Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof& ONA

Związki mieszane...

Polecane posty

Gość znowu ten troll????
A dziekuje. Jakos przez tyle lat bedac w Indiach nic mi sie nie stalo wiec twoje zyczenie mi szczescia mam gleboko w powazaniu ;) milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten troll????
U ciebie 5 rano, wiec chyba nie taka czarna noc co? A skoro "noc" to co robisz na forum? U nas juz przedpoludnie jest, slonce grzeje, wiec wiesz... te twoje czarne noce malo mnie obchodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten troll????
Skonczylas? ;) bo poki co bredziesz cos co nie ma najmniejszego sensu. Chyba majaczysz albo ta nocka w magazynie ci sie strasznie dluzy :) o ktorej was tam wypuszcza na wolnosc? 6 rano? Spokojnie, pospisz sobie. A teraz wychodze. Szkoda pieknego dnia na marnowanie czasu i dyskutowanie z jakimis zdepresowanymi laskami na "nocce". Pa ;) PS: Względnie twojej porady od serca dotyczącej szczescia w Indiach pragnę cie powiadomic, ze bede dzis na siebie uwazala, zeby mnie czasem ktos nie porwal. Bo tu taaaaak niebezpiecznie jest :) jak juz wroce to powiadomie cie czy nic mi sie nie stalo. Wiesz... zebys sie nie martwila ;) Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh, mowisz, ze w indiach
mieszkasz ze swoim smoluchem? Ano, bardzo dobrze! Tak trzymaj niunia. Siedz tam ze swoim kozim synem, rodz kundle ciapackiej imitacji mezczyzny, ruchaj sie z tym swoim mezczyzna o wielkosci siedzacej kozy, wdychaj smrod z ciapackich cial, domow i ulic. Tam jest twoje miejsce jak i kazdej ciapackiej szmaty. Robactwo z robactwem niech siedzi. Brawo niunia! :D Ciapackiemu smierdzielowi wizy nie dali i niunka na forum teraz zale wylewa, ahahahahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten troll????
Zlociutka, skonczylas juz swoj "shift" nocny w magazynie? Nadzwigalas sie? ;) Ja juz wrocilam do domu. Przezylam, wyobraz sobie :) " nooo - poczytuje sobie takie kwiatki jak tutaj " Ja tez lubie czytac kwiatki na forum. Zwlaszcza niewyksztalcone malutkie zakompleksione rasistki, ktore pisza "poprostu" zamiast po prostu ;) Ojojoj.... ;) I oczywiscie, jestem brzydka, gruba, ze wsi i zaden przystojny Polak (hehe) tudziez inny przystojny "bialy" mnie nei chcial, dlatego mam meza Indusa. :) Jestem regularnie bita przez meza i straaaasznie mi tu zle :D "Tak trzymaj niunia. Siedz tam ze swoim kozim synem, rodz kundle ciapackiej imitacji mezczyzny, ruchaj sie z tym swoim mezczyzna o wielkosci siedzacej kozy, wdychaj smrod z ciapackich cial, domow i ulic. Tam jest twoje miejsce jak i kazdej ciapackiej szmaty." No i sobie siedze, zeby caaala Wlk.Brytanie zostawic dla niewyksztalconych Polek po zawodowce. W sile zmywaka co nie? ;) "Ciapackiemu smierdzielowi wizy nie dali i niunka na forum teraz zale wylewa, ahahahahaha!!!!" Ale przeciez napisalam dziecko, ze to ja lece na jego wize a nie on na moja. Wiec w czym problem? Zazdroscisz mi czegos? ;) Acha... ty chyba taka skwaszona przez ten snieg. Nie martw sie zlotko, wkrotce wiosna, deszczu ci popada, moze raz na rok ci tam slonce jakie wyjdzie. Albo twoj sponsor wezmie cie do Egiiiiptu lub na Majorke gdzie bedziesz mogla sie usmazyc na brazowo i poparadowac cycami przed banda pakerow tudziez innych przystojnych bialych facetow (zwlaszcza tych ze skarpetkami w sandalach :P) Powodzenia P.S: Daj znac dokad sie wybierasz :) przyslij pocztowke, zebym oczywiscie byla bardzo zazdrosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh, mowisz, ze w indiach
:O to juz nawet nie jest zabawne, to jest przykre i przerazajace. Jak zwykle potwierdza sie teza jaki sort panienek wiaze sie z ciapakami :O Te, ktore bez sponsora nie daja sobie same rady. Dla takiej panny wyjazd na Majorke.... (na Majorke! hahahaha) jest tak wielkim przezyciem i wyczynem, ze bez sponsora sama tego nie dokona :-( Tak jak myslalam, ze jedynie patologia i niewyksztalcone niunki wiaza sie z kozimi synami. O zmywaku uslyszalam na kafe (na poczatku nie wiedzialam o co niunkom chodzi :D ), tez jak rozumiem z przezyc niunkowatych te opisy :D One bardzo dobrze znaja zycie z lumpami, ze sponsorami, prace na zmywakach..... Opisuja to zawsze z taka luboscia :D I wszystko jasne :D Ok. Juz sie nie smieje z poszkodowanych :D Bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten troll????
