Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość molikili

mąż nie chce dziecka z grudnia??

Polecane posty

Gość molikili

musimy poczekać ze staraniami...czy to jest dziwne czy normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale laparoskopię
głupie, poza tym nie wiadomo czy od razu zajdziesz w tą ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Elitte
a niby czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaa maaaa kotkaaaaaaa
też nie chciałam z grudnia bo sama jestem z grudnia i zawsze z wszystkim byłam do tyłu :p ale gdybym w końcu się zdecydowała to nie lałabym z kalendarzem w ręku tylko działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj, bo walnie cię po
mąż ma 17 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Elitte
ale to tylko we wczesnym wieku jest roznica w rozwoju dziecka, od lat szkolnych to juz sie wyrownuje a potem w ogole nie ma to znaczenia z jakiego m-ca, ja mam syna z grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysio:)
a może chodzi o znak zodiaku?:):) nie chce strzelca-tak?:) czy koziorożca? a skąd pewność,że zajdziesz za 1 razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyźni niestety myślą bardzo prymitywnie, sądzą, że do zapłodnienia dochodzi od razu przy pierwszym strzale. Pamiętam jak mój m tez się uparł, ja chciałam się zacząć starać już w czerwcu, ale on powiedział, że z brzuchem w zimie nie będę chodzić i kropka:P starania zaczęliśmy w sierpniu i dopiero teraz się udało, radość była tak ogromna, że już nie ma dla niego znaczenia jaki to będzie miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie prowo, a że założone na tym dziale - łyknięte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama jestem z października
Dzieci mam z grudnia i października, moja teściowa jest z grudnia:) wszystko z nami ok, a nawet znacznie lepiej niż przeciętna:) Strasznie prymitywne myślenia Twojego męża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellaka
My też zaczęliśmy starania w kwietniu, a udało w lipcu, czyli za 3 cyklem :) więc nie ma co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????hm????
jest idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellaka
whedif a ja uważam, że to nie prowo. bo mam w swoim gronie znajomych o podobnych poglądach na dzieci np. z listopada i grudnia:/ \wbrew pozorom niektorzy mysla takimi kategoriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molikili
no nie prowo niestety, ale mąż jest z grudnia i mówi że nie chce tego dla swojego dziecka...może wie co mówi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukacie problemów
jaki najazd na faceta:o nie dziwie mu się, sama nie chciałabym mieć urodzin w grudniu.Zawsze w ten dzień robię coś fajnego, jadę na wycieczkę za granicę lub chociaż w góry, grill z przyjaciółmi itp Nie lubię zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterotygodniowka
prowo nie prowo moja mama tez ciagle powtarza ze z grudnia to tylko wpadka :-) i zebysmy nie krzywdzili dziecka bo bedzie mioalo trudniej :-) ja tam sie nie przejmuje i caly czas dzialalismy a termin mam na koniec pażdziernika:-) tez pewnie bedzie uwazac ze troche pozno sie urodzi :-) ale my tak pragniemy dziecka ze nie bylibysmy w stanie czekac 2 miesiace zeby dziecko nie urodzilo sie w listopadzi i w grudniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Elitte
nadal nie kumam, ja mam meza i syna z grudnia:) o co mu chodzi z tym grudniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Elitte
szukacie problemów jaki najazd na faceta nie dziwie mu się, sama nie chciałabym mieć urodzin w grudniu.Zawsze w ten dzień robię coś fajnego, jadę na wycieczkę za granicę lub chociaż w góry, grill z przyjaciółmi itp Nie lubię zimy XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX hahah, ale grudzień ma 31 dni a nie tylko 1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama_lili
ZNAK ZODIAKU.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama jestem z października
Moja babacia też takie bzdury wygadywała, ze moj biedny syn, że jak to z grudnia.... Poczytajcie o ludziach wybitnych, zobaczcie ilu jest w z grudnia. W ogóle statystyki są takie, że najwięcej dzieci na świecie rodzi się w okolicach Bożego Narodzenia... i co wszystkie skrzywdzone?? Co za chore myślenie. Uczę w szkole muzycznej i na 27 osób, które teraz uczę, 8 urodzonych jest w grudniu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madera
my z mężem również zaczynamy starania w kwietniu żeby dziecko urodziło się po nowym roku. Prawdą jest że dzieci urodzone pod koniec roku są troszkę w tyle ze względu na to że są młodsze. Ja pamietam ze w przedszkolu zawsze czułam się gorsza, gorzej kolorowałam, pozniej sie nauczyłam wiązać buty, mówić wierszyki z pamięci, póżniej w szkole też widziałam ze jestem do tyłu... Takie błahostki dla dziecka są poważnymi problemami... Kiedyś nawet słyszałam rozmowę wychowawczyni gdy czegoś nie potrafiłam w 1 klasie... powiedziała mojej mamie że to dlatego bo jestem z końca roku. dopiero w 3 klasie podstawówki się wyrównałam z innymi. Mój mąż miał podobne doświadczenia, koleżanka urodzona w grudniu to samo... Jeśli mogę mieć wpływ na datę narodzin dziecka wolę by była to pierwsza połowa roku, jeśli uda się później, oczywiście będę się równie mocno cieszyć, w końcu nie jest miesiąc najważniejszy... Aha i pewnie zaraz po mnie pojedziecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelżbieta
Ja urodziłam się w styczniu i robiłam wszystko, by moje dziecko nie urodziło się w grudniu. Owszem, w dorosłym życiu może nie ma różnicy, ale we wczesnym dzieciństwie są problemy. Czemu tyle mam panikuje, że ich dzieci odstają od rówieśników w przedszkolu i pierwszych klasach podstawówki, a jeszcze teraz gdy wcześniej zaczynają szkołę, to można znaleźć masę tematów, że ich 6-latek z grudnia będzie w klasie z 7-latkiem ze stycznia, czyli8 de facto 2 lata starszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molikili
widzicie i mąż nie jest idiotą....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, to ja was zaskoczę;) mój mąż jest z grudnia 26 dokładnie. ma brata z 5 stycznia. obaj urodzili się tego samego roku czyli brat męża jest starszy od niego o 11 i pół miesiąca. zawsze chodzili razem do jednej klasy jak bliźniacy.mój mąż zawsze uczył się lepiej, był grzeczniejszy, bardziej rozumny, jest wyższy i bardziej postawny niż jego starszy brat;) dzizas, przecież to się wyrówna;) sama mam córkę z grudnia a termin był na styczeń i straaasznie chciałam, żeby się w grudniu urodziła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncbvxxx
grace możesz sobie gadać że dziecko nie poczyna się od pierwszego strzału a właśnie u mnie w swoich pokojach śpi dwójeczka każdy z jednego strzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncbvxxx
mój brat jest z końca grudnia urodził się przed terminem i zawsze czuł się gorszy, powtarzam jego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie jestem z olsztyna
kurcze jakie dziwne myslenie ze z grudnia to tylko wpadka, okres dostałam dzis, zamierzamy się starac za 2 tyg i termin na grudzien. Owszem tez uwazam ze lepiej sie urodzic w styczniu niz w grudniu, no ale skąd wiadomo ze łatwo teraz zajde w ciąże mimo że za pierwszym razem zaszlam od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruselka
Mam juz corke myslimy z mezem o drugim dziecku w zeszlym miesiacu nam nie wyszlo a teraz no coz uciekam od ńiego bo nie chce miec dziecka na grudzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×