki dla dzieci, własną kuchnię i cudowne Panie. Moja córeczka uwielbia tam chodzić - kilka razy w tygodniu przynosi do domu własnoręcznie wykonane prace z różnych tematyk. Na zajęcia zapraszani są różni specjaliści np. weterynarze, którzy opowiadają o opiekowaniu się zwierzętami. Przedszkole jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie chciałam pytać o watercolor marinę, ale widzę, że już kolejna osoba na kolejnym forum poleca. No i sąsiadka też, więc chyba tak wybiorę. Razem się brzdące będą bawić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn chodzi do niepublicznego przedszkola Raz Dwa Trzy My na Mokotowie www.razdwatrzymy.edu.pl. Wcześniej chodził do ich Klubiku Malucha więc nie miał problemu z zaklimatyzowaniem się. Samo przedszkole jest naprawdę bardzo fajne bo mają tam zróżnicowane zajęcia gdzie dziecko zawsze znajdzie coś dla siebie. Przedszkolanki na bieżąco informują jak na ich oko rozwija się dziecko i ewentualnie nad czym należałoby jeszcze popracować. Do tego uczą dwóch języków obcych i robią to w takim systemie że dziecko nie jest tym absolutnie obciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza31
Ja zapisałam swoje dziecko do Akadero na Strumykowej. To była jedna z lepszych decyzji jakie na obecną chwilę mogłam podjąć. Moje dziecko ma dobrą opiekę, kreatywne zajęcia, na świeżym powietrzu, artystyczne (plastyka czy muzyka). Ma jedzenie i jestem spokojna o nie. Jeszcze nie zdarzyło się aby przyszło smutne czy coś. Zawsze pełne energii i dużo opowiada o tym co robiło. Ciesze się że są takie osoby jak przedszkolanki z Akadero, którym zależy aby faktycznie zająć się tymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka fajnego przedszkola pod Warszawą i jest z okolic Wołomina to zdecydowanie fajne miejsce to http://www.teczowakraina.com.pl/ Ciekawe zajęcia, dobra kadra, nasz synek bardzo lubi tu chodzić, nie marudzi a po dłuższej przerwie tęskni za przedszkolem, więc mocno to świadczy o tym, jak mu tam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pociecha jest dumnym przedszkolakiem w Gumisiowym Przedszkolu w Kaliszkach (kontakt jest na ich portalu www.gumisiowe-przedszkole.pl). Ma już 5 lat, więc to poważny wiek;) Powiem szczerze, że jak go odbieram czasami po pracy z przedszkola to nie za bardzo ma ochotę iść do domu, tak mu się tam podoba, a to chyba najlepsza rekomendacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1909
Widzę, że tutaj już ktoś polecał Przedszkole Świat Dziecka (ciekawe, która z Mam:) ) Ja mam również same pozytywne doświadczenia z tą placówką. Przekochane Ciocie - mój synek rozwija się wspaniale. Przedszkole ma małe grupy i to faktycznie procentuje - synek bardzo szybko się zaadoptował i nie czuł się pozostawiony samemu sobie. Duży plus również za plac zabaw, ogrodzony duży teren - idealny żeby dzieci się mogły wyszaleć:) http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia54
Ja swoje dziecko posłałam do przedszkola dwujęzycznego na Ursynowie. Fajna opcja moim zdaniem, bo dzieci szybko chłoną naukę języka, wystarczy im to umożliwić, bo im starszy człowiek tym ciężej się uczy tego typu rzeczy. Na stronie www.buzzybee.pl jest kontakt do przedszkola i szczegóły oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płonna4
W przypadku prywatnego przedszkola mogę swobodnie polecić Akadero na Białołęce. Mają naprawdę świetną kadrę, dobrze wykwalifikowaną, która dobrze opiekuje się dziećmi. Mają zajęcia z angielskiego, z rozwoju. Mają bardzo fajny program zajęć. Zawsze mi tyle synek opowiada... Wszystko w jak najlepszym porządku. www.akadero.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alnka88787
Słyszałam, że w http://przedszkole-przytulaki.pl/ mają też fajną ofertę. Zawsze to lepiej porównać kilka miejsc i dopiero podjąć decyzję, gdzie posłać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaBe
My posłaliśmy Zosię do www.akadero.pl Przede wszystkim chcieliśmy, by już w tym wieku zaczęła się uczyć języka angielskiego, a także rozwijała swoje umiejętności i talenty. Ma tam bardzo dobrą opiekę, więc jesteśmy spokojni o jej bezpieczeństwo. Ona jest zadowolona, my jesteśmy szczęśliwi z podjętej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipnicka
