Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

Gość Czy jest tu jakaś żaba?
Zaba jak bedziesz chcec romantycznie pomiedzy biczowaniem Maciusia daj znac. Ja sie nie dam zniewlic, potrafie byc czuly ale i zdecydowany i ostry, Do tego lubie jak czasem kobieta przejmie kontrole ale bez dominacji pejcza. ale z kajdankami moglibysmy negocjowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ZABA: to w sumie zalezy od mojego humoru;) Ale prawdziwa domina jest na wage zlota. Niewolnica na dluzsza mete jest nudna. Najlepsza jest domina, ktora po dlugiej i zacietej walce stala sie niewolnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje zabce
ze mimo dochodzacej 30 tki zaden facet jej ostro nie chce przeleciec. Tylko w dzien w dzien musi siedziec na kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvv*
Wysle ci na maila, tu nie moge, ale nie dzwon po 22 i w niedziele" x no ja pierdole jaki sezonowy adorator :D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 22 nie dzwon
bo matka sie dowie ze flirtuje ze starymi laskami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 11
No prosze. Jeszcze wczoraj mial byc celibat a dzisiaj widze action. No i tak trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciuś pierdolnę cię zaraz! mam 26! i jeszcze przez dłuższy czas będę tyle miała :classic_cool: ­ co mnie obchodzi jakiś symboliczny nowy rok. jeszcze nie skończyłam 27 i nie będę się postarzać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 lat mloda
wez sie nie osmieszaj.. na bank juz pierwsze zmarchy sa a za rok badz dwa bedzie cellulit 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba dlaczego rozbijasz zwiazek Maćka? I kusisz go prowokując do łamania swoich "tradycjonalistycznych konserwatywnie" poglądów? Maćku się by s wstydział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@miszcz: powielasz jakis dziwny schemat myslowy, jakoby katolicy byli osobami ktore nie grzesza. Wyobraz sobie, ze katolicy to zwykli, grzeszni, podatni na pokusy ludzie:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. Ale ja nic nie pisałem o katolikach:P Zresztą rób co chcesz...Jak tam natalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@miszcz: przepraszam, ale od tego roku nie pisze o swoim zyciu prywatnym. Jesli interesuja Cie takie rzeczy to poczytaj sobie Plotka albo Pudelka:) Ale dziekuje, w porzadku:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zwiazki kazirodcze
sa karane w PL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żaba dlaczego rozbijasz zwiazek Maćka?" ­ pisaniem na kafe rozbijam związek? :D interesujące :D ­ "wez sie nie osmieszaj.. na bank juz pierwsze zmarchy sa a za rok badz dwa bedzie cellulit " ­ a za 3 lata osteoporoza i uwiąd starczy, buahahah :D ­ pobiegaj trochę, to może nie będziesz mieć cellulitu :) ja właśnie lecę się spo(r)cić i wymęczyć :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macius dzis pisal o zyciu
prywatnym i już wiadomo skąd u niego debilu, stary maciusia ma napromieniowane plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macius dzis pisal o zyciu
prywatnym że w domu jadali głównie niebadane weterynaryjnie mięso i jaja ze wsi, stąd u niego prątki w mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×