Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teoria13

Bardzo proszę o ciekawe i mądre pomysły

Polecane posty

Zakładając teoretycznie: Masz 19 alt. Jesteś na starcie dorosłego życia. Dostajesz 50 tysięcy. Jak byś je mądrze wykorzystała? Na co przeznaczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaanko
inwestycja w nieruchomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcgvhb
Mam 19 lat, więc mogę się wczuć. ;) Myślę, że po maturze zrobiłabym sobie rok wolnego i te 50 tys. wydała na podróże po świecie. Starałabym się rozsądnie nimi gospodarować, żeby jak najwięcej zobaczyć i przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety podróże odpadają, bardzo bym chciała, ale trzeba myśleć o przyszłości. Wydać pieniądze na podróże = niezapomniane wspomnienia, dużo przyjemności, ale moja przyszłość na tym nie skorzysta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcgvhb
To nie wiem, co wg Ciebie może na niej skorzystać, jeśli nie zdobycie tak wielu doświadczeń i wiedzy o świecie i samym sobie... Inwestuj w siebie, a nie w rzeczy materialne. Reszta jakoś się potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcgvhb
*na czym może ona skorzystać Sorry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcgvhb
A nie masz możliwości pracować? Albo Twoi rodzice nie wspomogą Cię finansowo w czasie studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój pomysł był, by wydać pieniądze na amerykański gap year, dziękuję za propozycję, na pewno tak nie zrobię, ale podsunęło mi inną możliwość :) Czekam teraz na inne równie ciekawe pomysły, tylko może bardziej praktyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcgvhb
A jak niby możesz wydać te pieniądze, żeby zapewnić sobie przyszłość? Co najwyżej założyć własny biznes (np. sklep), ale innej opcji nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
dobry makler giełdowy je pomnoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×