Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczandra92

To nie prawda że się 'szanuje', uchowałem się prawiczkiem z powodu...

Polecane posty

Gość prawiczandra92

moich katastrofalnych relacji z ludźmi. W gimnazjum interesowały się mną 3 dziewczyny - jedna mi się nie podobała, dwie były b. ładne ale kompletnie nie wiedziałem jak odpowiedzieć na zainteresowanie z ich strony, więc dały sobie spokój po jakimś czasie. W liceum chyba nikt się mną nie interesował i chciałbym nadmienić że nigdy nie miałem znajomych z prawdziwego zdarzenia, nigdzie z nikim nie wyszedłem ani nie zostałem przez nikogo nigdzie zaproszony a w szkole 1 klase LO rozpoczynałem dwa razy i za żadnym razem mi się nie udało złapać z nikim kontaktu. Taki stan trwa oczywiście do dnia dzisiejszego, a wypadało by już nie być prawiczkiem, znaleźć sobie dziewczynę i nabrać nieco doświadczenia w strefie damsko męskiej. Matka mi powiedziała że jak będę gdzieś w mieście, autobusie i jak mi się ktoś będzie podobał to żebym nie miał oporów przed rozpoczęciem rozmowy ale jeszcze mi się nie udało w ten sposób nikogo poznać. Kobiety chyba nie są przekonane do zawierania znajomości w takich miejscach albo olewają mnie. Nie wiem co to będzie, co robić, jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twierdzisz, ze nie sa
kobiety przekonane do zawierania znajomosci, a sam olewasz i nie potrafisz nawet odp kobiecie na zainteresowanie, lajza jestes ktora zwala wine swojej nieporadnosci na innych, sam sobie przeczysz glupi ofermo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczandra92
No ale to dawno miało miejsce bagatela 5-6 lat temu, dzisiaj bym tego błędu nie popełnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuhb
ale masz problem.nic na sile wszystko samo przyjdzie .jeszcze sie tego miodu naliżesz az bedziesz miał po dziurki w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczandra92
To super że tak uważasz, ale dlaczego wcześniej i aktualnie nic się nie dzieje w moim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczandra92
Jak myślicie dlaczego nie przeszedłem jeszcze inicjacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×