Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

Moja dziewczyna zjadla az 3 kotlety mielone. Uwazam, ze przesadzila i narazila mnie na duzy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek-B.
Okazalo sie, ze to nie koniec wydatkow bo najgorsze przyszlo z nienacka. Poszla do toalety i zuzyla blisko pol rolki kolorowego papieru z Biedronki splukujac po fakcie wode-uwaga- cztery razy pod rzad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
cześć żabeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek-B.
Na jutro planuje zabarykadowac drzwi lazienkowe i gdy bedzie w potrzebie wyprowadze ja na najblizsza stacje paliw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek-B.
Jutro w Lidlu kupie polowke za 9,99zł. Po doszyciu krokodylka znalezionego kolo pojemnikow PCK bedzie juz trzecia Lacoste w mojej szafie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek-B.
Acha, podczas libacji alkoholowej spilem kolegow z Wegier i udalo mi sie wejsc w posiadanie dwoch naszywek Wrangler i jednej Levis:) Liczylem na wiecej ale dobre i to. Chcialem ich bardziej spic ale musialem pilnowac budzetu. Zreszta skarpety mieli Pumy a koszulki bezmetkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie drętwo
podszywy piszcie dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i M
bo te dodatki warzywne sa bardziej dla ozdoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta żaba żarła
żur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, mnie by się w życiu nie chciało tak wymyślać... jedzenie ma służyć zjedzeniu, bo obojętnie co jest na talerzu, i tak za 2 godziny trafi do... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo,częściowo racja,ale pomyśl np. tak: masz talerz,na nim apetycznie wyglądające kawałki gulaszu,poprzetykane kawałkami papryki zielonej,czerwonej i żółtej;obok młode ziemniaczki,przyprószone koperkiem i zwilżone sosem,a ostatnią część tależa zajmują małosolne ogóreczki lub sałatka z ogórków i pomidorów ;) To jak? :) Tak BTW: co Ty tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo: jedni ksiazki pisza, inni czytaja, jeszcze inni czytaja prase kolorowa. Mozesz tez karmic sie dozylnie, to tez papu i do przezycia wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nie jest obojętne, co zjem :) ­ iksiu, też lubię do gulaszu dodać papryki, w ogóle gulasze z dodatkiem warzyw, pieczarek etc. to fajna rzecz. i absolutnie do wszystkiego pasują - kaszy, razowego makaronu, ziemniaków etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że mi jest obojętne, co zjem, ale nie widzę sensu w staniu przy garach kilka godzin, skoro można coś ugotować w 40 min i też będzie smaczne, tylko mniej wykwintne. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie lubię gulaszu w ogóle :-O czy tam będzie papryka, czy pieczarki, czy kawior z jesiotra - jakoś mnie kawały mięcha w sosie nie kręcą i nigdy nie kręciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominam - raczej podziwiam za to! no bo lubienie dajmy na to rzeźbienia w drewnie daje efekt na dziesiątki lat, a efekt gotowania znika od razu... Taka czysta "sztuka dla sztuki" ;) No ale co kto lubi! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z zaba - rowniez zalezy mi na tym, co jem, staram sie jesc zdrowe, dobre i zbilansowane posilki; lubie gotowac, lubie czestowac i umiem gotowac smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czesto pstrykam fotki moich dziel. Btw. Moja byla laska rzezbila w korze;) Kiedys mialem slabosc do artystek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×