Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umrę z głodu

JAK WYTRZYMAĆ 4 DNI BEZ JEDZENIA???

Polecane posty

Gość nie umrę z głodu :)
No ładnie. To bym sobie narobiła. Czy ten lekarz jest normalny? Jak można ot tak sobie pisać takie rzeczy. Przecież to można w jakąś chorobę popaść a nie zdrowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogieło cię????
miałąm kolonoskopie w narkozie we wtorek ostatnim moim posiłkiem było lekkie sniadanei w poniedziałek (bułka z masłem) potem juz tylko płyny do 15.00 (równiez zupa) a od 15.00 fortrans 4 litry i wpoda + sok jabłkowy Jelita miałam do badania oczyszczone idealnie Twoj lekarz to jakiś zjeb - 4 dni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umrę z głodu :)
mnie nie pogięło, ale mojego lekarza chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana..ja tez miałam kolonoskopie i pierwsza słysze o tym,zeby nie jesc 4 dni - moja rada dzien przed badaniem zjedz lekkie śniadanie kaszka, kisiel...a od 16 pijesz przez 4 godziny sreodek przeczyszczajacy fortrans ok 50 zł chyba na recepte..gwarantuje Ci,ze po tym czyms bedziesz ta przeczyszczona i swietnie przygotowana do badania,ze Cie lekarz pochwali :) za przeproszeniem bedziesz sikać tyłkiem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychologin
bierz błonnik w tabletkach ;) zapchaja zoładek a i tak je wydalisz ;) ja przynajmniej tak robilam przed operacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
chyba lekarz coś pomylił... kiedyś jak leżałam w szpitalu to ludzie z sali przed kolonoskopią nie dostawali kolacji tylko dzbanek "picia" ;-) wcześniej normalnie wszystko jedli... ja badania tego nie miałam, ale wydaje mi się mało realne 4 dni niejedzenia jako zalecenie przed badaniem. Najlepiej rzeczywiście zadzwoń do kliniki i zapytaj dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umrę z głodu :)
jednak nie umrę z głodu. Jak w niku :) Postanowiłam jeść. Może troszkę mniej ale jednak jeść. W sobotę zrobie już post, ale bez przesady, żeby tyle dni. Dzięki wszystkim za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×