Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankieterrrrrrr

Z którą z ero spędziłbyś weekend?

Polecane posty

Gość dariusz brzuska brzuskiewicz
Sarenka na mrozie nie może czeka na ciepły oddech leśniczy ją głaszcze po udzie niech się naje do syta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Sucubbus
Jestem ciekawa, kto zakłada takie tematy. Jakaś zakompleksiona pani z owej listy? Przestańcie z tym, to jest nudne, nikomu nie pomaga i nic nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi, nic z tego. Postanowiłam, że będę wstrętnie naturalistyczna. A jak mnie ktoś za bardzo wkurwi to może nawet żeby myć przestanę :P Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei a do lasu się masz zamiar przeniesc na stałe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz brzóska brzóskiewicz
to nie fristajl, to haiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek_____
zapomnieliście o naszej rozluźnionej i otwartej na wszystkich ninKA ^-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba do Sherwood :O Widziałas gdzieś porządny las w UK? 😭 Najbliższy las jaki rośnie niedaleko zamykają o 17. Rozumiesz? Za my ka ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daleko od Nottingham jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najbardziej nie znoszę vieviórek i ludzi." Takie uprzedzenia muszą znacząco zawężać krąg znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o madonna santa!
Purple Sucubbus, jeśli zakompleksiona, to musi to być Vera. Pozostałe osoby z listy, jak widać, kompleksów nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vieviórek, ale to tylko jeden dzień w miesiącu i tylko po to żeby w następne móc kochać Cię bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytałem
Jak zawsze "panie" zapanowały na kolejnym topikiem by pierdaczyć tu bez sensu o bzdurach. Zakopleksione stare dupy. Nie możecie założyć swojego offtopu? Z żadną z nich nie spędziłbym weekendu, bo gro z nich spędza tu większość swego czasu, a w weekendy siedzi cicho przy partnerze/mężu/garach. Zaglądam tu co jakiś czas i widzę ciągle v33, teraz v34. Co sobą reprezentuje ktoś kto świata nie widzi poza wirtualnym flirtowaniem? Nic! Jeszcze jedno, nagminne zakładanie tematów o sobie, szanowne panie żyjące tutaj, jest obrzydliwe. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem---> nie masz blizszych w rodzinie?:classic_cool: cię widze mocno moja osoba boli :P Dla twojej wiadomosci ćwoku....W weekendy przy garach u mnie inna zmiana ma warte:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o madonna santa!
"spędza tu większość swego czasu, a w weekendy siedzi cicho przy partnerze/mężu/garach. " ale żeś palnął, Zią. :classic_cool: Tak się składa, że większość wymienionych pań to rozwódki, poza tym nołlajfem Verą która nigdy nie znajdzie sobie chłopa, i chyba poza Alą której nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, wiesz jak źle znoszę te wszystkie przerwy w kochaniu mnie. ;)👄 Przeczytałem ---> najważniejsze, że w końcu wyrzuciłeś to z siebie. Mężczyznom tak trudno mówić o swoich uczuciach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary_ch_
spedzilbym z Niebiesko Zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham Cię nawet wtedy, gdy mnie nie lubisz. 👄 To bezustanne pozyskiwanie twojej sympatii jest wyzwaniem, któremu trudno się oprzeć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek, ja się mogę z tobą w tym lesie umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MWMWMW
.😘.😘.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Sucubbus
"Przeczytałem", daj sobie siana chłopie. Tu jest pseudo mafia, która wszystko wie najlepiej i ich zdanie jest tylko najlepsze, jak się nie zgodzisz z tym, to Cie zjedzą. Po drugie, czego ty oczekujesz po rozwódkach? Musza się dowartościować i pokazać jakie to one zabawne, jaki to mają dystans do siebie. Jak nie uzyskało się aprobaty w życiu codziennym, to szuka się jej w internecie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purple Sucubbus :P szczesliwa męzatka i dowartosciowana kobieta nie ma potrzeby anonimowo kąsać innych....co ty tu szukasz?? własne ego poszło w las?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×