Mój synek uczęszcza na zajęcia do Akadero również. Dla nas było priorytetem fakt, że uczą tam angielskiego i mamy dość blisko do domu. Wiemy jak ważna jest nauka języka więc nie wahaliśmy się. Przy okazji sprawdziliśmy oczywiście to przedszkole zanim zapisaliśmy. Jak przebiegają zajęcia itd. Wszystko super, kreatywnie spędzają dzieci czas, odpoczywają. Bawią się - to czas zabawy. Polecam. www.akadero.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Tequestę. Bardzo dobre przedszkole, angielski, hiszpański w cenie. Mnóstwo zajęć dodatkowych, mój syn który jest trudnym dzieckiem całkiem chętnie tam chodzi. I dobrze karmią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś może mi napisać o akademii rozwoju malucha? To jest chyba nowe przedszkole i na pewno chciałabym dowiedzieć się o nim czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chciałam wspomnieć o Tequeście. To bardzo dobre przedszkole, najlepsze jakie znaleźliśmy, a zrobiliśmy spore rozeznanie. Dla nas najważniejsza jest oferta edukacyjna, języki oraz elastyczność i otwartość na rożne rozwiązania. Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannASA
Polecam przedszkole Świat Dziecka w Konstancin Jeziornej http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/ Należy się wychowawczyniom ogromny plus za tak indywidualne podejście do dzieci. Chciałam powiedzieć, że moja córka ma alergię pokarmową i duży problem z jedzeniem. Dwa razy już przenosiłyśmy się do innych placówek, bo choć Panie mówiły, że dziecko ma wyeliminowane z diety określone produkty to i tak wciąż walczyłyśmy z wysypkami i biegałyśmy po lekarzach. Dopiero w tym przedszkolu córka dostała dobrze sporządzoną dietę, którą dodatkowo CHCE JEŚĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na Białołęce i moja córka uczęszcza do tego http://www.przedszkolekonradek.pl/ przedszkola. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Moim zdaniem to naprawdę dobra placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze wyposażonym przedszkolem jest Akademia Rozwoju Malucha. Kiedy ostatni raz tam byłam to mieli jeszcze otwartą rekrutację, ale lepiej sprawdź od razu jeśli Cię to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka jest bardzo zadowolona z zajęć i ogólnej atmosfery panującej w Akademii Rozwoju Malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my się cieszymy, że ruszył wreszcie oddział Tequesty na Jasnodworskiej na Żoliborzu. Mamy zdecydowanie bliżej domu niż na Marinie Mokotów. Myślimy też o żłobku Tequesta dla naszego młodszego dziecka, przedszkole jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja polecam Przedszkole Radośni Odkrywcy :) córka chodzi juz drugi rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chodzimy do Tęczowej Krainy w Kobyłce http://www.teczowakraina.com.pl/ Dobre przedszkole, potrafią się dzieciaczkami dobrze zająć, zajęcia prowadzone z głową, solidna opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, super, że na Jasnodworskiej jest druga Tequesta. My próbowaliśmy na Marine się dostać w zeszłym roku, ale było strasznie dużo chętnych, kolejka. Na Żoliborz nam się udało. Dziecko zadowolone, my tez, bo bliżej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tequestę - zarówno na Mokotowie jak i nowa placówkę na Żoliborzu. Nasze dziecko chodziło na Mokotowie, ale po przeprowadzce bliżej mamy na Żoliborz. Obie placówki bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam integracyjne przedszkole Bajeczka na Bielanach. Bajeczka jest super! Psycholog oraz logopeda dostępni są prawie codziennie. Prowadzone są terapie psychologiczne oraz pedagogiczne. Trzy razy w tygodniu, prowadzone są również terapie z pedagogiem specjalnym dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności intelektualnej ( autyzm, Asperger). Zajęcia wspomagające integrację sensoryczną oraz koordynacje ruchową prowadzone są codziennie. Warto tam zapisać dziecko. Polecam! http://bajkoweprzedszkola.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×