Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

W następnym tygodniu przeczytam Cię z treści kazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar,chadzam na różne godziny i do różnych kościołów; raz byłem tam na 18,ale jak zaczęli wychwalać Radio Maryja,to nie zdzierżyłem,odwróciłem się na pięcie i wyszedłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivo ja na twoim miejscy zaczęłabym się bardziej przyglądać iftarowej następnym razem przepyta potem sprawdzi czy przyjął komunię potem mu się wyspowiada potem wspólnie nagrzeszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike: w moim wieku jeszcze grzeszy się zaufaniem do facetów. niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym kościele bardzo rzadko zachwalają RM. Coś ściemniasz Miauczyński :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze 3 tygodnie temu była chyba jakaś tam rocznica... Poza tym kilka miechów temu byłem na 14 i jak stare babsko w dziale "prośmy Boga o..." wezwało do próśb o zdrowie dla ojca Tadeusza,to ledwo się ugryzłem w język,by głośno nie powiedzieć "a ni hu hu!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miauczyński klęczy przed księdzem i nie pamięta, o czym było kazanie" x Żeluś,Miauczyński to jest zarezerwowany dla Iftar :P Poza tym nie jestem tak przesadnie pobożny jak Maciuś (on Ci to zaświadczy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ivo przynajmniej Xx będzie miał się z czego wyspowiadać .... o pokucie nie wspominając bo na pokutę przyjdzie do mnie :classic_cool: a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen,no nie mówię że nie :P x x "no cóż ivo przynajmniej Xx będzie miał się z czego wyspowiadać ...." x x Rozczaruję Cię Ike; od lat się nie spowiadałem... x "o pokucie nie wspominając bo na pokutę przyjdzie do mnie" x x ... ale AŻ TAK to nie nagrzeszyłem! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 17
22:15 [zgłoś do usunięcia] xXxXxXxTtTtTt Zuzanno,fajnie się pisało z Ivo? ­ A co Ty taki ciekawy jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co Ty taki ciekawy jestes ?" x Zuza,już sam fakt nawiązania przez Was kontaktu mailowego jest wystarczająco niepokojący,by trzymać rękę na pulsie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. ale AŻ TAK to nie nagrzeszyłem! x oj tam przynajmniej dowiesz się jak wygląda piekło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 17
22:49 [zgłoś do usunięcia] xXxXxXxTtTtTt "A co Ty taki ciekawy jestes ?" x Zuza,już sam fakt nawiązania przez Was kontaktu mailowego jest wystarczająco niepokojący,by trzymać rękę na pulsie ­ No co Ty... ??? Co my takie dwie niewinne , niesmiale , naiwne , mozemy wymyslec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, iks, widzisz? kobiety ustawiają się do Ciebie w kolejce do grzeszenia, a Ty mi wciskasz kit, że żadna na kafe Cię nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo,jakioe znaczenie ma fakt,czy jakaś inna mnie chce,gdy ja chcę tylko jednej? 👄 x x Zuza: taaaak,niewinne,nieśmiałe,naiwne... czy ja mam pióra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 17
Ivo - to jest meska kokieteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(spoko, baby, w końcu uchwycę ten striptiz na kamerce! trochę cierpliwości jeszcze, xT jest nieśmiały i się wstyda, ale rozpracuję to! :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 17
22:59 [zgłoś do usunięcia] xXxXxXxTtTtTt Zuza: taaaak,niewinne,nieśmiałe,naiwne... czy ja mam pióra? ­ Nie wiem. Masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to sie stalo ze Maćka tyle czasu nie ma? czyzby trawil dzien wegierski tyle czasu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba: mam przeczucie, że to będzie taki występ, że nie ośmieliłabym się pozbawić świata obejrzenia takiego show! Słowo dałam, i słowa dotrzymam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×