Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof& ONA

Związki mieszane...

Polecane posty

Gość blockhead
alez Angielki wiaza sie z hindusami, sama kilka takich znam. Polakom sie wydaje, ze wszystkie rozumy pozjadali a tak naprawde maltko wiedza. Sa anonimowi to sobie uzywaja, a w realu to taki nawet slowka nie pisnie bi mialby nasrane w gaciach. To samo Polki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbvfdgvfdgdf
ta znasz angielki z hindusami... chyba ci sie cos pomieszało, takie bajki opowiadaj swoim ciapackim dzieciom na dobrnoc hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znaaaam
Widzę ze krolowa burki - Mayor of London uwiellbia Angielki. I uwaza jes za jakis cud natury :D No oczywiscie bo one sa piekne, wyksztalcone - tak jak ty Mayor :D Co do głupiej tezy od niezbyt rozgarnietej Aski: oczywiście ze Angielki wiaza sie i z Hindusami i z Pakistanczykami. Znam takich mnostwo. Mij znajomy - Pakistanczyk niedawno wzial ślub z Angielka. Malo tego, ona przeszla na islam. U mnie w pracy jest kilka Angielek w takich zwiazkach. Dwie z Hindusami i 3 z pakistanczykami. Znam jeszcze jedna ktora jest z facetem z Turcji (ona ma 60 lat a on około 35) i następna ktora jest z facetem z Maroko. Co zatkalo co, Mayor? Buraka puscilas, rumienca dostalas na swojej ryżej facjacie. Musisz sie jeszcze troszke douczyc bo jak na razie kompromitujesz sie na maksa ze swoimi teoriami dziecinko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbvfdgvfdgdf
ja nie jestem żadną mayor a jeśli kłamię to niech ci opryszczy mordę i wylecą ci włosy :) w twojej pracy.... czyli chyba w domu publicznym. tak to może ci uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znaaaam
Tak, oczywiscie ze w domu publicznym. Widze ze miejsce dobrze ci znane :) niech bedzie ze zmyslam. Przeciez TY wiesz lepiej ;) Dziecko, musisz jeszcze troszkę podrosnac zeby prowadzic ze mna konwersacje. Niedziela a ty biedulko caly dzien na forum plujesz jadem? Samotnosc doskwiera? Mam dla ciebie przykra wiadomosc Asiu: ten twój nowy posuwacz o twarzy Albanca i tak sie z tobą nie ozeni. Stara panna z dzieckiem juz jestes i kazdy nowy cie puka ile wlezie. Pewnie masz juz jakies choroby weneryczne :o Wiec nie marudz tam temu swojemu albancowi o slubie na fejsie bo wiesz dobrze do czego jestes mu potrzebna ;) pogodz sie z losem panienki do lozka na kilka miesięcy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjdj
tak tak polacy tylko w internecie te jaja maja :D buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbvfdgvfdgdf
Masz jakieś urojenia? lubisz dopowiadać sobie fakty, mitomanko :) i lubisz wmawiać komuś jakie bajki. Nie jestem żadną Asią ani zadną Mayor, a jesli kłamię to niech cię zgwałci stado murzynów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znaaaam
Juz sie tak nie podniecaj bo cala mokra sie zrobisz z tych nerwow :D U mnie murzynów zadnych nie ma. Nie tak jak u ciebie wiec uwazaj tam a tych ciemnych uliczkach brytyjskich. I zeby cie czasem jakies Pakistanczycy nie dopadli bo wtedy to będzie ;) Chociaz w sumie.... Ty "tam" masz luz wiec pewnie i tak nie odczujesz nawet jak cie wezmą w kilku naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbvfdgvfdgdf
teraz dopiero doczytałam twój poprzedni post, coś tam bredzisz o staropanieństwie i chorobach wenerycznych :D :D :D Lubisz snuć takie bajki co nie :) co nie wiesz to sobie dopowiesz a potem się cieszysz jaka to żes mundra i dowciapna :D Wspolczuje dzieciństwa i dorosłego życia, musi ci być cięzko z takimi doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozia xy wulka
ale prymityw sie tu udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, jak ktos czyta
a ta " ja znaaaam" to sie z psychiatryka zerwala? O kim ona bredzi, na rany? :O Kim sa ta Aska i ta mayor? Matko, ile tu wariatek siedzi. Widzi czego nie ma, slyszy czego nie ma :D Hahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znaaaam
Mayor sie juz sama broni :D chyba jej ns łeb padlo bo nikt jej nie chce :D biedna siedzi na forum, dzieckiem sie nie zajmie, ale brednie na kafeterii wypisuje. Krolowa burki i sedesu :D JUtro wposze tu twoje brednie mayor co kiedys pisalas, posmiejemy sie :D A teraz wybacz ale wybieram sie do kina z MEZEM a potem do knajpki. Milego wieczorku w samotnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbvfdgvfdgdf
Ja znaaam to jest jakąs mitomanka ... fantazuje i snuje jakies chore historie. jak mozna być takim młotem? chyba jej ciapacki kutas padł na mózg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbvfdgvfdgdf
juz nie informuj innych caps lockiem ze masz meza, bo i tak ci nikt nie uwierzy :D no chyba ze ciapaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsantrypa
krzysztofie - juz wiesz dlaczego kocha cie TWOJA NARZECZONA ? jesli NIE to poczytaj sobie powyzszy tekst ! - jesli ci TOOO malo - przeczytaj znowu ! - I TAK DOOO SKOTKU ! -- hee he he he he - i cos ci dopowiem -to koorestwo jak juz sie wyrwie z tego goowna to jedyne co potrzebuje to ... bardzo duuuuzo kasy ! i zareczam ci ze nie "wyrobisz " na TO, - bo nawet niejeden niemiec juz sie nie "WYROBIL" i poszla do burdelu - jedyne dobre miejsce dla tej kultury - CHLOPAKU !!! _ TY SPIERDALAJ ZA POGODY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaya20131986
UWAZAM ZE WULGARYZYMY W INTERNECIE NIE POWINNY BYC TOLEROWANE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsantrypa
innymi slowy nie da sie TEGO wyslowic hee he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
patologia innych slow nie zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsantrypa
nam polakom trudno niekiedy uwierzyc w cos, co jest niekiedy dla nas dziwne i jednak odlegle -ale w krajach gdzie PROSTYTUUJA sie dzieci 6-letnie to jest normalne,- chec wyrwania sie z tego jazma, poszukac JELENIA -sponsora i ... droga otwarta !!! - to oczywiste jest ze sie roocha przepieknie - bo tam dzieci sprzedaje ojciec do burdelu ! wiec zapytaj sie jej z iloma juz sie roochala ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żon i partnerek ciapaków:
Hindusofilki, Kurdofilki (marokanofilki , saudofilki itp) to najczęściej: -niedopieszczone -młode (znające w kraju tylko disco- podrywaczy, karków , etc.) -zagubione i naiwne -zakompleksione które słodkie słowa podrywacza biorą za cud -mało znające i rozumiejące inne kultury "bo przecież ON pisał że u nich kobiety traktuje się dobrze" Najbardziej typowy łup takowych podrywaczy stanowi typ będący mixem cech podanych powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzeniaa
Obrzydzenie bierze na te wpisy, pelne nienawisci, rasizmu, ...Dno. Daleko nie zajdziecie z takim podejsciem. Zycze powodzenia i wspolczuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony groszek bonduelle
dla Polakow wiekszosc rzeczy jest odlegla i dziwna, np. kultura wypowiedzi i szanowanie zdania innych. No, ale czego sie spodziewac po ludziach, ktorzy w "dupie byli gowno widzieli". UK i Polska to jedyne kraje, ktore "znaja", ale pierwsi do wydawania osadow na temat innych. Zakompleksienie totalne i ksenofobia, ot co cechuje przecietnego Polaka i Polke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie rozumiem.....
kochacie tych swoich ciapakow - ok, zachwycacie sie indiami czy innym pakistanem - ok, chwalicie ta ichnia kulture - ok, drzecie geby, ze Polacy tacy beeee i feee wiec nie rozumiem.....po diabla mieszkacie w tej wstretnej Europie, dlaczego nie wyjedziecie z ukochanym do pieknego jego kraju, do ludzi milych i uprzejmych, do ichniego porzadku tak w domach jak i na ulicach, do rodzin, tych wspanialych kochankow.....Jednak zycie w Europie lepsze, co? :D Lepiej mieszkac w kraju cywilizowanym niz w lepiance, lepiej miec mozliwosc decydowania o sobie jak to robia w Europie, niz pana i wladce zycia i smierci nad soba. Hahahahahahahaha!!!! PS: O co chodzi tej psychicznie chorej z ta mayor i z Aska? Wyjasni mi ktos? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
wazne ze nie mieszkaja w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie, ze i w Polsce
mieszkaja :O Nie sa to takie ilosci jak na zachodzie ale juz sie robactwo i u nas szerzy :O To jest szarancza, tego nie mozna powstrzymac. Znajduja te glupie Polki i mnoza sie na potege. Jak karaluchy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha, azjatki to ruchawice
pierdola sie jak kroliki a jak znajda jelenia (jak autor) to udja cnoty i nabieraja faceta. Jak juz wydoja kase z niego to biora sie za nastepnego. A glupek sadzi, ze ideal mu sie trafil :D Pewnie wyruchany setki razy juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
a dlaczego nie maja mieszkac w Polsce? Bo jakiemus matolowi sie nie podoba? Idac tym tokiem myslenia dlaczego Polacy mieszkaja w USA czy Australii? Po co tam sie ta szarancza szerzy? nie potrzebuja tam glupich polaczkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaczek to ty przeciez
sama sie nie szanujesz a myslisz ze inni beda? Dlaczego piszesz o sobie tak pogardliwie? Taka niska samoocena? Bidulka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
kogos zabolal polaczek? no jak to? ty mozesz wyzywac innych ale ciebie juz nie mozna? sa Polacy i polaczki. Ta cala plujaca tu patologia to niestety polaczki i nie ma sie co foszyc i rzucac teksty o szacunku. Gdzie twoj szacunek do innych w takim razie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten troll????
Ja mieszkam w Indiach. Jakis problemik? Przynajmniej sie nie kisze w polskim gettcie w uk i nie pasuje do twojego staereotypu ze moj maz na wize leci. Powiem ci w sekrecie ze to ja lece na jego wize wiesz? ;) ale ciiiiichoooo nie mow nikomu. Milego dnia wszystkim normalnym oraz samotnym rasistkom rozniez :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×