Jak sie tlumaczy :D :) Oczywiscie, zapomnialam przeciez napisac, ze jestem po podstawowce, pochodze z patologicznej rodziny, zreszta moja rodzina w ogole sie mna nie interesuje, acha i codziennie marze, by przyjechac do bogatej Anglii, ale wizy mojemu mezowi nie chca dac. Dlatego siedze w tych Indiach potulnie, w moim baraku, pracuje w pocie czola w 40 stopniowym upale dla swojego PANA I WLADCY, ktory wieczorami mnie bije kijem drewnianym, a potem wyciera sobie swoje stopy moimi wlosami :D :D Potem ide mu gotowac, zmywac i tak w kolko codziennie. Ale on i tak krzyczy. Aktualnie dal mi pozwolenie na laptop, ale bacznie obserwuje mnie, zebym czasem na jakiegos fejsa nie weszla czy cos... ;) Wyjazd na Majorke i potrzesienie piersiami przed pakerami oraz spalenie sie na braz to dla mnie szczyt marzen! Bo mnie moj wladca i krolewicz nie puscilby na taka rozpuste. Praca na zmywaku to tez moje marzenie. Zawsze to lepsze niz uslugiwanie mojemu wladcy w Indiach :( W tych niebezpiecznych, smierdzacych Indiach, rzecz jasna :) ha ha ha :D Opisalam ci moje zycie w skrocie. Chcesz wiedziec cos wiecej? Pytaj. Chetnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdertyjkll
zlecialy sie trole jak muchy do gowna... przydalby sie jakis muchozol LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzac sie ciapaka
a tym gownem sa ciapackie zlewy na sperme? :D Przede wszystkim Brevik by sie przydal, za duzo sie tego ciapackiegon robactwa smierdzacego po Europie rozlazlo. Trzeba sie wziac i porzadek zrobic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu tak brzudko piszecie, ja jestem zona Szweda od dwoch lat (a mam 25) i jestem z nim szczesliwa. Bardzo odpowiada mi podzial obowiazkow. Moze to dziwne w polskim spoleczenstwie, ale serio nie polecialam na jego paszport. A no i na jego wieeelka, szwedzka kase, bo takie cos slyszalam, ze Polki to leca na tych 'z gory', bo maja oni duzo hajsu + co dziwne moj maz nie jest ciapaty i nie ma nawet brazowych oczu :( jakos tak czuje sie jakbym odstawala od normy bo jest wysokim blondynem o jasnych oczach, no ale skoro nie polecialam a jego ciemna karnacje to na jego biale pieniadze. Prawdza zakompleksiobe Polaczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym ty p********z kretynko z kompleksami? :O Zwiazalas sie z bialym i ok, dziwne, co prawda, ze on wzial taka idiotke ale i wsrod bialych debili nie brakuje. Najgorsze sa ciapackie zlewy na sperme bo sa zdrajczyniami bialej rasy, rodza ciapackie bekarty, wychowywane na terrorystow. Za kilkanascie lat taki j****iec moze twojemu dziecku gardlo poderznac. To sa szmaciska, scierwa i podludzkie gowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwala sie szwdka ktorym ciapacy w cale weekend pala samochody ale ona nic nie widzi, skund takie sie bierom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy nie umiecie napisać poprawnie POLAK tylko zawsze musi być ten polaczek, polaczki? A ty niby kim jesteś? Jakiej narodowości? Bo to że głupim pustakiem to wiem. Tylko ktoś taki wyjeżdża za granicę i za chwilę z rodaków robi polaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_polski
Tacy polscy faceci jak p. Krzysztof związany z Hinduską, to zdecydowana mniejszość, max kilka procent populacji.. Tymczasem już prawie 36% Polek w UK rodzi dzieci obcokrajowcom, głównie ciemnoskórym i czarnoskórym. Wasze porównanie jest z tego powodu nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do facet z polski co cie boli ze az tak cie to boli? kup sobie sztuczna pochwe to ci ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej powyżej. To was wszystko boli. Tak bardzo jesteście nieakceptowane że niezależnie od tego kto i co pisze zawsze wszystko uważacie za atak i odpowiadacie tym swoim rynsztokowym językiem co pięknie zaprezentowałaś. Skoro tak bardzo czujecie się dumne z tego z kim się związałyście to skąd to wasze ciągłe na siłę przekonywanie samych siebie że jesteście w super związkach? A w poście którego się czepiasz widzę jedynie statystykę. Zaś w twoim rynsztok reprezentantko związków mieszanych z...dokończ sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieślowski
