Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

skad pomysl ze sie martwie wlasnie o Ciebie?:) moze martwie sie bardzoej o twoja Natalie zgodnie z solidarnoscia jajnikow :classic_cool: zaba pieklas kiedys chlebek? u mnie ostatnio w domu nam sie zdarza i powiem Ci ze taki wlasnej roboty, cieplutki jest zajebisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie czy
Macku ale my nie martwimy sie o ciebie, tylko zastanawiamy sie jak facet moze miec czas dla dziewczyny jesli 24 h na dobe spedza na forum. Ona musialaby byc slepa i glucha, zeby tego nie zauwazyc i nie miec pretensji - chyba ze wlasnie jej to pasuje i nie chce tego dostrzec, ale wtedy to kiepsko swiadczyloby o jej intencjach. I my ci oczywiscie wierzymy w dziewczyne itd, ale nie dziw sie ze ten temat jest poruszany skoro sam tyle piszesz o swoim zyciu prywatnym z dokladnoscia co do godziny. I nawet jesli to ma byc zart i wyglupy, to wydaje sie co najmniej dziwne. Pisze to zyczliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ja jestem glupia cipa to nie wiem jak mozna okreslic ciebie osobo spod pomaranczowego nicku myslisz ze twoja opinia obchodzi mnie czy moze inne osoby tu piszace? gratuluje poziomu dna oceanicznego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miauczyński Ty naprawdę !gawędzisz jak siwy albatros :a nie wierzyłam w reinkarnację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjmjtwmjn+j
żaba nie nerwuj,bo popuścisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjmjtwmjn+j
macie jakies porady dla mnie prawiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek to bezrobotne cwelicho
a jedyne jego zycie jest na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Nie jestem Macius, tylko Maciek. Macius to jest fundacja dla dzieci. Fundacja Macius. 2) Sa plotki, ze to ty Zaba jestes moderatorka;) 3) Dzis na obiadokolacje zrobie kotlety mielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, caly czas nie widac w topikach napisanych postów:-O napisalam Ci maila przed chwila musialam sie wyzalic:P padlo na Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj maciek, maciek wszyscy wiedzą, że moderatorką jestem ja jak można nie wiedzieć tak oczywistej oczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×