Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość BeLlA 28
Część Wam . Wkurwiłam się na ninkę bo zamiast siedzieć na dupie przy mężu to ta znowu z kochankiem kręci :-O Myślałam, że zmądrzała !Tyle jej tłumaczyłam i widzę że na marne bo ta zastanawia się nad związkiem/romansem z kochankiem :( Powiedzcie tej dziewczynie by sobie życia więcje nie komplikowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna-29
bella - ty pipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella Justyna to TY ? Czy może ktoś znowu podszywa się pod Ciebie ? Np. Paweł ?? :-O Głupie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella Justyna to TY ? Czy może ktoś znowu podszywa się pod Ciebie ? Np. Paweł ?? :-O Głupie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha wydało się że dajesz znwu
na dwa baty szmato obmierzła ty :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasjdajs
spinaliście sie nad tym tematem pospolitej szmatkai a ona teraz daje dupy kochankowi na zawołanie. Wszyscy jelenie wybaczający zdrade niech mają nauczkę. Kórwa zawsze bedzie kórwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł ale z Ciebie szuja ! Teraz juz wiem kto wypisuje te rzeczy i jeszcze podszywa się pod Bellę ! Dzisiaj o 12:07 napisałeś mi maila i też pojawiło się słowo "spinasz" Zbieg okoliczności ? Nie sądzę ! Tym bardziej , że email wysłałeś 3 minuty po wpisie na kafe. Żałosny jesteś i fałszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Macierew(Icz)ski
czyli ninka kolega pasuje do ciebie :( czego się spodziewalaś? Pawel należy ci się browar i to konkretny za zdemaskowanie szmaty, weź skontaktuj się z jej mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil93
jak bym byl Twoim partnrem ktorego zdradzilas to dostala bys reki lopate i kopala bys juz dawno dol pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Macierew(Icz)ski
a ty Ninka ^-^ pospolita kurwo spłoń :( przejechałaś się na Pawle tak jak twój mąż i dziecko na tobie oby ten rogacz przejrzał na oczy i dziecko po latach spędzonych w normalnej rodzinie z porządną matką żoną czyli inna kobietą splunie ci w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Macierew(Icz)ski
pokaże faka i powie wypierdalaj kurwić się w gang bangach jebana szmato bo za moje zniszczone dzieciństwo wypełnione twoimi kłamstwami nie zasługujesz by nazywać cię matką ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać Stefan ma
racje tylko dziecka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję w Grecji
Stefan ale z ciebie palant. Bo na zawal zejdziesz :D :D :D Tyle jadu w tobie że szok .Jak możesz tak oceniac nie znając dokladnie sytuacji i w ogole .Pamiętaj że do tanga trzeba dwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełl
ninKa nie obrazaj mnie bo napisze wiecej suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Middlesex-uk
autorko a czy dziecko masz z mężem ? Pytam się bo sama spodziewam sie dziecka kochanka(wiem to na 100%) i boję się że mój "sekret się wyda :( Dlatego chcialabym pogadać ?Ewentualnie email........Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel zdradz nam kolego
o czym ci ninka pisala .plisssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chetni para
on 34 ona 30 mazowieckie konkrety na tel 606 65 17 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Macierew(Icz)ski
studiuję w Grecji Nie pierd00l mi tu drogie dziecko Neo w tym Tangu było aż 4 ;) to po 1 dawała agentka na dwa bolce naraz ;) łże jak pies męzowi porsto w oczy okłamywać zacznie też swoje dziecko, Zrobiła w was wszystkich którzy śledzą temat od poczatku idiotów ;) debili itd pomijam fakt że wam też sciemniała jak pies ;) i mam być delikatny dla takiego kurwiszcza? Never Jad jest tylko dla tych którzy na to zapracują ;) ze względu na dzieciaka mnie tak ruszyło. Weź szmato rozwód i puszczaj się nawet z 10 naraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Macierew(Icz)ski
Paweł napisz więcej zdemaskuj szmate ;) napisz do jej męza ja tak bym zrobił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Macierew(Icz)ski
zjazd szmat łapią facetów na dupy 😭 żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Middlesex moje dziecko nie jest kochanka . PS. Studiujesz bądz studiowałas na Middlesex university ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefan nie ośmieszaj się .Myślisz, że Pawel ma kontakt do mojego męża ? I nie martw sie tak o moje dziecko bo mala ma sie dobrze a nawet lepiej niz dobrze .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falszywce zaklamane
Jak to czytam to poprostu kurwa niewierze!!! Po 1 nazwa tematu?!? WTF?? Raczej byc powinno "jak szmate, jeden po drugim" ;D bo to nie byl sex gropowy! tylko grupowa kurwa zdrada!!! Ale co gorsze jest po 2!!! Co wy debile jej podpowiadacie?!?! Jak kurwa zataic????!!! Przeciesz jak by ich 5 bylo to tez by sie wypiela!!! A teraz pomysl i postaw sie na miejscu meza!!! Chcesz miec kurwiszona najgorszego sortu u boku?!? Maz powinien wiedziec i sam zdecydowac!!! Opluc i pogonic ;) A tobie ninKA powiem, JEBAC CIE KURWO ;D tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Macierew(Icz)ski
ninKA ^-^ Stefan nie ośmieszaj się :D:D:D:D Ja pierdole ja się ośmieszam ja? No tak kurwa to ja pisałem s kolesiem z forum maile jak to wale męża po rogach i że tutaj udaję skruszona wykorzystuje rady szmat podobnych do mnie ;) jak ściemniać mężowi :x. Tak teraz dobrze bo mężuś bawi pewnie ;) ciekawe czy to w ogóle jego dziecko może kiedyś córka dowie się o twoich "zabawach" zrobi test i okaże się że jej ukochany tatuś nie jest jej tatusiem ciekawe co ci wtedy powie ;) bo myślę że to co napisałem wcześniej oczywiście zanim to się stanie masz kilka kilkanaście pięknych lat przed sobą w których będziesz kłamać dalej :D:D:D idź szmato bo już bolce na ciebie czekają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Middlesex-uk
Stefan wez już sobie idz stąd chłopie i nie nakręcaj się tak bo zaczynasz przynudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Middlesex-uk
ninka studiwałam tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszka
ninka, jak leci?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahrabiaii
jkiupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź na spokój
Ninka - olej tych nawiedzonych gimnazjalistów, których jedynym sensem istnienia na kafe jest chęć przywalenia komukolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×