Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość ale kurwiszcze z ciebie
4 mieciące po prodzie cipa jak kapa cyce matki karmiacej bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kurwiszcze z ciebie
życzę ci ciązy i hiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Oj tam, oj tam. Nie ona pierwsza ani ostatnia. A z reguły jest tak, że ci najwięcej ryja drą wcale nie są lepsi a wręcz przeciwnie. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
od teraz nie bzykam sie z facetami bo wiecej alkoholu do ust nie wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
a teraz się przyznam ,wszystko to wymyśliłam abyście sobie poużywali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
a może byłam jednym z tych co mnie bzykaliŁP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kurwiszcze z ciebie
włąsnie tłumaczy sie że była piajna , kurwa zawsze zostanie kurwa ja pierdole zeby jeszcze z jednym a ta sobie podmieniła kutasa na lepszy model znaczy że taka pijana nie była .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kurwiszcze z ciebie
kurwa kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
jakie 4 m-ce po porodzie ? Moja córeczka ma 2 latka !! A tak na marginesie to 2 m-ce po porodzie doszłam do wagi sprzed ciazy . I żadnych obwisłych "cyców" i cipy jak kapy nie miałam nawet miesiac po porodzie . Typowe myslenie wiekszości ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
wpisy o godz. 14.44, 14.50, 14.53 to podszywy !! Równiez wpis o wieku corki jest nie mój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
Prawda jest tak, że się rżnęłam z Arabami i nie żałuję. A nie z jakimiś głupimi Polaczkami z firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
TheExpendable sam sie pierdol bo ja nic specjalnie nie pisze :-O Ps. alkohol a nie alkochol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
może dała dvpy, może zmyśliła, kto to wie !. A z was to takie dewoty święto jebliwe, że aż żal dvpę ściska. Założę się się że w takiej sytuacji jaką ona opisała to rzucilibyście się jak pies na kota, tylko piana by wam z pysków ciekła. Heh hipokryci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^--^
Dziękuję za poparcie, my kurvvy powinnyśmy trzymać się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
ożeż kvrwa, sami święci :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bereberybe szczerze to chciała bym wiedziec gdyby mąż mnie zdradził . Wiec prawdopodobnie mu powiem -majac nadzieję, ze mi wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kurwiszcze z ciebie
kurwa kurwie łba nie urwie typowe myslenie jakie ze rżnęłas sie z dwoma kutasami a potem przytulałas swoje dziecko życze ci hiva grzyba !!!! ty kurwo obleśna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kurwiszcze z ciebie
wcale ci nie wybaczy ty kurwo obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA^-^
powiedziałam mu, zasmucił sie ale mi wybaczył jak dobrze swiat wydał się piękniejszy, z tej radości nalepie dzisiaj pierogów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wchodzicie matoly
tutaj to chociaz piszcie poprawnie!!!!!!!!!PZYMIOTNIKI Z NIE PISZE SIE RAZEM!!!!!!ORTOGRAFI TEZ SIE POUCZCIE,A DO AUTORKI,TERAZ MASZ WYRZUTY ALE JAK RAZ CIE CIPSKO ZASWEDZIALO TO NIEBAWEM CIE ZNOWU ZASWEDZI,WIEC SIE NIE MARTW TYLKO UZYWAJ I ROZKLADAJ NOGI,ZNAM TO Z AUTOPSJI Z TYM ZE MOJ FACET LUBI PATRZEC JAK SIE PIEPRZE I JAK ROBIE LODA INNEMU GOSCIOWI ALBO JAK LIZE PIZDUNIE JAKIEJS MLODEJ SUCZCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lm;ml
Córka też będzie taka, bo niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wchodzicie matoly
albo odbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria_mcc
ninKA jedyne co w takiej sytuacji mozesz zrobic to powiedziec prawde. Całą prawde. Zycie w zakłamaniu to najgorsza możliwa opcja. Ponadtoo powinnas ze wstydu ogolic glowe na łyso i sie wyprowadzic. Jakich wartosci chcesz nauczyc swoją córeczke jak takie rzeczy robisz? Daj szanse mężowi znalezc sobie normalna kobieta z ktorą bedzie mial szanse na szczesliwe życie. Nawet sie nie oszukuj ze to byla jednorazowa sprawa bo to zdarzenie po prostu udowodniło jakim naprawde jestes człowiekiem i jakie masz wartośći. Nawet jesli ta sytacja by sie nie zdazyla jasnym jest ze jestes mentalną ladacznicą a to zdarzenie tylko sprawilo ze to wyszlo na wierzch. Nie jestes warta tego zwiazku. Nawet nie probuj zwalac winy na alkohol ani inne czynniki, jest to tylko i wylacznie twoja wina i jesli zachowaly sie w tobie resztki czlowieczestwa to przynajmiej przyznaj sie do tego co zrobilas. Ciezko mi mowic co bym zrobila na twoim miejscu bo po pierwsze nigdy przenigdy nie doprowadzilabym do podobnej styacji. Ale na pewno bym niczego nie ukrywała bo do konca zycia nie moglabym spojrzec w lustro. Przemysl dokladnie swoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×