Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZuziaKor

Nie uwierzycie! Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje!

Polecane posty

Gość ZuziaKor

Nie uwierzycie co znalazlam! Szukałam prezentu dla mamy, która tak jak ja kocha porcelanę i wszystko co jest z niej zrobione - od filiżanki po porcelanowe laleczki. Szukałam więc czegoś porcelanowego i co znalazłam? OUTLET PORCELANY! Mają tam chyba wszystko co istnieje z takich uzytkowych przedmiotów: filiżanki, kubki, talerze, patery, no wszystko, a do tego nie drogie (w końcu to outlet) i pakują w ozbobne pudełka :) Jeśli tak jak ja lubicie porcelanę, na pewno zainteresuje was ten sklep: http://www.e-rosenthaloutlet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_topolka
Nic nowego :) Ja tam już dawno o nim słyszałam. Fakt wybór duży i ceny przyjemne, ale tylko białą porcelanę mają, a ja lubię wzorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustaw_Ch
Rosenthala to może i duży wybór, ale Seltmanna tylko kilka produktów, a Kahli to w ogóle trzy albo cztery. Mimo wszystko, rzeczywiście fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapola1
ja też nie wiedziałam o istnieniu. dzięki przyda się, tacie kupiłam koszulkę na urodziny na www.megakoszulki.pl, a teraz mamie się przymierzałam właśnie do kupna patery:) i teraz wiem już gdzie ją kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×