Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hannn**

Mój FACET NIE CHCE DZIS PRZYJECHAĆ!!

Polecane posty

Gość Hannn**

Ostatnio nie możemy się dogadać , nie obchodza go moje uczucia , i potrzeby:( Chciałam się zapytac czy jak zamilknę coś on zrozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno faceci sa prosci , trzeba im mowisz GLOSNO i WYRAZNIE o co nam chodzi .Oby nie odebral, ze zamilklas , bo masz "romans " na boku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie chce przyjechać
bo ma zamiar spędzić ten dzień z inną .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannn**
Ostatnio mu mówiłam co mi lezy na sercu, a on nic nie zrozumiał tylko mówi ze jak mi przejdzie mam się odezwać.. W sumie od początku związdku był jakiś obojętny. Staram sobie wytłumaczyć dlaczego taki jest. Zaczynam mysleć ze poprostu już mnie nie Kocha. ' Facet jak kocha się stara, a jego o wszystko trzeba prosić. A to o np. zeby napisał smsa przed praca lub by częściej się odzywał. A ja mam dość ciagłego błagania o uczucia. On nie widzi swoich błędów dla niego tylko przesadzam. Może i jestem przewrazliwiona nie wiem, ale wiem jedno jesli facet jak przychodzi w weekend do dziewczyny bo nie widział jej cały tydzień sieda przed jej laptopem to musi być cos nie tak. Czuję ze mu na mnie nie zalezy, mało to okazuje , jest taki obojętny często. Już mam mętlik w glowie, on pewnie mysli ze przesadzam jak to on. I nie widzi w swoim zachowaniu coś nie tak. Pewnie jak się przestanę odzywać , zapomni... Skoro olewal mnie w zwiazku to i teraz też nie bedzie miał z tym pewnie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie chce przyjechać
nie martw się... mój facet nagle zaczął być strasznie zajęty, nie miał dla mnie czasu. Z czasem coraz mniej i mniej... teraz nie odzywa się wcale.. a spodziewam się jego dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannn**
Zerwę ten kontakt z nim, meczy mnie juz to ze nic do niego nie dociera. A w tym zwiazku brakuje mi poczucia bycia kochaną i potrzebną a w szczególności wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie chce przyjechać
i szczerze też tego nie rozumiem... jak się chce zakończyć to się kończy a nie ucieka.. jak tchórz. Zero godności i honoru. O szacunku nie wspomnę. Twój robi dokładnie tak samo.. ja też się prosiłam o to, żeby chociaż napisał czy jeszcze tęskni, co czuje. Zero odzewu... tylko, że jest zajęty. Napisał, że tęskni jak go poprosiłam o to. To jest upokarzające... nie mam zamiaru się do niego odzywać, on już dla mnie jest nikim ... jedynie ''dawcą spermy''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty masz kredyt z nim, slub, dziecko, psa, kota, kanarka ? Jak nie lacza Cie te sprawy , to niech idzie w diably.Bedziesz wiecznie zebrac o uczucia, chwile uwagi ? Co Ty jestes pies ,by laskawie wziac Cie na spacer, bo drapie do drzwi ? Daj spokoj sobie z tym Zimnym Szprotem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie chce przyjechać -ode mnie 👄 Poglaskaj brzuszek ode mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie chce przyjechać
jak facetowi zależy to robi wszystko, żeby jego kobieta czuła się ważna. A jeśli miał jakikolwiek szacunek i cokolwiek czuł to powinien wprost powiedzieć TO KONIEC. Ale lepiej podkulić ogon i uciec... zostawić kogoś i katować go milczeniem. To jest dużo gorsze niż gdyby to zakończył. Niepewność i nie wiesz co się dzieje, o co chodzi, co się stało, że się tak nagle zmienił... jestem wkurzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie chce przyjechać
Eleene, dziękuję bardzo. Cieplej na sercu mi się zrobiło.. i na tym mniejszym serduszku też:) Oczywiście pogłaskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalia
ja zamilkłam po walentynkach...dziś własnie napisał i mknie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie chce przyjechać
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nie chce przyjechać
scalia to miłego dnia , może Tobie się ułoży. Życzę Ci tego w ramach życzeń na Dzień Kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ameryka i niemtzy
mój :) tez chciałby ,lecz odległość nie pozwala ,ale na jego miejsce jest 2 innych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er zet
to chyba sama sobie własnie odpowiedziałaś na swoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannn**
Dziś nie ma czasu... Norma.. Mam dość tego braku czasu i zebrania o uczucia... MAM GODNOŚĆ.... Kiedys pożałuje ze stracił chodz wątpie bo dla niego to on jest ŚWIETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ameryka i niemtzy
