Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość offerma..38

Spodnie kolorowe, w kwiaty to HIT ! Skórzane są juz niemodne

Polecane posty

Gość offerma..38

tylko wieśniary i lafiryndy noszą eko skórke. Nowy hit to spodnie we wzory, kwiaty, rozne pastelowe wiosenne kolory !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie we wzory może są modne i fajne, ale nawet najchudsze nogi wyglądają w nich okropnie. Ale kolorowe są super, sama mam kilka par np kobaltowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzorzyste spodnie są niestety tylko dla bardzo szczupłych dziewczyn. U mnie niestety by się nie sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eny
nie nazywałabym dziewczyn wieśniarami-trochę kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisle skórzane spodnie beda
i sa zawsze modne!!! moze poza upalnymi dniami - ale juz na nocne wyjscia nawet w srodku lata beda idealne - z reszta latem mozna je zastapic skórzanymi mini spodniczkami i krotkimi spodenkami! LEATHER FOREVER LIVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kolorowe rurki bardzo sie podobaja, ale nie wiem, czy akurat do mnie pasuja - mam nieco masywniejsze uda i obawiam sie, ze w waskich kolorowych portkach byloby to nieco zbyt widoczne. Za to rozgldam sie za czyms luzniejszym, z szerszymi nogawkami - niekoniecznie jeansami. Jakies pomysly gdzie szukac, zeby nie wydrenowac sobie kieszeni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waze 88 kg ,.
kolorowe rurki sa dobre dla ---- co to za kurwiszcze ? farbowane kudly, tapeta na ryju, gola dupa , zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjn
Kolorowe spodnie nie są dla nastolatek. W H&mie wypuscili fajną kolekcję w kwiaty,dosc wąskie,dopasowane spodnie na kanciki.Super sie prezentują do jednokolorowych,prostych bluzek np.czarnych z baskinką i obcasow. Tego typu spodnie sa dla szczuplych osob,gdyz taki wzor poszerza. Ta pani z linku jest ciekawa.Ma na pewno ladny brzuch,moze fugure tez,choc tego nie widac na fotce. Niezbyt ladna twarz z orlim nosem-niestety bardzo brzydko będzie sie starzec. Generalnie moze pewnie sie podobac,ale mężczyzną ktorzy sa dalecy od naturalnej , a przede wszystkim subtelnej urody.I nie mam na mysli lasek stroniących od make- upu i szpilek,ale wszystko w umiarze jest fajne,w takim przesadyzmie nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie racje albowiem
glownie sa juz dla tych pustych starszych kobiet ktore chca sie poczuc jak nastolatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh tak to prawda
Zwłaszcza skórzane, starsze babki chcą wygladac sexy jak paniusie z rozkładowek , a inne chcą byc jak dzieci kwiatow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdzia845565
JA UWIELBIAM SKÓRZANE SPODNIE ZAWSZE BYŁY SĄ I BĘDĄ SEXOWNE. Zakładam je na specjalne okazje i strasznie przyciagaja uwagę. spodnie w kwiaty ?? to dopiero wies. nie mam zadnej pary w szafie bo są mało kobiece.i raczej na podwórko dla małych dziewczynek.Kobieta z klasa nie założy ich na siebie. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @madzia888
a ile masz lat i skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjvjry
kupiłam sobie kilka miesięcy temu kolorowe rurki ale ani razu w nich nie wyszłam bo jakos tak mi w nich dziwnie, nie wiem do czego je załozyć!! jakie buty ubrac. Chyba błąd zrobiłam trzeba było od razu cały strój do tego dobrac a nie kupiłam spodnie a teraz nie mam z czym ich skomponować:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najstyl
Kolorowe wzorzyste spodnie wyglądają dobrze na szczuplych nogach :) Natomiast eko skóra to alurat hit sezonu nie mylic z lateksem :P Pozdrawiam, www.najstyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×