Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heteroheroina

Sukienka świadkowej

Polecane posty

Gość heteroheroina

Dziewczynki co myślicie o takiej sukni dla świadkowej? Wesele będzie 27 kwietnia ;) Do kościoła myślę oczywiście o jakimś żakiecie, bolerku lub narzutce. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jx didnk
Czyli jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imitation of life
może jakiś link z ta sukienką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe dla kafeterianek
rzuca temat i ida w swita, po czym wracaja i dopiero czytaja to co ludzie napisali ;) autorka miala pecha bo zapomniala linku wstawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wonski
Bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heteroheroina
a jakie buciki do niej by pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dała czarne, brązowe albo nude, w zależności od tego, jakiego koloru bolerko/marynarkę wybierzesz i jakie będziesz miała dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marynarka moze niekoniecznie nude, bo bedzie pasowac, ale zrobi sie (gra slow zamierzona :P) nudno. Buty - jak najbardziej. Mnie sie do tego widzi czern albo ladny srebrny (ale nie taki perfidny oczojebny brokat, tylko cos subtelniejszego, bardziej szary z lekkim polyskiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heteroheroina
ESH tez myślałam o czarnej marynarce tylko zastanawia mnie czy nie bd się krzywo patrzeć, bo niby czarna, że na wesele nie wypada :p hmmm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby czarny nie jest kolorem slubno-weselnym, ale to w koncu bylby jeden, niedominujacy element calosci, wiec nie widze przeszkod. U mnie na slubie bylo kilka osob w czerni i granacie i jakos nie uznalam tego za afront :) Aha, moja swiadkowa miala niebieska sukienke - ale nie traktuj tego jako sugestii, bo ta upatrzona przez Ciebie jest naprawde fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heteroheroina
Esh- wybrałam ten kolorek, bo jestem brunetka i pomyślałam, że np przy niebieskim byłoby za chłodno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia270
Jest po prostu piękna;) Tylko ostrożnie z dodatkami, które mogłyby zepsuć jej subtelny urok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko nie te buty
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heteroheroina
nie no te buty na pewno nie hehe. Jeśli chodzi o biżuterie myślałam o czymś srebrnym swarovskiego. Coś bardzo delikatengo hmmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×