Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

Pomarańczo,bujaj się :P Skorzystaj z okazji w Wielki Piątek i zjedz dużo śledzi,podobno dobrze działają na rozum :P x x "Miauczyński nie tłumacz się. Krowa która dużo ryczy mało mleka daje" x No,Tobie Iftar to nie zamierzam się wcale tłumaczyć :P x x Co do mazurków,to zamierzam upiec dwa,których smaki wybiorę w wybitnie egoistyczny sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie też :) ­ a mazurki chyba jednak zrobię na kruchym. kawowy na cieście orzechowym i pomarańczowy fantazyjny - póki co taka jest wizja :classic_cool: ­ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mazurki zdecydowanie preferuję na kruchym (i takie też zrobię),choć oczywiście wiem,że bywają i inne szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazurki na ucieranym też są niezłe. Na kruchym są dobre tylko wtedy, gdy uda się perfekcyjne kruche, a nie na przykład gumiglut gruby na 5cm... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Tobie Iftar to nie zamierzam się wcale tłumaczyć x x jak nie skoro od kilku miesięcy niczego innego nie robisz :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivo - nigdy w życiu nie jadłam grubego ciasta kruchego, nawet pod zwykłe ciasto kruche robi się dość cienki spód :) ­ każdy chyba umie rozwałkować ciasto, to żadna filozofia. większa będzie ze zrobieniem warkoczyków dookoła mazurka. mam nadzieję, że mi się uda, a jak nie, to zrobię zwykłe paski i wydziabię wzorek widelcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba: znam osoby, które robią takie gumiciasto na 5cm :-O a więc nie każdy potrafi rozwałkować... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lidlu są ulotmi z przepisem na mazurka faceta, który jest Mistrzem Cukierników i pracuje dla Sowy. Wg niego ciasto na mazurka nalezy rozwałkowac na ok 5mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak orzechowo-czekoladowy zamiast kawowego. kurcze, nie mogę się zdecydować :D 8 a pomarańczowy chciałam zrobić innowacyjny, bo żaden przepis z netu mi się nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba: bo to jest kombinowane ciasto kruche, i ono jest po zamrożeniu tak tłuste że nie da się go wałkować tylko trzeba go wklejać na blachę po kawałeczku rękami (widziałam proces tworzenia). Po upieczeniu, fakt, jest pyszne, no ale nie jak jest go 5cm... :-O x W każdym razie: wyobraź sobie, że ciasto na 5cm naprawdę istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr Pietia Goras
wyrazy współczucia dla autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po cholerę podnosisz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×