Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

"maciuś, dobrze się czujesz? " Nie, znacznie mi sie pogorszylo, chyba stracilem rozum🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Maciek się zabujał w Zielonej Żabie? Czyżby to początek nowego gorącego romansu na Kafeterii? " Przy Zabie czuje sie w amoku, jak dziecko we mgle🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, Maciuś miał jeszcze iskierkę nadziei że nie jest dla kogośkolwiek aseksualny, i że to młody wiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololololoj
no podobno maciek ma dziewczyne y dmuchana ale ze spawy puscily to lezy bezuzytecznie zlozona w kostke na dolnej polce szafy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tamari: Zaba to jest ten rodzaj kobiet, przy ktorych mozna sie zapomniec i zgrzeszyc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek to taki
rozpustny konserwatywny katolik, tam dziewczyna tu żaba na dokładkę chlopaczek a potem spowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zaba: gdzie Twoje poczucie muchomoru?🖐️ @Tamari: wiesz wiosna itd, zaba rzucila na mnie urok - nie jestem soba🖐️ I czesc oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zaba: w takim mlodym wieku? Nieodbrze. Ale wiosna idzie, to moze Ci sie jednak banan na ustach zrobi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 100% samiec dba o swoja przyjemnosc w lozku a potrzeby kobiety olewa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tamari: nie olewam potrzeb kobiety, czasami jestem nawet za dobry i mysle mniej o sobie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zaba: mi banan kojarzy sie z owocem tropikalnym, wiec to Ty myslisz tylko o jednym🖐️ Ale to zrozumiale, 30stki sa boginiami seksu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mentalnie jestem 20latkiem, a wedlug niektorych na kafaterii nawet 10ciolatkiem czy wrecz 5ciolatkiem. Dla mnie wazne sa wartosci, a nie tylko cielesnosc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×