nawet gdyby byli bożkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannn**
Nigdy nie dajcie się olewac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannn**
Zamilkłam.... On wyslal wczoraj smsa z (:*) ale bylam twarda nie odpisalam po tym wszystkim. Jak mnie olewal.. I bede tak milczala kilka dni. Wiem ze on to oleje i go to nie ruszy.. Ale ja nie mam sily juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krabiankaM
hann, ile jestescie juz razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannn**
7 miesiecy az dziwne ze taki jest ... Ludzie z takim stażem zwiazku nie potrafia bez siebie zyc, sa bardzo uczuciowi a on taki chłodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krabiankaM
A ile km was dzieli? w sumie pogoda jest kiepska. Z uczuciowoscia roznie bywa. niektorzy nie sa wylewni. Ale kazdy czuje kiedy jest olewany, a kiedy ma do czynienia z osoba jedynie mniej uczuciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannn**
50km ... To co mam robic twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannn**
On od poczatku zwiazku często milczał a mnie to dobijało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krabiankaM
50km to tak srednio... Jesli czujesz, ze on Cie olewa, to olewa Cie. Przeciez nie jestes idiotka, zeby sobie cos wmawiac. A on tez nie jest idiota, zeby nie rozumiec tego, co do niego mowisz, o swoich obawach i potrzebach. Byc moze cos sie wypala. Powiedz mu, ze wybierasz sie na weekend z kolezanka i zniknij z jego pola widzenia. Nie odbieraj telefonow. Niech sobie moze pomysli, ze nie jestes zawsze na wyciagniecie reki. Nie wiem. Z doswiadczenia jednak Ci powiem, ze takie akcje rzadko przynosza skutek. Bo jesli ktos przestaje czuc, to malo co jest w stanie wskrzesic jego uczucia. A co z dniem kobiet bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krabiankaM
Moze tylko Tobie wydaje sie, ze to jest zwiazek? A moze on te znajomosc postrzega jakos inaczej? Jako znajomosc na sex? czy jakies inen dziwne kolezenstwo? Mowil, ze kocha? czy za slowami szly czyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannn**
No nie jestem idiotka... Często po pare godzin milczał , nawet całymi dniami bywało, nie było smsa przed praca, musialam o to prosic i zeby pisał częsciej też musiałam prosić. Mam dość ze muszę o wszystko prosić. Jak pisalam to odpisywal z opoznieniem, a jak pisalam co mi lezy na sercu , poprostu szedl spac.. olal... Nie jest idiota ale moje slowa go nie ruszaja , bo nic nie zmienia z wiązku z tym. Muszę długo prosić by cos zmienil.. Niby pisał ostatnio smsa przed praca , ale i tak zle mi z tym ze to ja musialam o to prosić ze nie od siebie zrobił to. Jego widocznie nie interesuja moje potrzeby bo do tej pory mnie nie przeprosił tylko mi wmawia ze mam dola dlatego taka jestem ech... Tak zaczynam czuć ze coś się wypala.. W sumie od początku nie czułam ze jest to poważny zwiazek z jego strony, ponieważ nigdy nie mowil jak ważna jestem , nie opowiadal mi o tym jakie ma plany związanę zemną wszystko musiałam wyciągać od niego a to męczące. Ogólnie czuję ze my nie potrafimy się dogadać, bo on jakby mowi ciagle jakby mu było wszystko jedno. Mysli ze przyjedzie na weekend i bedzie ok, bo usiadzie przed laptopem i czas my zleci i pojedzie do domu.. Taka rutyna, nic nie robi zeby jej nie było. EH.. Nie dzwonilam od wczoraj nie pisalam , a on tylko jednego smsa napisal z buziakiem i tyle... A jeśli chodzi o Dzień Kobiet to napisal "dwa trzy słowa bez usmiechu , lub buziaka, nie przyjechał.... Wiesz co do pytania czy okazywal milosc czynami nie tylko slowami.. Czasami okazywał jak przyjezdzał ale rzadko. Nawet mało mówi na ten temat. Najgorszę jest to ze jak odjezdzał czułam ze bedzie milczał przeważnie a to mnie irytowało.. Ciągle jest zmeczony lub chce chwilę dla siebie ... Poporostu czuję ze jestem na ostatnim planie wszystko inne jest ważniejszę a ja zawszę moge sobie poczekać az łaskawie napiszę smsa kruciutkiego bo przewaznie takie pisze jakby z niechcenia albo na siłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krabiankaM
On Cie nie chce od samego poczatku. Moze traktuje jako uklad na sex czy cos, albo jak mu sie wyjatkowo nudzi. najwyzszy czas, abys przerwala te farse, bo tylko marnujesz czas z nim. takie jest moje zdanie. Ile on ma lat w ogole? I mam pytanie... dlaczego tak Ci zalezy na smsach przed jego praca? Troche to dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×