Związki Polaków z Hinduskami i muzułmankami nie ma co porównywać do odwrotnych przykładów z powodów kulturowych i religijnych. Polacy nie są z tymi kobietami bo inaczej ścięliby im głowy, przetoczyli przez Saharę a na koniec wokół tej głowy zatańczyli taniec hula-gula. To jest prawdziwy powód, a nie brak powodzenia. Na szczęście ogarnięty Polak też potrafi znaleźć kraje, gdzie praktycznie nie musi się starać. Ukraina :) Rosja :-) Rumunia :D Tajlandia :P hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, jakie wy musicie miec nudne i nieciekawe zycie, ze az tak bardzo interesujecie sie kto, z kim i gdzie. Slowo patologia w kazdym poscie, szkoda, ze polowa z was pojecia nie ma co to patologia. Szkoda, ze tak namietnie nie wypowiadacie sie w tematach o np. polskich bezdomnych, zlodziejach, polskich rodzinach, ktore glodza, maltretuja dzieci doprowadzajac je do smierci. No, ale dla was to zapewne nie patologia bo w koncu Polacy. Szkoda, ze nie widzicie prawdziwej patologii, a wymyslacie ja tam gdzie jej nie ma. Wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też nie podobają się arabowie, turcy, hindusi, żydzi, itp. Ale ten Irakijski Pilot jest niesamowicie przystojny. http://webarchive.nationalarchives.gov.uk/+/http:/www.mod.uk/DefenceInternet/DefenceNews/TrainingAndAdventure/IraqiPilotGraduatesFromRafCranwell.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szczególności to zdjęcie na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczny chłopak...fajną ma szyje, taką długą (lubie długie szyje u facetów) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde toto sie wam podoba???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym zdjęciu na dole, gdzie widać jego buzie - wygldąa badzo ładnie. Bardzo przystojny chłopak - jest ozdobą swojego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"naprawde toto sie wam podoba???? " Nie. Zwłaszcza że dużo to go nie widać. A to co widać to nie za bardzo ciekawy obrazek. A szyje ma dziwną. Jakąś szerszą od głowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny.. fajnie wygląda w czapce:) Sprawia wrażenie wykształconego i inteligentnego gościa:) A szyje ma ładną, w przeciwieństwie do karków z "głową na karku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo przecież tylko takich znasz ze swojego podwórka. Ale ty niezła jesteś. Wykształcenie mu wyczytałaś ze zdjęcia. WOW Inteligentna minę to ma też mój kot choć o inteligencję go nie podejrzewam jak sra na dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytasz czy wszyscy sa tacy samı jezelı chodzı o relıgıe to tak wszyscy sa tacy samı tylko ze jednı sıe z nıa obnosza ınnı nıe roznıca polega na tym ze wszyscy bez wyjatku maja allaha w sercu cı bogobojnı ı cı nıe turek moze cı powıedzıec ze nıe wıerzy w boga moze jesc wıeprzowıne pıc alkohol ale jezelı chodzı o jego kobıete czy zone bedzıe ja przymuszal do przestrzeganıa relıgıı mımo tego ze sam tego nıe robı na poczatku powıe cı ze mozesz wyznawac swoja wıare bo przecıez przymusu w relıgıı nıe ma nawet w koranıe jest to napısane powıe cı ze dzıecı poznaja dwıe wıary ı poznıej same zdecyduja ktora droge chca wybrac powıe cı ze mozesz praktykowac swoja wıare ze bedzıe choınka ı swıeta katolıckıe ale...... z czasem zobaczysz ze zmıenı zdanıe powıe cı ze jako jego zona jestes dla nıego bardzo wazna ze katolıcy z gory skazanı sa na pıeklo ze tylko muzulmanıe ıda do raju ı ze on jest twoım mezem jest za cıebıe odpowıedzıalny ı czuje sıe zle wıedzac ze w raju nıe bedzıecıe razem wıesz taka gadka szmatka robıaca wode z mozgu taka zakochana dzıewczyna wkoncu sıe ugnıe ı zmıenı wıare mam tu mase polskıch kolezanek ktorych zycıe wlasnıe tak wyglada wıekszosc z nıch nıe byla jakos przesadnıe relıgıjna ı bylo ım latwıej teraz sa muzulmankamı ale w wıekszoscı na pokaz dla swıetego spokoju zeby maz sıe odczepıl dzıecı ıch sa muzulmanamı ı moga zapomnıec o choınce prezentach ı swıetym mıkolaju w turcjı nıe jest to problemem bo katolıckıe zwyczaje nıe sa praktykowane gorzej w polsce bo jak takıemu dzıecku wytlumaczyc czemu w domu nıe ma choınkı albo czemu wszystkıe dzıecı ıda do komunıı a jezelı chodzı o ıch urok mnıe osobıscıe sıe onı nıe podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród Polaków mało jest przystojnych i większość owszem ma okrągłe głowy i krótkie szyje:) a ten chłopak wygląda fajnie i jest bardzo ładny. Nie ważne co napiszesz, nie zmieni to fakty że jest przystojny. Boli cie to że jest z Iraku, pewnie jakby był z polski to byś się zesrała z wrażenia. Hehe bardzo ładny chłopak - tak zawsze wyobrażałam sobie arabów, szkoda że większość z nich to ciapackie prymitywy i brzydale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×