Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agunieczka88

6 waidera(42 DNIOWY CYKL) i codzienne bieganie 2013

Polecane posty

Widać to mało powiedziane!!! Tzn ja wcześniej brzuszki robiłam przez dwa tygodnie, ale zaczynałam od 20 dziennie, więc bez szału:) po za weiderem ćwiczę abs 8 min, czasem coś z mel b, czasem skalpel. Ogólnie w 5 tygodni spadłam 13 cm w talii, tyle samo w biodrach i 4 cm w udzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac efekty?
Gratuluje, podziwiam .. :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dopiero za 25 dni:) wtedy będę wiedzieć co i jak:) a podziwianie mnie cieszy i mile łechta:P tym bardziej że wcześniej miałam problemy z wejściem na 2 piętro:) no i się jeszcze pochwalę( nie należę do osób skromnych) że pod wpływam kilku czynników od 5 dni nie wzięłam fajki do ust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac efekty?
Aj to gratukuje raz jeszcze, ja po 5 dniach zauważyłam wyraźnie silniejsze mięśnie brzucha. i wyraźnie jędrniejszą skórę Wiem, wiem, że to dopiero 5 dni, ale ćwiczenia plus dieta robią swoje. Codziennie masuje brzuch rękawicą sizalową i zauważyłam, że mi znacznie boczki spadły. Wciągam na siebie spodnie, które ledwo się dopinały :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac efekty?
zapomniałabym o skakance, codziennie ok. 500 podskoków. Skakanka w ramach aerobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow zaczelam biegac ale niestety przerwalam 6 weidera:(:(nudza mnie te cwiczenia choc teraz bardzo zaluje bo zostaly mi tylko dwa tyg do konca no ale chyba znow zaczne od poczatku. co tam u was? widze ze dawno nikt sie nie wypowiadal. moja obecna dzisiejsza poranna waga to 57,9 a jak jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×