Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ika ona

jak wy to robicie ze mowicie po angielsku?

Polecane posty

Gość ika ona

Kurwde mac! ja sie ucze siedze w anglii i jedni po pol roku juz w miare smigaja z angolem sie dogaduja a ja wykupilam kurs przez internet zyje z osoba anglojezyczna w jednym domu i co? nic lepiej!!!! ja pierdziele jak wy sie uczycie, nauczyliscie tego jezyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika ona
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojui9uj98
a mozesz uczciwie powiedziec, ze starasz sie uzywac jezyka, zmuszasz sie do mowienia? Bo jak ograniczasz mowienie do paru niezbednych zdan, to nie dziwota, ze nie mowisz. Ta osoba to wspollokator czy kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
Trzeba mówić, choćby źle ale mówić i samo pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek w futerale
spróbuj przez podłączenie do mózgu jakiegoś angola,uzywając wtyczki między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcbgvjn
Ja się uczyłam od dziecka i w wieku kilkunastu lat mówiłam już płynnie (bez większego problemu dogadywałam się za granicą). Jeśli nie uczyłaś się wcześniej, to cierpliwości - trzeba czasu. Ucz się, na pewno nie pójdzie to na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika ona
zapisalam sie juz tutaj do szkoly bo mnie cos juz trafi albo ja taki tluk jestem albo niewiem. no ale wstydze sie mowic to fakt... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika ona
tak jest to maz kolezanki z nim sobie pogadam poprawi mnie jak zle mowie albo poprostu powie co jak sie nazywa jak nie wiem ale jak mam z kims obcym gdac to glowa w piasek doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do języków trzeba mieć predyspozycje. Niektórzy łapią w lot, ja w wieku 12 lat potrafiłam tłumaczyć proste teksty piosenek np. No doubt don't speak albo frozen madonny lub enjoy the silence depeche mode. Do tego po prostu albo ma się głowę albo się nie ma. Na siłę niczego nie osiągniesz. Po takim czasie spędzonym w anglii to kiepsko widzę te twoja naukę... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcbgvjn
Po prostu dupa jesteś, jak nie będziesz ćwiczyła to się nie nauczysz. :) Musisz się przełamać. Anglicy codziennie muszą słuchać, jak obcokrajowcy kaleczą ich język, nie będziesz pierwsza i nie ostatnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojui9uj98
fructis, chrzanisz - kazdy jest w stanie nauczyc sie jezyka, ale tylko wtedy kiedy faktycznie jest do tego zmuszonym, tj. do mowienia. Jak ktos boi sie mowic, ogranicza gadanie do minimum to nigdy sie nie nauczy, ale nie przez "tepote jezykowa" tylko przez swoj strach i postawe. tlumaczenie piosenek, a czynne uzywanie jezyka z nativami to raczej nie to samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenki tłumaczyłam gdy miałam 12 lat szmat czasu temu. Nigdy nie miałam problemów z językiem pisanym mówionym czytanym. Matura zdana bez uczenia się pozwoliła mi dostać się na kierunek anglistyki... W całej szkole średniej nigdy nie uczyłam się do tego przedmiotu na świadectwie zawsze bdb. Pomagałam kumpelom na maturze i nie tylko. Są osoby które mają trudności w opanowaniu języka do nich należy autorka, są także takie osoby którym to przychodzi bez trudu- jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam angielski od podstawówki i do tej pory mam. Na lekcji jestem ciemnota, a tak to się dogadam ze wszystkimi i o wszystkim po angielsku... Niepotrzebne wtedy mi czasy i regółki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fructis twierdzi, że jak się nie ma predyspozycji to się nigdy nie naumie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wanna nie chcesz to nie wierz- nie ściemniam dlatego że jestem anonimowa na forum i nikt nie jest w stanie tego sprawdzić. Cóż- tak było. Nie wiem skąd u mnie takie predyspozycje nikt dotąd z mojej rodziny tak nie miał. Mój bratanek natomiast ma kłopoty z językiem ale na szczęście ma ciocie:) u mnie z angielskim nie było problemu za to z matmą kiepsko. Jak każdy człowiek mam mocne i słabe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdzę że nie nauczy się tylko będzie miała z tym kłopot. Wh coś tam- czytanie ze zrozumieniem. A na propozycje przetłumaczenia piosenki powiem tak- nie mam potrzeby udowadniania czegoś obcym osobom na forum, naprawdę nie muszę dowartościować się w ten sposób. Opinie które dla mnie się liczą należą do moich bliskich. Nie podniecam się obcymi ludźmi i ich zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym chcesz wierz nie to nie korzystam z internetu w telefonie więc nie będę płaciła za youtube dla jakiś dziecięcych zabaw w tłumaczenie piosenek. Nie możesz znieść że ktoś mógł tak naprawdę mieć, że bez nauki języka osiągał wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz znieść że ktoś mógł tak naprawdę mieć, że bez nauki języka osiągał wyniki ? ale się masturbujesz :O WIERZYMY CI NA SŁOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do języków trzeba mieć predyspozycje." z tego zdania TWOJEGO wynika co napisałam. przestań się kokosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, trudno zrozuzmiec co on tam spiewa, musialam spedzic na tym te 20 sekund. A jestem i magistrem angieslskiego, i w Anglii od 3 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Febe /
nie bój żaby Fructis. każdy musi sie jakoś dowartościować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×