Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juleczka2100900

Wieczó panieński? Robicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość juleczka2100900

Czy nie? W domu, w knajpie? Jakie jedzenie? Rozrywka itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinne
robimy wspolny paniensko kawalerski bo mamy wspolnych znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaczka2100900
Fajne, my chcemy zrobić siostrze, tylko jest problem, bo polowa dziewczyn chce w domu a polowa imperze w clubie :) I się zastanawiamy, jak wybrnąć z tej sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka27
proste, najpierw zrobić imprezę w domu z jedzonkiem, a wieczorem przenieść się do klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinne
najpierw posiedziec w domu cos zjesc i wypic a pozniejszym wieczorem wyjdzcie na miasto :) my sie zastanawiamy nad wyjazdem gdzies na weekend ale nie chce obciazac kosztami znajomych a nie mam tyle kasy zeby oplacic wszystkim wyjazd wiec pewnie pojdziemy do klubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba czewgos nie rozumiem, jak to?? jak panna mloda moze sama sobie zaplanowac wieczor panienski???? przeciez to jest sprawa starszej , a wieczor kawalerski kombinuje dla mlodego jego starszy..helooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
takie wspólne wieczory są fajne,dziewczyny odwalja striptis chłopakom a chłopacy dziewczynom a potem jest zabawa w butelkę i każdy pieprzy każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indianeczka87
Heej.. ja bym wolała posiedziec w domu.. wypic.. najesc sie.. ale moja 'starsza' zaplanowala juz ehm.. Paintball ;O także mozna sobie wyobrazic 10 lasek biegających po polu, probujących sie "pozabijac" :P wsumie zawsze mozna sie napic pooo :-) bardziej sie martwie o wieczor kawalerski Mojego Przyszlego;/ Ma baardzo rozrywkowych kolegow 'kawalerow'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel00089
Zapraszam na forum ślubno-weselne - Śląsk i Małopolska: www.Wianeczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikafaustynka
ja robilam w lokalu, mialysmy odzielne pomieszcenie na jedzonko i plotki, a potem na gore na disco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiedzcie mi jak jest z kosztami za taki wieczór? Czy wszystkie dziewczyny się składają? Czy płaci swiadkowa,bo tak wszedzie czytam a wydaje mi się to dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinnnka
Kiedys ja organizowalam wiecor paienski przyjaciolce. Po konsultacji z nia postanowilysmy ze bedzie to impreza na wyjezdzie, taki mini babski wypad na weekend, a tam impreza i nocne szalenstwo nastepnetgo dnia relaks i korzystanie z dorodziejstw miejsca na ktore sie zdecydowalysmy. Jesli chodzi o koszty to zrobilam orientacje ile to bedzie kosztowac, tzn sam pobyt wszystkich uczestniczek z wieczorna impreza ( kolacja + alkohol). Moja przyjaciolka od razu postawila spawe jasno ze wyklada okreslona sume i albo sie w niej zmiescimy a jsli nie to juz moj problem. Uznalam ze najuczciwiej bedzie jesli uczestniczki tez sie zloza i wyszla skladka po ok. 70 czy 100 zl jakos tak, dojazd na miejsce mialysmy gratis. Mysle ze bylo ok. Panna mloda chciala impreze na wypasie i miala ale nie kosztem uczestniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinnnka
W tym roku ja bede miala swoj wieczor i nie ywobrazam sobie zeby to moja swiadkowa miala pokryc wszystkie koszty. Mysle ze rozwiaze sprawe podobnie, zaproponuje jakas kase a kolezanki jesli beda mialy ochote dorzuca cos od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawdopobnie nie będę miała panieńksiego, bo moja świadkowa przyleci na krótko przed ślubem do Polski. Ciężko mi się będzie siedziało w domu, jak mój narzeczony będzie balował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Panna Młoda
weselniczka a co stoi na przeszkodzie żeby mieć wieczór panieński bez świadkowej? na pewno masz jakieś bliskie koleżanki, czy siostry/kuzynki? sama zorganizuj imprezę, a koleżanki poproś jedynie o przygotowanie jakichś zabaw, bo niestety żadnej radości nie będziesz z nich miała jeśli przygotujesz je sama, ale resztą spokojnie możesz zająć się sama, ja na twoim miejscu nie rezygnowałabym z powodu świadkowej, taki wieczór ma się tylko raz w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Panna Młoda
A "zaproszenie do siebie dziewczyn na driny" nie jest organizacją wieczoru panieńskiego? Dla mnie to jedno i to samo, ale to Twoja sprawa zawsze możesz iść do kina z mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikafaustynka
ja sama ze swiadkowa przygotowałysmy wszystko, ona oddzielnie z dziewczynami kupily tort(peniska:D) oraz rozne fajne gadzety erotico, jaja byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska
Nic nie stoji na przeszkodzie by samemu sobie zorganizować panieński. Bardzo wiele dziewczyn organizuje sobie imprezy same i nie ma w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska
Jeżeli szukacie fajniych gadżetów to zapraszam tu -> www.szarfy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaasasa
My same organizowałyśmy koleżance, najpierw w mieszkaniu imprezka z konkursami, potem wypożyczyłyśmy autko z Panka i kolega nas woził po klubach. Było bardzo fajne i nie drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×