Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

export

czy to ciążą ?

Polecane posty

pod koniec grudnia brałam tabletkę ,,po" jednak było to na granicy 72 h w styczniu dostałam okres w lutym bylo tylko plamienie ale teraz był tylko silny ból brzucha jak przy miesiączce ale nie plamiłam wcale, nie wiem czy już sobie wkręcam ze mi brzuch urósł hehe zbieram sie i jutro ide kupić test, ale co myślicie ktoś tak miał ? czy to może byc ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie jesteś skończoną
idiotką to najmilsze określenie jakie mi się na suwa łazić do łóżka to potrafisz ale żeby brać tabletki anty albo inne środki antykoncepcyjne to nie ! co to za kobieta która się nie zabezpiecza a później bierze tabletkę i uważa że jest po sprawię ! żyć bym nie umiał ze świadomością że na własne życzenie odebrałam mojemu dziecku życie które mu dałam! mam nadzieję że kiedyś otworzą ci się oczy i będziesz miał mega wyrzuty sumienia albo jak nagle zaczniesz chcieć mieć dziecko to nie będziesz mogła ! ale w sumie tego ostatniego ci nie życzę bo nie będę się zniżać do Twojego poziomu bo musiała bym się położyć ! aha na moje oko w ciąży na pewno nie jesteś na szczęście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz nie oceniaj... tabletki musiałam przestać brać ze względu na zdrowie...tablettke wzielam pierwszy raz w zyciu bo po prostu nie uwazalismy kazdemu moze sie zdarzyc a jesli nie wiesz jak dziala taka tabletka to się nie wypowiadaj bo sie osmieszasz bo to nie jest tabletka poronna bo cos takiego nie istnieje a działa tylko gdy jeszcze nie dojdzie do zapłodnienia, moze lepiej sama poczytaj o tym bo wkońcu wiesz lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiiiiaaaa
popieram przedmówczynię. może pomyśl o tabl anty a nie PO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.....
to chyba ty nie wiesz jak działają tabletki po!!! sama sobie poczytaj. Działanie tabletek po Pigułki 72 po działają podwójnie. Otóż gdy nie doszło jeszcze do owulacji, opóźniają one ten proces. Niezależnie od tego zagęszczają śluz w szyjce macicy, co utrudnia dostęp plemnikom. Jeśli jednak do zapłodnienia już doszło zapobiegają one zagnieżdżeniu się komórki jajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego nie zrozumialas w zdaniu ze napisalam że musiialam przerwac tabletki ze wzgledu na zdrowie, nie moja wina ze gumka pekła ... ludzie juz o nic zapytac nie mozna ? nie jestem jakas nieodpowiedzialną nastolatka, raz czlowiek wzial taka tabletke a Wy juz piszecie jakbym ją brala kilka razy w miesiacu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie jesteś skończoną
export cytując Twoją wypowiedź '' nie uwazalismy kazdemu moze sie zdarzyc '' no widzisz nie każdemu mądrzy ludzie wiedzą co to antykoncepcja i nie zdarzają się im takie sytuację bo UWAŻAJĄ więc jeśli nie umiesz uważać a tabletek nie możesz brać to może pora pomyśleć o innej metodzie antykoncepcyjnej ? a może prezerwatywa ? widzisz jakie to proste wystarczy pomyśleć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie jesteś skończoną
to skoro gumka zawiodła to trzeba niestety mieć świadomość tego że żadna metoda tak naprawdę nie daję 100 % pewności więc trzeba bardzo uważać jak nie chce się zajść w ciąże a skoro ty nie uważasz to powinnaś być odpowiedzialna za to co robisz nie sztuką jest wziąć tabletkę ''po'' a sztuką zaakceptować to że możesz być w ciąży przez swoją nie uwagę i urodzić ! ludzie przecież to dla normalnych kobiet jest takie oczywiste co ja pisze wstyd mi za takie niedojrzałe osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
litosci wariatko wyzej, zejdz z dziewczyny i jesli nie masz nic do powiedzenia w temacie to spadaj ze swoja umoralniajaca gadka! no nie moge, skad sie takie frustarki biora ze musza opluc i zjechac kazdego wokolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie jesteś skończoną
widzę że kolejna która uważa że po co uważać skoro można się pieprzyć i wziąć tabletkę '' po '' boże gdzie się podziały kobiety matki w takich sytuacjach wstyd mi że jestem kobietą bo ja mam rozum wiem jak uprawiać bezpieczny sex co to jest antykoncepcja ale jak widzę nie każda kobieta wie ale w sumie patrząc tokiem myślenia niektórych po co uważać jak są tabletki ''po'' żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walnij się w łeb oszołomko - pigułka po zagęszcza śluz, a jeśli mimo to dojdzie do zaplemnienia, to zapobiega ewentualnemu zagnieżdżeniu. na którym etapie ty tam widzisz dziecko, to ja nie wiem. skoro jakiś środek antykoncepcyjny zawiódł, to co dziewczyna ma zrobić? nie baw się w sumienie, bo jesteś na to zbyt jadowita. do autorki - nie martw się, powinno być ok. tabletka po daje mocne efekty uboczne i może rozregulować kilka cyklów. zrób test albo beta hcg z krwi na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie jesteś skończoną
co ty piszesz antykoncepcja zawiodła ? to trzeba stosować taką żeby nie zawiodła! a skoro '' zawiodła '' to nie bierze się tabletki ''po'' tylko trzeba zdać sobie sprawę że jeżeli jest możliwość zajścia w ciąży to trzeba wziąć za to odpowiedzialność a nie łykać tabletkę ''po'' ! mam wrażenie że pisze z jakimiś małolatami które nie wiedzą jaką antykoncepcję zastosować żeby była skuteczna ! to nie jest wcale trudne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie jesteś skończoną -- choc bys co do sekundy codziennie brala tabletki nie spozniajac sie NIGDY to tabletki i/lub zadna inna metoda antykoncepcji nie daje ci 100% pewnosci. ZAWSZE jest mozliwosc zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×